Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 628 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Zrkadlo Ilina
Kozmetické, ø 17 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Villa Altachiara
Soška Pumpkin
Keramická, ø 14 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
Svetelná dekorácia Chloe
V striebornej farbe, LED, na baterky, na diaľkové ovládanie, 23x3x32 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
PT LIVING
Svietnik Swirl
Sklenený
Na sklade
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Serie LED
Čierna, plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 11 m
(1)
Na sklade
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
3 ks, sklenené, 7 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
8,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Dekoratívna tácka Crysten
Kovová, ø 23 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
PT LIVING
Svietnik Swirl
Sklenený
Na sklade
Posledný kúsok
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia King
Plastová, LED, na baterky, s časovačom, 11,5x9,5x25,5 cm
Na sklade
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Obraz Ripe Figs
40x50 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Obraz Mandarines
40x50 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Obraz Golden Strelitzia
40x50 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia
Biela, plastová, LED, na baterky, s časovačom, ø12,5x17,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Alberte
2 ks, vínovočervená, sklenená, LED, na baterky, s časovačom, ø6,5x10,5 cm
(3)
Na sklade
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Obal na kvetináč Meda
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 19 cm, výška 17,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
22,02 €
s kódom
25,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
PT LIVING
Soška Wondering
Z polyresínu, 11,5x9,5 cm, výška 23,5 cm
(9)
Na sklade
22,02 €
s kódom
25,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Hodiny Vienna
Nástenné, výška 33 cm
(7)
Na sklade
22,02 €
s kódom
25,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
PT LIVING
Soška Wondering
Z polyresínu, 11,5x9,5 cm, výška 23,5 cm
(4)
Na sklade
22,02 €
s kódom
25,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Váza Bashir
Ručne vyrobená, kameninová, modrá, ø 16 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,02 €
s kódom
25,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Sklenená, ø 9,5 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
House Nordic
Svietniky v súprave
2 ks, na čajovú sviečku, z cementu
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Váza
Ručne vyrobená, sklenená, červená, ø 17 cm, výška 21 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Kanva na zalievanie
Plastová, 9,55 l
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Váza Mimi
Keramická, svetlomodrá, 14x15,5 cm, výška 22 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Sklenená, ø 10,5 cm, výška 6 cm
(1)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Fauna
Biela, z masívneho dreva, LED, na baterky, 22x6x34 cm
(2)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Sklenená, ø 10,5 cm, výška 11 cm
(2)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Rechargeable
Do nabíjačky, biela, ø 7,5 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Nirvana Globe
Ø 9,5 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Lina
Fialová, sklenená, LED, na baterky, ø18x18 cm
(2)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Cage
Čierna, plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 280 cm
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Rosendahl
Vianočná ozdoba Holly
Kovová, ø 6,5 cm
(1)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Aria
V mosadznej farbe, kovová, LED, na baterky, s časovačom, ø19x5 mm
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Aria
V striebornej farbe, kovová, LED, na baterky, s časovačom, ø19x5 mm
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ego Dekor
Drobná dekorácia Heart
Drevená, 3x12 cm, výška 11,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Hani
3 ks, bambusové, ø 11,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
8,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Dekoratívna tácka Foglia
Kovová, 11x38 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Lampáš Stoense
Kovový, ø 25 cm, výška 20 cm
(1)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Kupol
Hnedá, plastová, LED, na baterky, s časovačom, ø12,5x17,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Vianočná ozdoba Jannet
20 cm
(2)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Váza
Vysoká, keramická, hnedá, ø 11 cm, výška 39 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Christmas Tales
Kameninový/porcelánový, s vianočným motívom
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Villa Collection
Sviečka Iris Cucumber Blossom
Vonná, s vôňou uhorky, doba horenia 30 h, počet knôtov 1 ks, ø 7 cm, výška 7 cm
Na sklade
Posledný kúsok
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Boltze
Závesné vianočné dekorácie v súprave Beads
2 ks, drevené, ø 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Eva
Na baterky, biela, ø 9 cm, výška 13 cm
(1)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Svietnik Sphere
Kamenný
Doručenie od 30. 10. 2026
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Clara
Biela, z vosku, LED, na baterky, ø14x18 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Novinka
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Lively
Biela, papierová, do zásuvky, ø60x16,5 cm
Na sklade
22,52 €
s kódom
26,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
36
37
38
...
97
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie