Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 555 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Esschert Design
Rozprašovač
550 ml
(103)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
SP TREND
Samolepiace panely v súprave Breccia Oniciata
6 ks, na stenu, 60x30 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
3,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dekoratívna tácka Ikigai
Ø 14 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Vianočná ozdoba Heart Children
Z nehrdzavejúcej ocele, 7 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Rámček Prisma
20x15 cm, stojací/na stenu, kovový, čierny, rozmer fotografie: 10x15
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Vianočná ozdoba Angel with Flowers
Z nehrdzavejúcej ocele, 6,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Carla
Biela, z vosku, LED, na baterky, ø11x19 cm
(4)
Na sklade
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Celina
Biela, sklenená, LED, na baterky, ø5x8 cm
(1)
Na sklade
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Vianočné gule v súprave Magi Memory
5 ks, papierové, ø 7,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Gradient
Ø 11,5 cm
(1)
Na sklade
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Neon Angel
Čierna, kovová, LED, zapichovacia, na baterky, IP44, 23,5x1,5x65 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Lively
Biela, papierová, do zásuvky, ø45x14 cm
Na sklade
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Rechargeable
Do nabíjačky, biela, ø 7,5 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Sviečka Christmas
S vianočným motívom, počet knôtov 1 ks, ø 5 cm, výška 25 cm
Na sklade
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
SP TREND
Samolepiace panely v súprave Black Gold
6 ks, na stenu, 60x30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
3,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Bertha
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 10,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Algarve
Plastový, s odtokovým otvorom, ø 31 cm, výška 20,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Algarve
Plastový, s odtokovým otvorom, ø 31 cm, výška 20,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Algarve
Plastový, s odtokovým otvorom, ø 31 cm, výška 20,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Svietniky v súprave
2 ks, na čajovú sviečku, z cementu
Doručenie od 26. 10. 2026
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 24,5x22 cm, výška 58 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Rosendahl
Vianočná ozdoba Holly
Kovová, ø 6,5 cm
(1)
Na sklade
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Alnäs
Biela, papierová, do zásuvky, ø55x13 cm
Na sklade
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Luna
Zelená, sklenená, LED, na baterky, s časovačom, ø9x10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Rastlinná škôlka
34x34 cm, výška 45 cm
(59)
Doručenie od 21. 10. 2026
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Luna
Sklenená, LED, na baterky, s časovačom, ø9x10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Hiro
Kameninový
Doručenie od 29. 10. 2026
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
51x27 cm, na stenu, svetlohnedý, rozmer fotografie: 10x10/rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 15x21
(21)
Doručenie od 19. 11. 2026
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Button Retro
Výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,96 €
s kódom
19,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Button Retro
Výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,96 €
s kódom
19,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
PT LIVING
Svietniky v súprave Prague
3 ks, kovové
Doručenie od 26. 10. 2026
16,96 €
s kódom
19,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Button Retro
Výška 10 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
16,96 €
s kódom
19,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Light & Living
Dekoratívna tácka Tojera
Kovová, 24x24 cm
Na sklade
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
MSV
Zrkadlo Oslo
Kozmetické, zväčšovacie, zväčšenie 2x, 10,5x16 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Kanva na zalievanie
Plastová, 6,4 l
(11)
Na sklade
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
Svetelná reťaz Berry
Plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 735 cm
(35)
Na sklade
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Casa Selección
Umelá papraď
Ø 25 cm, výška 25 cm
(1)
Na sklade
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
PT LIVING
Dekoratívna tácka Servir
Ø 30 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rex London
Kanvička na zalievanie Ladybird
Kovová, 1,5 l
(4)
Na sklade
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ego Dekor
Sviečka Pure
Doba horenia 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(5)
Na sklade
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Rámček Venezia
36x46 cm, na stenu, sivý/v bronzovej farbe, rozmer fotografie: 30x40
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Sirius
LED sviečka Storm
Na baterky, vonkajšia, biela, ø 10 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Advent
Na baterky, biela/čierna, ø 7,5 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Green Gate
Svietnik Laura
Kovový, s vianočným motívom
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 6 ks
SP TREND
Samolepiace panely v súprave Brick Wall
6 ks, na stenu, 30x60 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
3,40 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
MSV
Zrkadlo Ania
Kozmetické, s osvetlením, 15x20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Fedkolor
Obraz Wroclaw
30x30 cm, na plátne
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Green Gate
Svietnik Laura
Kovový, s vianočným motívom
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
25
26
27
...
95
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie