Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Pečenie
Cukrárske potreby
Cukrárske potreby
...
Pečenie
Cukrárske potreby
Cukrárske potreby so zľavovým kódom
Valčeky
Náčinie na zdobenie
Lopatky na tortu
Pomôcky na pečenie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
53 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Mepal
Pomôcky na pečenie v súprave Chef It
3 ks, plastové
(1)
Na sklade
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Servírovacia súprava na tortu Hestia
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Hendi
Šľahačková fľaša Kitchen Line
Kovová
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Cukrárska súprava na zdobenie The Essentials Cupcake Tools
Počet nástavcov 10 ks
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Dávkovač na cesto
Plastový
(1)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Krájač na tortové korpusy
Z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Nástavce na zdobenie
Počet nástavcov 7 ks
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Šľahačková fľaša Profi Line
Z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Kuchynský valček
Drevený
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Lopatka na tortu Nonna Rosa
Z nehrdzavejúcej ocele
(61)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Lékué
Cukrárska súprava na zdobenie Decomax
Počet nástavcov 6 ks
(47)
Na sklade
Posledné kúsky
18,12 €
s kódom
22,65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Cukrárska súprava na zdobenie
Počet nástavcov 24 ks
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Odkladacia mriežka London
Kovová
(6)
Na sklade
6,40 €
s kódom
8 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Šľahačková fľaša Kitchen Line
Kovová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Hendi
Náhradné diely pre šľahačkovú fľašu v súprave Kitchen Line
8 ks, plastové
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Obľúbené
Hendi
Bombičky na šľahačku v súprave
10 ks, kovové
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,74 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Tortová stierka
Kovová
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Vykrajovač cesta
Z nehrdzavejúcej ocele
(54)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 50 ks
Blomsterbergs
Zdobiace vrecká v súprave
50 ks, plastové
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
0,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Tortové stierky v súprave
3 ks, plastové
(120)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Lopatka na tortu Imperial
Z nehrdzavejúcej ocele
(56)
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Lis na cesto Cookie
Počet nástavcov 24 ks
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Pomôcka na pečenie
Kovová
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Embosovaný valček
Drevený
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Odkladacia mriežka
Kovová
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Cukrárska súprava na zdobenie
Počet nástavcov 4 ks
(27)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Obľúbené
Metaltex
Zdobiace vrecká v súprave
20 ks, plastové
(55)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
0,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kuchynský valček
Kovový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Nástavce na zdobenie Flower
Počet nástavcov 7 ks
(2)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Tortová stierka
Kovová
(1)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odkladacia mriežka
Kovová
(102)
Na sklade
7,20 €
s kódom
9 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Valek
Embosovaný valček Mustache
Drevený
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Servírovacia súprava na tortu Bronte
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledný kúsok
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Servírovacia súprava na tortu Hestia
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Kuchynský valček PrecisionPin
Drevený
Na sklade
Posledné kúsky
22,80 €
s kódom
28,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Kuchynský valček Beech
Drevený
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Valek
Embosovaný valček Star Wars
Drevený
(8)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Valek
Embosovaný valček Merry Christmas
Drevený
(2)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Valek
Embosovaný valček Unicorns
Drevený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Embosovaný valček
Drevený
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Valek
Embosovaný valček Foxes
Drevený
(2)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Valek
Embosovaný valček Tea Cups
Drevený
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Valek
Embosovaný valček Game of Thrones
Drevený
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Valek
Embosovaný valček Cherries
Drevený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Valek
Embosovaný valček Ghosts
Drevený
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Valek
Embosovaný valček Apples
Drevený
(1)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Valek
Embosovaný valček Dragonfly
Drevený
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Valek
Embosovaný valček Made With Love
Drevený
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Valčeky
Náčinie na zdobenie
Košíčky
Lopatky na tortu
Pomôcky na pečenie