Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 559 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Green Gate
Svietnik Laura
Kovový, s vianočným motívom
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Snowball
Ø 19 cm, výška 73,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Chrysantemum
Ø 24 cm, výška 101 cm
(1)
Na sklade
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Karan
Na čajovú sviečku, sklenený
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Sušená rastlina Afina
10x10 cm, výška 93 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Homéa
Aromalampa LED Colours
Plastová, ø 8 cm, výška 13,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Advent
Na baterky, biela/v zlatej farbe, ø 7,5 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 5x21 cm, výška 19 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Sušená rastlina Olise
10x10 cm, výška 93 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Casa Selección
Svetelná dekorácia Noel
Hnedá, z masívneho dreva, LED, na baterky, 31x5,5x31 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Záves na kvetináč
Závesný a nástenný , ø 25 cm, výška 12 cm
(14)
Doručenie od 21. 10. 2026
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné gule v súprave
3 ks, sklenené, ø 8 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,42 €
s kódom
20,50 € bez kódu
6,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné gule v súprave
3 ks, sklenené, ø 8 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,42 €
s kódom
20,50 € bez kódu
6,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská dekorácia Lulo
Látková, ø 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,58 €
s kódom
20,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Svietnik Urbania Lighthouse Little Tower
Na čajovú sviečku, keramický
(82)
Na sklade
Posledné kúsky
17,64 €
s kódom
20,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Svietnik Acadia
Kovový
Na sklade
Posledné kúsky
17,68 €
s kódom
20,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Esschert Design
Podpora rastlín Bird
4 ks, kovová, 13x6 mm, výška 38 cm
(19)
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
5,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Sass & Belle
Obal na kvetináč Frida
Ručne maľovaný, kamenný, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 14 cm
(27)
Na sklade
Posledný kúsok
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Balvi
Zarážka na knihy Cat
Kovová
(42)
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Maximex
Protislnečná fólia
Na okno, 56x200 cm
(10)
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Solvalla
Biela, papierová, do zásuvky, ø45x21 cm
(54)
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Balvi
Popolník Pebble
Ø 14 cm, výška 4,5 cm
(39)
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Star Trading
LED sviečky v súprave M-Twinkle
2 ks, na baterky, biele, ø 4 cm, výška 6 cm
(6)
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Umelý kvet Orchid
Ø 15 cm, výška 39 cm
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Rechargeable
Do nabíjačky, biela, ø 7,5 cm, výška 12,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Dakls
Hodiny
Nástenné, ø 35 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Rámček Kyoto White
29x53 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 10x10/rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 13x18
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Hammershøi
Porcelánový
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Umbra
Rámček Prisma
18x23 cm, stojací/na stenu, kovový, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 13x18
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Light & Living
Svietnik Alka
Na čajovú sviečku, keramický
Na sklade
Posledný kúsok
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
LED lampáš Flame
Biely, plastový, LED, prenosný, na baterky, s časovačom, ø15x23 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Esschert Design
Obal na kvetináč
Závesný a nástenný , kovový, bez odtokového otvoru, ø 30 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Light & Living
Svietnik Cactus
Na čajovú sviečku, keramický
(1)
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ego Dekor
Veniec
Vianočný, ø 26 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Balvi
Pokladnička Cuts of Pork
Porcelánová, 11x20 cm, výška 7 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Ann-Sofi Romme
Sklenená, ručne fúkaná, ø 8 cm
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Ann-Sofi Romme
Sklenená, ručne fúkaná, 7 cm
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Ann-Sofi Romme
Sklenená, ručne fúkaná, ø 6,5 cm
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Ann-Sofi Romme
Sklenená, ručne fúkaná, 5,5 cm
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Ann-Sofi Romme
Sklenená, ručne fúkaná, 8,5 cm
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ego Dekor
Vianočné figúrky v súprave
2 ks, z umelého kameňa, výška 17 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Boles d'olor
Difuzér Soleil de Provance
S vôňou levandule, doba vône 12 týždne, objem 200 ml, ø 7,5 cm, výška 36 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (3)
-15 % s kódom
Boltze
Svietnik Beads
Drevený
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Umelá vetvička Reed
Ø 15 cm, výška 132 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Dekoratívna tácka
13x28 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Flamme Table
V zlatej farbe, kovová, LED, na baterky, s časovačom, 28,5x4x28 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Svetelná reťaz Carlisle
Hnedá, z umelého ratanu, LED, na baterky, s časovačom, IP44, dĺžka 180 cm
(1)
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
PT LIVING
Svietnik Anillo Vivo
Sklenený
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
26
27
28
...
95
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie