Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 629 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Novinka
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Lively
Biela, papierová, do zásuvky, ø60x16,5 cm
Na sklade
22,52 €
s kódom
26,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Svietnik Urbania Lighthouse Long Church
Na čajovú sviečku, keramický
(127)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Obal na kvetináč Planter
Závesný a nástenný , kovový, bez odtokového otvoru, výška 65,5 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Váza Brice
Sklenená, ružová, ø 15 cm, výška 28 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Svietnik Urbania Lighthouse Classical
Na čajovú sviečku, keramický
(133)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, fialový, 25x25 cm, výška 18 cm
(1)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Mioli Decor
Zarážka na knihy Birds
Kovová
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Svietnik Urbania Lighthouse Smithy
Na čajovú sviečku, keramický
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Zrkadlá v súprave
3 ks, nástenné, ø 30 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Váza Gerde
Ručne vyrobená, kameninová, hnedá, ø 7,5 cm, výška 21 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Hammershøi
Porcelánový
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Rex London
Rámček
14x18 cm, stojací, kovový, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 12x18
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Iconic
Ø 11 cm, výška 14 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Star Trading
LED sviečky v súprave Icecube
3 ks, so solárnym panelom, vonkajšie, sivé, 7x7 cm, výška 5,5 cm
(44)
Na sklade
Posledný kúsok
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
8,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, modrý, 25x25 cm, výška 18 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Meri Meri
Sviečky v súprave Mushroom
3 ks, výška 9 cm
(1)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
3 ks, sklenené, ø 5,5 cm
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
8,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Karla
Čierna, papierová, do zásuvky, ø75x22 cm
(1)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Villa Collection
Obal na kvetináč Calbe
Betónový, bez odtokového otvoru, ø 19 cm, výška 19 cm
(4)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vianočná svetelná dekorácia Orazia
Svetlosivá, oceľová, LED, na baterky, 40x4x40 cm
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Green Gate
Obal na kvetináč Alice
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 12 cm
(5)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Blink
Červená, papierová, LED, na baterky, s časovačom, ø45x15 cm
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Premier Housewares
Obal na kvetináč Jada
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 19 cm, výška 16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Lampáš Lohals
Kovový/sklenený, 18x18 cm, výška 20,5 cm
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Ivalie
Kameninový
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Villa Collection
Svietnik Elv
Na čajovú sviečku, kameninový
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Zilverstad
Rámček Happy Baby
17x22 cm, stojací/na stenu, kovový, v striebornej farbe, rozmer fotografie: 9x9
Na sklade
Posledný kúsok
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Veniec Antea
Vianočný, ø 17 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Umelá rastlina Senecio
Ø 13 cm, výška 37 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Orgullo
Ø 11 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,87 €
s kódom
26,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Orgullo
Ø 11 cm, výška 12 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
22,87 €
s kódom
26,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Orgullo
Ø 11 cm, výška 12 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
22,87 €
s kódom
26,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Neat
Ø 10 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
22,87 €
s kódom
26,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
OYOY Mini
Detské koše na hračky v súprave Moira
2 ks, látkové, s potlačou, krémovobiele, ø 32x32 cm
Na sklade
Posledný kúsok
22,95 €
s kódom
27 € bez kódu
13,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
OYOY Mini
Závesný organizér Circus
Látkový, zelený/krémovobiely, 40x1x60 cm
Na sklade
22,95 €
s kódom
27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
OYOY Mini
Závesný organizér Darling Rabbit
Látkový, s potlačou, krémovobiely, 40x1x82 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,95 €
s kódom
27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Mini
Závesný organizér Darling Bear
Látkový, hnedý
Na sklade
22,95 €
s kódom
27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Svietnik Palloa
Kovový
Na sklade
22,95 €
s kódom
27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
OYOY Mini
Závesný organizér Circus
Látkový, krémovobiely, 40x1x60 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
22,95 €
s kódom
27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
OYOY Mini
Detské koše na hračky v súprave Foxy
2 ks, látkové, s potlačou, béžové, ø 32x32 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
22,95 €
s kódom
27 € bez kódu
13,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Grace
Ø 11 cm, výška 12 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
23,01 €
s kódom
27,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Hodiny Biel
Nástenné, ø 51 cm
(7)
Doručenie od 26. 10. 2026
23,01 €
s kódom
27,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Zrkadlo Exclusive
Kozmetické, zväčšovacie, zväčšenie 3x, ø 17 cm
(169)
Na sklade
23,26 €
s kódom
27,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Zrkadlo Assisi
Kozmetické, zväčšovacie, zväčšenie 3x, ø 17 cm
(65)
Na sklade
23,26 €
s kódom
27,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
S|P Collection
Dekoratívna tácka Suds
Z polyresínu, 15x27 cm
Na sklade
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Obal na kvetináč Trophy
Ručne maľovaný, keramický, bez odtokového otvoru, výška 16 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Kanvička na zalievanie Cat
Porcelánová, 520 ml
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
PT LIVING
Soška Dreaming
Z polyresínu, 14x11 cm, výška 21 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
37
38
39
...
97
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie