Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynské chňapky
Kuchynské chňapky
...
Kuchynský textil
Kuchynské chňapky
Kuchynské chňapky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Súprava
Motív
+ Ďalšie (7)
Zľavový kód
153 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchynská chňapka Salcombe Boats
Bavlnená, modrá, 18x88 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchynská chňapka Nutcracker
S vianočným motívom, zelená, 18x88 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Súprava kuchynskej rukavice a chňapky Gourmet
2 ks, v terakotovej farbe, 18x30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchynská chňapka Larsson Geo
Sivá, 18x88 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave Velmar
2 ks, taupe, 20x20 cm
(1)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Velmar
2 ks, koňakovohnedé, 17x33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
22,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Gingham
Bavlnená, taupe, 18x28 cm, tepelná odolnosť 250 °C
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave Indigo
2 ks, tmavomodré, 20x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Somerset
Bavlnená, taupe, 32x18 cm, tepelná odolnosť 250 °C
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Somerset
Bavlnená, v terakotovej farbe, 32x18 cm, tepelná odolnosť 250 °C
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Solaris
Bavlnená, čiern-obiela, 14,5x24,5 cm
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Indigo
2 ks, tmavomodré, 17x33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
21 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Kuchynská rukavica Christmas Fable
S vianočným motívom, tmavozelená, 17x33 cm
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Gourmet
Zelená, 14,5x24,5 cm
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Yinte
2 ks, červené, 33x17 cm
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, taupe, 20x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchynská chňapka Angus Highland Cow
Bavlnená, hnedá/béžová, 18x88 cm
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Alveis
Zo zmesi vlákien, béžová, 19x19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Alveis
Zo zmesi vlákien, béžová, 14,5x24,5 cm
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, modré, 20x20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Alveis
Zo zmesi vlákien, antracitová, 14,5x24,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Kuchynská rukavica Forest Green Gingham
Ľanová, zelená/sivá, 14x29 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Alveis
Zo zmesi vlákien, antracitová, 18x30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Myrna
Koňakovohnedá, 28x18 cm
(9)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Chňapky v súprave Line
2 ks, bavlnené, zelené, 20x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Kuchynská rukavica
Biela/zelená/ružová, 18x28 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Kuchynská rukavica Christmas Fable
S vianočným motívom, béžová, 17x33 cm
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Kuchynská rukavica Line
Bavlnená, zelená, 14x21 cm
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Chňapky v súprave Line
2 ks, bavlnené, modré, 20x20 cm
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Alveis
Zo zmesi vlákien, antracitová, 19x19 cm
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Kuchynská rukavica
Bavlnená, biela/ružová, 18x28 cm
(1)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Remember
Chňapky v súprave Lemon
2 ks, zelené/v mentolovej farbe, 18,5x18,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Gingham
Bavlnená, žltá, 18x28 cm, tepelná odolnosť 250 °C
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Somerset
2 ks, bavlnené, v terakotovej farbe, 20x14 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Gourmet
Sivá, 14,5x24,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Velmar
2 ks, taupe, 18x18 cm
(1)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave Indigo
2 ks, tmavomodré, 14x18 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
17,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Velmar
2 ks, khaki, 17x33 cm
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
22,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Gingham
Bavlnená, khaki, 18x28 cm, tepelná odolnosť 250 °C
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Velmar
2 ks, taupe, 17x33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
22,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Gingham
Bavlnená, koňakovohnedá, 18x28 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Velmar
2 ks, béžové, 17x33 cm
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
22,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave Velmar
2 ks, koňakovohnedé, 20x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Suzette
Bavlnená, červená/sivá, 14,5x24,5 cm, tepelná odolnosť 150 °C
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, čierne, 20x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Gingham
Bavlnená, čierna, 18x28 cm, tepelná odolnosť 250 °C
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Chňapka Enchanted Twilight Animals
Bavlnená, zelená, 18x88 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Chňapka Christmas Nutcracker
Bavlnená, s vianočným motívom, vínovočervená/ružová, 88x18 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Prestieranie
Utierky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Červené kuchynské chňapky
Kuchynské chňapky v súprave
Silikónové kuchynské chňapky
Kuchynské chňapky s vianočným motívom