Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 556 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor & Outdoor
Drevený, ø 29 cm, výška 8 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč
Drevený, 29x29 cm, výška 8 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor
Drevený, ø 29 cm, výška 8 cm
(49)
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč
Drevený, 29x29 cm, výška 8 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor
Drevený, ø 29 cm, výška 8 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč
Drevený, 29x29 cm, výška 8 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor
Drevený, ø 29 cm, výška 8 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Rastlinná škôlka Eco
Plastová, 20x30 cm, výška 10 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč Duo
Kovová, 26x34 cm, výška 19,5 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 22x27 cm, výška 22 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 17x23,5 cm, výška 17 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Morsø
Váza Flame
Porcelánová, biela, ø 21 cm, výška 23 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Morsø
Váza Flame
Porcelánová, sivá, ø 14 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Morsø
Váza River
Porcelánová, čierna, ø 11 cm, výška 16 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Villa Collection
Svietnik Artic Ice
Kameninový
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Villa Collection
Svietnik Artic Ice
Kameninový
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Villa Collection
Váza Rost
Kameninová, tmavomodrá, ø 14 cm, výška 30 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Villa Collection
Obal na kvetináč Calbe
Betónový, bez odtokového otvoru, ø 19 cm, výška 19 cm
(4)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Villa Collection
Obal na kvetináč Calbe
Betónový, bez odtokového otvoru, ø 22 cm, výška 22,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Váza Kusintha
Sklenená, ružová, ø 14 cm, výška 22 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Váza Kusintha
Sklenená, zelená, ø 14 cm, výška 22 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Váza Hammershøi
Ručne vyrobená, sklenená, hnedá, ø 15,5 cm, výška 18,5 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Váza Signature
Kameninová, biela, ø 12 cm, výška 15 cm
(5)
Doručenie od 19. 10. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Váza Signature
Ručne maľovaná, kameninová, biela/zelená, ø 16 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Súprava váz Hammershøi
3 ks, ručne maľované, porcelánové, biele/ružové, ø 5 cm, výška 8,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Váza Hammershøi
Ručne vyrobená, sklenená, hnedá, ø 13 cm, výška 14 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Spira
Vianočné ozdoby v súprave Space
8 ks, drevené, 6,5 cm
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
3,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Spira
Vianočné ozdoby v súprave Space
8 ks, z plsti, 6,5 cm
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
2,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Špička na stromček
28 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 9 ks
Dakls
Vianočné gule v súprave
9 ks, ø 8 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
1,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Veniec Jingles
Vianočný, ø 13 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Star
Plastová, 11,5 cm
(6)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Birdie
11 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Svetelná dekorácia
Na baterky, stolová, drevená, v prírodnej farbe, šírka 3 cm, dĺžka 13 cm, výška 15,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Svetelná dekorácia
Na baterky, stolová, sklenená, čierna, šírka 9 cm, dĺžka 9 cm, výška 10 cm
(8)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná figúrka
Polyresinová, výška 10,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočné figúrky v súprave
2 ks, z umelého kameňa, výška 17 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočné figúrky v súprave Anděl Curl
2 ks, výška 37 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočné figúrky v súprave
18 ks, výška 5 cm
(7)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočná figúrka
Kovová/plastová/z umelého kameňa, výška 19,5 cm
(7)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočná figúrka
Výška 21 cm
(4)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
3 ks, sklenené, ø 5,5 cm
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
8,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Špička na stromček
Sklenená, 31 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
3 ks, sklenené, 7 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
8,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné gule v súprave
3 ks, sklenené, ø 8 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,40 €
s kódom
20,50 € bez kódu
6,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné gule v súprave
3 ks, sklenené, ø 8 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,40 €
s kódom
20,50 € bez kódu
6,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Umelá vetvička Mistletoe
Výška 55 cm
(6)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Veniec
Vianočný, ø 17,5 cm
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
72
73
74
...
95
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie