Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 579 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Lucy
Vínovočervená, sklenená, LED, na baterky, s časovačom, ø13x23,5 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Závesný a nástenný , kovový, 40x25 cm, výška 26 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Lina
Sklenená, LED, na baterky, ø18x18 cm
(8)
Na sklade
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Wallity
Tapiséria Wolf
200x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Budík New Retro
Digitálny, 4,5x16,5 cm, výška 9 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Lucy
Zelená, sklenená, LED, na baterky, s časovačom, ø13x23,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Artevasi
Držiaky na kvetináč v sade Hammer Grey
2 ks, kovové, výška 21 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
15,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Travelposter
Plagát Hawaii
30x40 cm
(25)
Na sklade
Posledný kúsok
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Galaxy
Modrá, papierová, do zásuvky, ø60x16 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Albaleaf
Biela, nerezová, LED, zapichovacia, so solárnym panelom, IP44, 9,5x9,5x90 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné gule v súprave
3 ks, sklenené, ručne fúkané, ø 8 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
10,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (4)
-15 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Dot
Červená, papierová, do zásuvky, ø54x16 cm
(16)
Na sklade
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
PT LIVING
Soška Dreaming
Z polyresínu, 10x12,5 cm, výška 23,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Mini Rechargeable
2 ks, do nabíjačky, biele, ø 5 cm, výška 6,5 cm
Na sklade
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
15,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Soška Soline
Keramická, 9x24 cm, výška 24 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ONA
Váza Milo
Sklenená, krémovobiela, ø 12 cm, výška 21,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
LEGO®
Detský úložný box Head Snowman L
Plastový, s potlačou, biely, ø 24 cm, výška 27 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Závesný a nástenný , kovový, 40x25 cm, výška 24 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Tender Rib
Nástenné, ø 25 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Tender Rib
Nástenné, ø 25 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Travelposter
Plagát Ireland
30x40 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Sweetie
V zlatej farbe, kovová, LED, na baterky, s časovačom, 20x12x35 cm
Na sklade
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Sweetie
V zlatej farbe, kovová, LED, na baterky, s časovačom, 18x12x35,5 cm
Na sklade
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Budík New Retro
Digitálny, 4,5x16,5 cm, výška 9 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné gule v súprave
3 ks, sklenené, ručne fúkané, ø 8 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
10,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (4)
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Ego Dekor
Veľkonočné dekorácie v súprave
6 ks
Na sklade
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
5,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Meri Meri
Veľkonočné dekorácie v súprave Surprise Eggs
6 ks
Na sklade
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
5,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
House Nordic
Rámčeky v súprave Madison
21x30 cm, 3 ks, na stenu, v svetlo prírodnej farbe, rozmer fotografie: 21x30
Doručenie od 26. 10. 2026
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
10,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
LED lampáš Astrid
Tmavozelený, plastový, LED, prenosný, na USB, IP44, ø11x22 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
25,94 €
s kódom
30,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
OYOY Mini
Detská tapiséria Saga
Výška 100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,99 €
s kódom
30,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Váza Gastro Blue
Kameninová, tmavomodrá, ø 14 cm, výška 20 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
26,09 €
s kódom
30,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Obaly na kvetináče v súprave Trofa
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 25 cm, výška 21 cm
(3)
Na sklade
26,26 €
s kódom
30,89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Rámček Bellwood
19x24 cm, stojací, drevený, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 12x18/rozmer fotografie: 13x18
(12)
Na sklade
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Perfumed Prague
Difuzér #46 Bergamot, Jasmine, Opuncia
S vôňou bergamotu/s vôňou opuncie, doba vône 20 týždne, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(12)
Na sklade
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (8)
-15 % s kódom
Umbra
Rámček Bellwood
19x24 cm, stojací, drevený, tmavohnedý, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 12x18/rozmer fotografie: 13x18
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
DecoKing
Svetelná reťaz Clip
Plastová, LED, na baterky, dĺžka 635 cm
(132)
Na sklade
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
House Nordic
Váza
Ručne vyrobená, sklenená, tmavozelená, ø 19 cm, výška 23 cm
(2)
Na sklade
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Svietnik Nobili
Na čajovú sviečku, porcelánový
(64)
Na sklade
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Umbra
Rámček Flute
19x23 cm, stojací, sklenený, čierny, rozmer fotografie: 13x18/rozmer fotografie: 15x21
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
House Nordic
Váza Lika
Keramická, zelená, ø 15 cm, výška 25,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Rámček Flute
19x23 cm, stojací, sklenený, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 13x18/rozmer fotografie: 15x21
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Ambiance
Detská samolepka Scandinavian Mountains
Na stenu, 110x55 cm
(86)
Na sklade
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Glow
Čierna, sklenená, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 360 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ambiance
Detská samolepka Scandinavian Mountains
Na stenu, 110x55 cm
(22)
Na sklade
Posledný kúsok
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Zrkadlo Tab
Kozmetické, ø 18 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ego Dekor
Sviečka Pure
Doba horenia 75 h, ø 7 cm, výška 25 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Homéa
Difuzér Nature Motif
Elektrický, objem 400 ml, ø 12,5 cm, výška 10 cm
(5)
Na sklade
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Hodiny Istanbul
Nástenné, ø 30 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
42
43
44
...
96
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie