Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Čaj a káva
Hrnčeky a šálky
Hrnčeky a šálky
...
Čaj a káva
Hrnčeky a šálky
Luxusné hrnčeky a šálky so zľavovým kódom
Hrnčeky
Šálky
Podšálky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Materiál
Typ
+ Ďalšie (7)
Zľavový kód
512 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Hrnčeky v súprave Moscow Mule
4 ks, 80 ml, z medi, moscow mule, v medenej farbe
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Šálka Hammershøi
Porcelánová, na espresso, biela, 100 ml
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Diva
2 ks, 350 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Orion
Šálky v súprave Whiteline
6 ks, porcelánové, na cappuccino/s tanierikom, biele, 110 ml
(62)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
4,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Shine
300 ml, kameninový, v lesklej striebornej farbe
Doručenie od 21. 10. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Šálka Hezha
Keramická, na cappuccino, zelená, 260 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Taormina
Keramická, s tanierikom, biela, 200 ml
(4)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Obľúbené
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Jolly
2 ks, 300 ml, kameninové
(35)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Vila
Kameninová, s tanierikom, modrá/béžová, 260 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Design Letters
Šálka A-Z
Porcelánová, čierna, 250 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Hrnček Hammershøi
330 ml, porcelánový, biely
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
19,90 €
s kódom
24,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Vialli Design
Hrnček Soho
350 ml, so sitkom, sklenený
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
19,90 €
s kódom
24,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Tulip
2 ks, 360 ml, sklenené, na latte
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Hrnčeky v súprave Liv
2 ks, 270 ml, sklenené, dvojstenné, jantárové
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Hrnčeky v súprave Liv
2 ks, 270 ml, sklenené, dvojstenné, modré
(1)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Hrnčeky v súprave Liv
2 ks, 270 ml, sklenené, dvojstenné, zelené
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Šálka Neri
Keramická, na cappuccino/s tanierikom, čierna, 200 ml
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Brisa
Kameninová, s tanierikom, biela, 230 ml
(1)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Riviera
Kameninová, s tanierikom, zelená/čierna, 190 ml
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Šálka Peach Fuzz 13-1023
Porcelánová, na cappuccino, oranžová, 175 ml
(3)
Na sklade
18,79 €
s kódom
23,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Allium
350 ml, keramický, béžový
(2)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Berrie
420 ml, keramický, krémovobiely
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Šálka Joshua
Keramická, zelená/béžová, 290 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Valentin
300 ml, so sitkom, keramický, krémovobiely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Šálky v súprave
4 ks, keramické, svetlohnedé, 290 ml
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Shama
515 ml, keramický, tmavomodrý/béžový
(15)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Shama
515 ml, keramický, krémovobiely
(13)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Pantone
Šálka Light Pink 182
Porcelánová, na cappuccino, svetloružová, 175 ml
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
18,07 €
s kódom
22,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Pantone
Hrnček Light Pink 182
475 ml, porcelánový, ružový
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
17,94 €
s kódom
22,42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Begonia
440 ml, keramický, biely/modrý
(10)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Begonia
440 ml, keramický, biely/ružový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Šálka Joshua
Keramická, svetloružová/béžová, 290 ml
(1)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Maxima
510 ml, kameninový
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Begonia
440 ml, keramický, okrovožltý/biely
(4)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Orange 021
375 ml, porcelánový, oranžový
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Diva
2 ks, 250 ml, sklenené, na cappuccino/dvojstenné/na latte
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Šálka Mocha Mousse 17-1230
Porcelánová, na cappuccino, svetlohnedá, 175 ml
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Alentejo
Keramická, tyrkysovomodrá, 220 ml
(7)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Warm Gray 2
475 ml, porcelánový, biely/sivý
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
17,89 €
s kódom
22,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Light Yellow 600
475 ml, porcelánový, svetložltý
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
17,89 €
s kódom
22,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Dark Blue 289
475 ml, porcelánový, tmavomodrý
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
17,89 €
s kódom
22,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Novinka
Pantone
Hrnček Black 419
475 ml, porcelánový, čierny
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
17,89 €
s kódom
22,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Pantone
Šálka Warm Gray 2
Porcelánová, na cappuccino, svetlosivá, 175 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
17,78 €
s kódom
22,23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Brandani
Šálky v súprave Queen
2 ks, z kostného porcelánu, s tanierikom, biele, 170 ml
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
10,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Fleur
350 ml, kameninový, na latte, béžový
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maxwell & Williams
Hrnčeky v súprave Be Fierce
2 ks, 380 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Šálky v súprave Amo
2 ks, sklenené, s tanierikom/dvojstenné, 250 ml
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
10,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Šálka Latina
Keramická, na cappuccino/s tanierikom, béžová, 220 ml
(1)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
11
Načítať viac