Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 572 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Myren
Do zásuvky, závesná, sklenená, biela, ø 9 cm, výška 9 cm
(10)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná reťaz Boa
180 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Veniec Acebo
Vianočný, ø 10 cm
(17)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná reťaz Boa
180 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Vianočné ozdoby v súprave Knit
6 ks, textilné, ø 7 cm
(2)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
1,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Svetelná dekorácia
Na baterky, stolová, drevená, v prírodnej farbe, šírka 3 cm, dĺžka 13 cm, výška 15,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Cedar
S vôňou cédra, váha 28 g
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+13
+14
-20 % s kódom
Casa Selección
Svetelná dekorácia
Na baterky, stolová, keramická, červená, šírka 7 cm, dĺžka 11 cm, výška 11 cm
(5)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Umelý kvet Tulip
Ø 5,5 cm, výška 20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Detský obrázok Teddy Bear
20x20 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Honeycomb Snowflake
Papierová, ručne vyrábaná, ø 10 cm
(5)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočné ozdoby v súprave Soldier
3 ks, 13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Juicy Cherries
S vôňou čerešne, váha 28 g
(7)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+13
+14
-20 % s kódom
Dakls
Veniec Jingles
Vianočný, ø 13 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná reťaz Boa
180 cm
(2)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
LED lampáš Luce
So solárnym panelom, látkový, sivý, ø 25 cm, výška 25 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Dekoratívna tácka Frog
Kameninová, 9x7,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná reťaz Boa
180 cm
(5)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Sviečka
Počet knôtov 4 ks, ø 22 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Rámček
19x25 cm, stojací/na stenu, plastový, sivý, rozmer fotografie: 15x21
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ego Dekor
Svietnik
Na čajovú sviečku, kovový
(2)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Angel
Keramická, 8 cm
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná reťaz Boa
180 cm
(2)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Gingerbread Comet
Keramická, 9 cm
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ego Dekor
Závesná dekorácia
21,5x3 cm, výška 39 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Desert Rose
S vôňou ruže, váha 28 g
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+13
+14
-20 % s kódom
Casa Selección
Váza Violet
Sklenená, ø 7 cm, výška 25 cm
(12)
Na sklade
6,06 €
s kódom
7,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Škatuľka na prvý zúbok Tooth Fairy
Kovová, ø 5 cm, výška 3 cm
(389)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Prague
12x17 cm, stojací/na stenu, v bronzovej farbe/v zlatej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(44)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Prague
12x17 cm, stojací/na stenu, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Hydrangea
Ø 16 cm, výška 36 cm
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Svetelná dekorácia
So solárnym panelom, korková, hnedá, ø 4 cm, výška 3,5 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočné gule v súprave
6 ks, plastové, ø 8 cm
(1)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Detské hodiny Elko
Ø 16 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná ozdoba Santa
Textilná, 20 cm
(11)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Homéa
Sviečky v súprave
10 ks, doba horenia 7 h, počet knôtov 1 ks, ø 2 cm, výška 20 cm
(7)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
0,79 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rustic candles by Ego dekor
Sviečka Rustic
Do lampáša, doba horenia 38 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Veniec
Vianočný, ø 25 cm
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ambiance
Samolepka Mosaics
Na kachličky, 10x10 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Printintin
Plagát Život začíná po kafi’
21x30 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Pear Honeycomb
Papierová, ručne vyrábaná, ø 7 cm
(10)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 30 h, ø 7 cm, výška 14 cm
(6)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Printintin
Plagát Žádná bouřka netrvá věčně
21x30 cm
(1)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rustic candles by Ego dekor
Sviečka Rustic
Do lampáša, doba horenia 38 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(4)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
IHR
Sviečka White Dots
Doba horenia 25 h, počet knôtov 1 ks, ø 7,5 cm, výška 7,5 cm
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 30 h, ø 7 cm, výška 14 cm
(3)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Homéa
Sviečky v súprave
6 ks, do lampáša, doba horenia 6 h, počet knôtov 1 ks, ø 4 cm, výška 6 cm
(6)
Doručenie od 22. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 30 h, ø 7 cm, výška 14 cm
(4)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
96
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie