Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Svietidlá
Dekoratívne osvetlenie
Dekoratívne osvetlenie
...
Svietidlá
Dekoratívne osvetlenie
Dekoratívne osvetlenie so zľavovým kódom
Svetelné dekorácie
Svetelné reťaze
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Umiestnenie
Udalosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
557 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Exclusive
Na baterky, biela, ø 6 cm, výška 25 cm
(3)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Exclusive
Na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Rechargeable
Do nabíjačky, biela, ø 7,5 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Tall Exclusive
2 ks, na baterky, biele, ø 2 cm, výška 20 cm
(5)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
8,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Tall Rechargeable
2 ks, do nabíjačky, biele, ø 2 cm, výška 25 cm
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Tall Exclusive
2 ks, na baterky, biele, ø 2 cm, výška 25 cm
(2)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, vonkajšia, biela, ø 10 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Tall Rechargeable
2 ks, do nabíjačky, biele, ø 2 cm, výška 35 cm
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Knirke
V striebornej farbe, kovová, LED, do zásuvky, dĺžka 790 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Tall Rechargeable
2 ks, do nabíjačky, biele, ø 2 cm, výška 20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Exclusive
Na baterky, biela, ø 5 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Lucas Multi
Čierna, plastová, LED, so solárnym panelom, IP44, dĺžka 300 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Star Trading
LED sviečky v súprave Flamme Stripe
2 ks, na baterky, svetlozelené, ø 2 cm, výška 25 cm
(7)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Leaf
Na baterky, hnedá, ø 8,5 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Serene
Na baterky, vonkajšia, červená, ø 7 cm, výška 12 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Dot
Na baterky, béžová, 10x10 cm, výška 12,5 cm
(2)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Dot
Na baterky, sivá, 10x10 cm, výška 12,5 cm
(2)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Casa Selección
Svetelná dekorácia Santa Claus
Na baterky, stolová, keramická, červená/biela, šírka 5 cm, dĺžka 6 cm, výška 17 cm
(4)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Svetelná dekorácia Noel
Na baterky, stolová, drevená, hnedá, šírka 5,5 cm, dĺžka 31 cm, výška 31 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Freddy
Na baterky, stolová, drevená, biela/zelená, šírka 4,5 cm, dĺžka 8,5 cm, výška 14 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Flamme Ring
Na baterky, závesná, kovová/z vosku, v striebornej farbe, šírka 2,5 cm, dĺžka 28,5 cm, výška 30 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Christmas Joy
Do zásuvky, stolová, drevená, čiern-obiela, šírka 10 cm, dĺžka 16 cm, výška 21 cm
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Flamme Table
Na baterky, stolová, kovová/z vosku, v zlatej farbe, šírka 4 cm, dĺžka 28,5 cm, výška 28 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Winter
Na baterky, stolová, plastová, biela, šírka 9,5 cm, dĺžka 11 cm, výška 15,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Lysekil
Do zásuvky, stolová, drevená/kovová, čierna, šírka 5 cm, dĺžka 30 cm, výška 29 cm
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Christmas Joy
Do zásuvky, stolová, drevená, čiern-obiela, šírka 10 cm, dĺžka 16 cm, výška 21 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Bliss
Vínovočervená, sklenená, LED, na baterky, dĺžka 160 cm
(1)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Star Trading
LED sviečky v súprave Presse
2 ks, na baterky, červené, ø 2 cm, výška 25 cm
(4)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Orbit
Do zásuvky, závesná, kovová, čierna, šírka 4 cm, dĺžka 33 cm, výška 33 cm
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Lucia Classic
Do zásuvky, stolová, drevená, biela, ø 12 cm, výška 33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Forest Friends
Na baterky, stolová, drevená, šírka 2 cm, dĺžka 48 cm, výška 12,5 cm
(2)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Lysekil
Do zásuvky, stolová, drevená/kovová, biela, šírka 5 cm, dĺžka 30 cm, výška 29 cm
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Granny
Na baterky, biela, ø 10 cm, výška 18 cm
(2)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Freddy
Na baterky, stolová, drevená, biela, šírka 4,5 cm, dĺžka 8,5 cm, výška 14 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Neon Angel
Na baterky, zapichovacia, kovová, čierna, šírka 1,5 cm, dĺžka 23,5 cm, výška 65 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Serie LED
Tmavozelená, plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 200 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Bliss
V zlatej farbe, sklenená, LED, na baterky, dĺžka 160 cm
(1)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Star Trading
LED sviečky v súprave M-Twinkle
2 ks, na baterky, biele, ø 4 cm, výška 6 cm
(6)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Granny
Na baterky, zelená, ø 7 cm, výška 15 cm
(4)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Cem
Na baterky, sivá, 9x9 cm, výška 11,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Forest Friends
Na baterky, stolová, drevená, biela, šírka 6 cm, dĺžka 37 cm, výška 38 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Alberte
2 ks, na baterky, stolová, sklenená, vínovočervená, ø 6,5 cm, výška 10,5 cm
(3)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Alberte
2 ks, na baterky, stolová, sklenená, hnedá, ø 6,5 cm, výška 10,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Luna
Na baterky, závesná, sklenená, ø 9 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Asta
2 ks, na baterky, stolová, z vosku, biela, ø 9 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Millie
Sklenená, LED, na baterky, s časovačom, dĺžka 120 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Milas
Do zásuvky, stojacia, plastová, hnedá, ø 35 cm, výška 120 cm
Na sklade
Posledné kúsky
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Svetelná dekorácia Frida
Na baterky, stolová, sklenená, vínovočervená, ø 7 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
5
6
7
...
12
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stojacie lampy
Stropné svietidlá a bodové svietidlá
Bodové svietidlá
Stolové lampy
Tienidlá
Žiarovky
Napájacie káble
Obľúbené filtre
Vonkajšie dekoratívne osvetlenie
Vianočné dekoratívne osvetlenie
Dekoratívne osvetlenie na stromček