Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 555 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Dekoratívna misa Tuga
Keramická, ø 36 cm
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečky v súprave Flamme Swirl
2 ks, na baterky, biele, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(9)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Stojan na kvety
Bambusový, ø 25 cm, výška 19,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Ignacia
Kameninový, bez odtokového otvoru, výška 15,5 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Budík Flip Click
Digitálny, 11,5x7 cm, výška 3 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Light & Living
Dekoratívna tácka Krosna
Kovová, ø 34,5 cm
Na sklade
27,20 €
s kódom
34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Ash
70x100 cm, s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Dakls
Hodiny
Nástenné, ø 30,5 cm
(73)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Circus Filament
Čierna, plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 405 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Difuzér Soft Jasmin
S vôňou jazmínu, objem 100 ml, ø 6 cm, výška 21 cm
(3)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (4)
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box Head Girl S
Plastový, žltý, ø 16 cm, výška 19 cm
(91)
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Yellow Vase
52x72 cm, tlačený, s rámom
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obrazy v súprave
32x32 cm, 6 ks
(13)
Na sklade
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Orion
Kvetináče v súprave Black
3 ks, na bylinky, kovové, s odtokovým otvorom, ø 11 cm, výška 10,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
5,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
2 ks, 10 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Prague
12x17 cm, stojací/na stenu, v bronzovej farbe/v zlatej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(44)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Petals
Nástenné, ø 40 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Bystag
Hodiny Classic
Nástenné, ø 50 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietniky v súprave Bernie
2 ks, drevené
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Váza Cherry
Ručne maľovaná, z dolomitu
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Zrkadlo Violeta
Nástenné, 47x61,5 cm
(2)
Na sklade
104 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Waves II
2 ks, látkové, 60x60 cm
Na sklade
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Sviečka #80 Tomato Leaf, Cypress, Fern
Vonná, sójová, s vôňou paprade/s vôňou cyprusu, počet knôtov 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (3)
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Detský úložný box Stor
Plastový, s potlačou, 40x29 cm, výška 27 cm
(5)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obraz Brett birdy
22,5x30 cm, s rámom
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Box na vreckovky Marble
Kamenný, 14x25,5 cm, výška 6,5 cm
(11)
Na sklade
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Umelý kvet Orchid
Ø 15 cm, výška 39 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Umelý fikus Lyrata
Ø 42 cm, výška 60 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kanva na zalievanie
Plastová, 6,4 l
(11)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Detský úložný box Stor
Plastový, s potlačou, 40x29 cm, výška 15 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dekoratívna tácka Ebenor
Keramická, ø 30 cm
Na sklade
Posledný kúsok
30,36 €
s kódom
37,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Pure
Nástenné, ø 40 cm
(22)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Umelý vianočný stromček Vita
Ø 20 cm, výška 90 cm
(11)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Christmas Tales
Porcelánový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bystag
Hodiny November
Nástenné, výška 49 cm
(13)
Na sklade
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Váza Hammershøi
Ručne vyrobená, sklenená, hnedá, ø 13 cm, výška 14 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Wenko
Zrkadlo Barona
Kozmetické, s osvetlením/zväčšovacie, zväčšenie 5x, ø 20 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Soška Man
Z polyresínu, 22x26 cm, výška 57,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Pokladnička Presley the Panda
Plastová, BPA free, 10x10 cm, výška 15,5 cm
(36)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Svietnik Zalvori
Kamenný
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Hodiny Silvery
Nástenné, ø 61 cm, výška 63 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Stojany na kvety Nat
2 ks, kovové, ø 20 cm, výška 46 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Hodiny Ben
Nástenné, ø 57 cm
(3)
Na sklade
96,80 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Váza Brenna
Z recyklovaného skla, hnedá, ø 21 cm, výška 36 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
27,67 €
s kódom
34,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Rámček
43x43 cm, na stenu, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 7x7/rozmer fotografie: 9x13/rozmer fotografie: 10x10/rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 12x18/rozmer fotografie: 13x18
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Green Field
90x120 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
455,20 €
s kódom
569 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Paper Art 8
51x71 cm, s rámom
(1)
Na sklade
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
13
14
15
...
95
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie