Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Svietidlá
Dekoratívne osvetlenie
Dekoratívne osvetlenie
...
Svietidlá
Dekoratívne osvetlenie
Dekoratívne osvetlenie so zľavovým kódom
Svetelné dekorácie
Svetelné reťaze
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Umiestnenie
Udalosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
555 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Speranza
Do zásuvky, závesná, papierová/bambusová, biela/hnedá, ø 50 cm, šírka 18 cm
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Speranza
Do zásuvky, závesná, papierová/bambusová, biela/sivá, ø 50 cm, šírka 18 cm
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia York
Na baterky, stolová, kovová, sivá, šírka 9,5 cm, dĺžka 21 cm, výška 12 cm
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Stolt
Do zásuvky, stolová, kovová, v striebornej farbe, šírka 18 cm, dĺžka 40 cm, výška 121 cm
Na sklade
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Irma
Do zásuvky, závesná, papierová, biela, ø 75 cm, šírka 18 cm
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Gylling
Do zásuvky, kovový, v mosadznej farbe, šírka 6 cm, dĺžka 42 cm, výška 53 cm
(4)
Na sklade
79,92 €
s kódom
99,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Lively
Do zásuvky, závesná, papierová, biela, ø 45 cm, šírka 14 cm
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Lively
Do zásuvky, stolová, kovová/papierová, žltá, ø 45 cm, šírka 14 cm, výška 68 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná reťaz Chrissline
Čierna, gumená, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 10 m
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Sweetie
Na baterky, stolová, kovová/sklenená, v zlatej farbe, šírka 12 cm, dĺžka 20 cm, výška 35 cm
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Saturnus
Do zásuvky, stolová, papierová, biela, ø 45 cm, šírka 15 cm, výška 45 cm
(5)
Na sklade
12 €
s kódom
15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Neela
Do zásuvky, závesná, papierová, biela, ø 75 cm, šírka 18 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Svaneholm
Do zásuvky, drevený, v prírodnej farbe, šírka 7,5 cm, dĺžka 35 cm, výška 53 cm
(2)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Sweetie
Na baterky, stolová, kovová/sklenená, v zlatej farbe, šírka 12 cm, dĺžka 18 cm, výška 35,5 cm
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Luton
Na baterky, stolová, kovová, červená, šírka 12 cm, dĺžka 12 cm, výška 22 cm
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Aratorp
Do zásuvky, stolová, kovová/papierová, červená, ø 45 cm, šírka 21 cm, výška 64 cm
Na sklade
Posledný kúsok
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Lively
Do zásuvky, závesná, papierová, žltá, ø 60 cm, šírka 16,5 cm
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Solina
Do zásuvky, závesná, papierová, biela, ø 75 cm, šírka 18 cm
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia King
Na baterky, stolová, plastová, šírka 9,5 cm, dĺžka 11,5 cm, výška 25,5 cm
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Asteri
Do zásuvky, stolová, kovová, sivá, šírka 15 cm, dĺžka 15 cm, výška 35 cm
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Svetelná dekorácia
Na USB, stolová, drevená/sklenená, v prírodnej farbe, ø 8 cm, výška 9,5 cm
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Svetelná dekorácia
Na USB, stolová, drevená/sklenená, v prírodnej farbe, ø 8 cm, výška 9,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Leitmotiv
Neónová svetelná dekorácia Cocktail
LED, 5 W, výška 30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
LED lampáš Luce
So solárnym panelom, látkový, sivý, ø 25 cm, výška 25 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sara
Do nabíjačky, biela, ø 7,5 cm, výška 20 cm
(4)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Clara
Na baterky, stolová, z vosku, biela, ø 14 cm, výška 18 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Vilma
Na baterky, stolová, sklenená, ø 9,5 cm, výška 19 cm
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Iris
Na baterky, stolová, sklenená, ø 12 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Laura
2 ks, na baterky, vínovočervená, ø 6 cm, výška 8 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Carolin
10 ks, na baterky, biela, ø 2 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
5,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Hannah
Na baterky, závesná, sklenená, zelená, ø 1,5 cm, výška 12 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Liva
Do zásuvky, závesná, kovová, biela, dĺžka 55 cm, výška 70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Hannah
Na baterky, závesná, sklenená, biela, ø 1,5 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Vilma
Na baterky, stolová, sklenená, zelená, ø 9,5 cm, výška 19 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Sara
4 ks, na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 13 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Carla
4 ks, na baterky, stolová, z vosku, biela, ø 6,5 cm, výška 7 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
6,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Vilma
2 ks, na baterky, stolová, sklenená, zelená, ø 6 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, červená, ø 5 cm, výška 20 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Celina
Hnedá, sklenená, LED, na baterky, dĺžka 105 cm
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Clara
2 ks, na baterky, stolová, z vosku, biela, ø 8 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sara
Do nabíjačky, biela, ø 5 cm, výška 25 cm
(4)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Celina
Na baterky, závesná, sklenená, biela, ø 5 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Elly
Biela, sklenená, LED, na baterky, dĺžka 105 cm
(3)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Laura
2 ks, na baterky, biela, ø 6 cm, výška 8 cm
(3)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Celina
Biela, sklenená, LED, na baterky, dĺžka 120 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Celina
Sklenená, LED, na baterky, dĺžka 120 cm
(3)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Elly
Červená, sklenená, LED, na baterky, dĺžka 105 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Elly
Zelená, sklenená, LED, na baterky, dĺžka 105 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
12
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stojacie lampy
Stropné svietidlá a bodové svietidlá
Bodové svietidlá
Stolové lampy
Tienidlá
Žiarovky
Napájacie káble
Obľúbené filtre
Vonkajšie dekoratívne osvetlenie
Vianočné dekoratívne osvetlenie
Dekoratívne osvetlenie na stromček