Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 629 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Rechargeable
Do nabíjačky, biela, ø 7,5 cm, výška 25 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Casa Selección
Zrkadlá v súprave
3 ks, nástenné
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Juno
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 21 cm, výška 21 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Knirke
Zelená, kovová, LED, so solárnym panelom, IP44, dĺžka 12 m
(6)
Na sklade
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Juno
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 21 cm, výška 21 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Elijah
2 ks, z polyresínu, 12 cm
(2)
Na sklade
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
13,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Pearl Glow
Ø 8 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Bubbly
V striebornej farbe, nerezová, LED, zapichovacia, so solárnym panelom, IP44, 160x7x83 cm
Na sklade
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Regal
Ø 11 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ambiance
Samolepka Flying Dandelions
Na stenu, 40x73 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Green Gate
Obal na kvetináč Alice
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 12 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Solvalla
V striebornej farbe, papierová, do zásuvky, ø45x21 cm
(15)
Na sklade
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Hammershøi
Porcelánový
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
S|P Collection
Dekoratívna tácka Suds
Z polyresínu, 15x27 cm
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Dakls
Veniec Frosty
Ø 48 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Styler
Akustická tabuľa Cloud S
Výška 45 cm
Doručenie od 19. 11. 2026
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Green Gate
Obal na kvetináč Alice
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 12 cm
(4)
Na sklade
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Cielo
Na čajovú sviečku/adventný, kovový
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wallity
Detský obrázok Alphabet
45x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Vianočná figúrka Vintage Car
Kovová, výška 8 cm
Na sklade
Posledný kúsok
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Styler
Akustická tabuľa Bear
Výška 45 cm
Doručenie od 19. 11. 2026
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Adventná dekorácia Eldred Little Bear
Plastová, 7x10,5x16,5 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Pearl Glow
Ø 8 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Casa Selección
Dekoratívne tácky v súprave
2 ks, kovové, 14x24 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Juno
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 21 cm, výška 21 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
LEGO®
Detský úložný box Brick
Plastový, biely, 32x16 cm, výška 11 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
23,55 €
s kódom
27,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, oranžový, 25x25 cm, výška 18 cm
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
23,55 €
s kódom
27,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Kave Home
Umelá papraď Filicopsida
Ø 40 cm, výška 35 cm
(21)
Doručenie od 14. 12. 2026
23,56 €
s kódom
27,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
House Nordic
Kvetináč Antas
Z vodného hyacintu, ø 24 cm, výška 28 cm
(23)
Na sklade
Posledný kúsok
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Kantarel
Keramický
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Grace
Ø 11 cm, výška 12 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Hammershøi Christmas Father Elf
Keramický, s vianočným motívom
(3)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Christmas Tales
Porcelánový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Svietniky v súprave Reem
2 ks, kameninové
(2)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
13,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
knor
Obraz Gold Avenue
50x70 cm, s rámom
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Grace
Ø 11 cm, výška 12 cm
(3)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Sella
Ručne vyrobený, kameninový, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Svietnik Hurricane
Sklenený
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, 25x25 cm, výška 18 cm
(1)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Hani
Bambusová, ø 33 cm
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Circus Rings
Ø 9 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Spira
Vianočné ozdoby v súprave Christmasy
10 ks, drevené, 6,5 cm
(4)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
2,79 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Elta
Plastová, LED, na baterky, s časovačom, 18,5x9,5x14 cm
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Solvalla
V zlatej farbe, papierová, do zásuvky, ø75x17 cm
(1)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Saturnus
Červená, papierová, do zásuvky, 45x15x69 cm
(1)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Kupol
Hnedá, plastová, LED, na baterky, s časovačom, ø12,5x17,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Hanna
Červený, z masívneho dreva, do zásuvky, 12x8x20 cm
(18)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Hammershøi Christmas Gifts
Keramický, s vianočným motívom
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
38
39
40
...
97
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie