Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 573 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Casa Selección
Vianočné gule v súprave Navidad
10 ks, ø 5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
0,59 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Závesná vianočná dekorácia
Z prútia, ø 25 cm
(5)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Casa Selección
Vianočné gule v súprave
12 ks, ø 4 cm
(8)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
0,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WoodWick
Vonný vosk do aromalampy Denim
S vôňou džínsoviny, sójový, váha 23 g
(2)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (2)
-20 % s kódom
WoodWick
Vonný vosk do aromalampy Mint Leaf & Basil
S vôňou bazalky/s vôňou mäty, sójový, váha 23 g
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (2)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Sviečka Fukai
Doba horenia 10 h, počet knôtov 1 ks, ø 2 cm, výška 28 cm
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná reťaz Boa
180 cm
(5)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Pure Beauty
Doba horenia 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Casa Selección
Veniec
Vianočný, ø 10 cm
(7)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Pure Beauty
Doba horenia 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Dakls
Svietnik
Kovový
Na sklade
Posledný kúsok
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Aromalampa
Keramická, 8x9 cm, výška 13 cm
Na sklade
Posledný kúsok
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Závesná vianočná dekorácia
Z prútia, ø 25 cm
(1)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Rámček Kyoto
12x17 cm, stojací/na stenu, čierny, rozmer fotografie: 10x15
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
14,5x19,5 cm, na stenu, sivý, rozmer fotografie: 10x15
(70)
Doručenie od 4. 11. 2026
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Esschert Design
Podpora rastlín
10 ks, z recyklovaného plastu, 2x1 cm, výška 3 cm
(21)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Obal na kvetináč Bird
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 11,5 cm, výška 10 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Pokladnička Coastal Birds
Sklenená, ø 7 cm, výška 13 cm
(2)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Zrkadlo
Kozmetické, 15x22 cm
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Dakls
Vianočná figúrka Cat
Drevená, výška 10 cm
(27)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
KIS
Detský úložný box C Box Style
Plastový, biely, 34x19 cm, výška 12 cm
(3)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (5)
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná guľa Angel
Sklenená, ø 6 cm
(14)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Váza
Sklenená, svetlomodrá, ø 9,5 cm, výška 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba
Z polyresínu, ø 5,5 cm
(3)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Svietnik
Na čajovú sviečku, sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
14,5x19,5 cm, na stenu, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(70)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Casa Selección
Závesná dekorácia
20x20 cm
(3)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Závesná dekorácia
20x20 cm
(8)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Finelines
Do lampáša, doba horenia 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (2)
-20 % s kódom
KIS
Detský úložný box C Box Style
Plastový, biely, 34x19 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (5)
-20 % s kódom
Dakls
Svietnik Houses
Kovový, s vianočným motívom
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Finelines
Do lampáša, doba horenia 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 25 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Outdoor
Vonkajšia, doba horenia 17 h, ø 10 cm, výška 6 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ego Dekor
Veľkonočná dekorácia
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 25 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(13)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Pokladnička Forest Fable
Sklenená, ø 7 cm, výška 13 cm
(5)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Swan
Plastová, 10 cm
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Markslöjd
Svetelná reťaz Bell
Plastová, LED, na baterky, s časovačom, dĺžka 210 cm
(34)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná guľa Tree
Sklenená, ø 6 cm
(10)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Veniec
Ø 25 cm
(11)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
14,5x19,5 cm, na stenu, svetlosivý, rozmer fotografie: 10x15
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Cinnamon & Orange
S vôňou pomaranča/s vôňou škorice, váha 28 g
(7)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+13
+14
-20 % s kódom
Dakls
Svietnik Happy Halloween
Drevený, s halloweenským motívom
(3)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 25 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Špička na stromček
28 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Sweet As Candy Cane
Sklenená, 1,5 cm
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Mirror Ball
Plastová, 8 cm
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
96
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie