Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Svietidlá
Dekoratívne osvetlenie
Dekoratívne osvetlenie
...
Svietidlá
Dekoratívne osvetlenie
Dekoratívne osvetlenie so zľavovým kódom
Svetelné dekorácie
Svetelné reťaze
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Umiestnenie
Udalosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
561 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Joylight
Na baterky, stolová, látková/plastová, biela/čierna, ø 6,5 cm, výška 18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Clipp
Závesná, papierová, biela, ø 60 cm, šírka 16 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Clara
Do zásuvky, závesná, papierová, červená, ø 75 cm, šírka 23 cm
(6)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Maravilla
Do zásuvky, stolová, kovová/papierová, v zlatej farbe, ø 45 cm, šírka 17 cm, výška 68 cm
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Dot
Do zásuvky, závesná, papierová, červená, ø 70 cm, šírka 16 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Vilma Tree
Na baterky, stolová, sklenená, čierna, ø 9,5 cm, výška 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Bjurfors
Do zásuvky, drevený, biely, šírka 8 cm, dĺžka 52 cm, výška 76,5 cm
Na sklade
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Daria
Do zásuvky, závesná, papierová, biela, ø 60 cm, šírka 17 cm
Na sklade
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Toom
Do zásuvky, stojacia, kovová/papierová, biela, šírka 14 cm, dĺžka 30 cm, výška 99 cm
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Susanna
Do zásuvky, stolová, drevená, v prírodnej farbe, šírka 11 cm, dĺžka 44 cm, výška 42 cm
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Celina
Na baterky, závesná, sklenená, hnedá, ø 7 cm, výška 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Aratorp
Do zásuvky, závesná, papierová, červená, ø 75 cm, šírka 22 cm
(2)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Glitter
Do zásuvky, závesná, papierová, v zlatej farbe, ø 75 cm, šírka 23 cm
(2)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Flamme Ring
Na baterky, závesná, kovová/z vosku, v striebornej farbe, šírka 2,5 cm, dĺžka 28,5 cm, výška 30 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
VDE Tivoli 1996
Svetelné dekorácie v súprave Palla
4 ks, závesné, keramické, v striebornej farbe, ø 9 cm, výška 10,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
11 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Penguin
Na baterky, stolová, z vosku, biela, ø 9 cm, výška 11 cm
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Organo
Do zásuvky, kovový, sivý, šírka 4 cm, dĺžka 17 cm, výška 30 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Embla
Do zásuvky, závesná, papierová, červená, ø 75 cm, šírka 23 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Coco
2 ks, na baterky, stolová, z vosku, biela, šírka 6,5 cm, dĺžka 6,5 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
12,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Stolt
Do zásuvky, stolová, kovová, v striebornej farbe, šírka 18 cm, dĺžka 40 cm, výška 121 cm
Na sklade
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Sombra
Do zásuvky, závesná, papierová, biela, ø 70 cm, šírka 20 cm
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Twist
Na USB, stolová/prenosná, plastová/papierová, biela, ø 8 cm, výška 14 cm
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Twist
Na USB, stolová/prenosná, plastová/papierová, biela/tyrkysovomodrá, ø 8 cm, výška 14 cm
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Bridge
Do zásuvky, drevený/kovový, červený, šírka 5 cm, dĺžka 47 cm, výška 36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Luna
Na baterky, závesná, sklenená, ø 9 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Solina
Do zásuvky, závesná, papierová, biela, ø 75 cm, šírka 18 cm
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Lou
Na baterky, stolová, z vosku, biela, ø 7 cm, výška 10 cm
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Baroque
Do zásuvky, závesná, papierová, tmavomodrá, ø 75 cm, šírka 23 cm
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Copenhagen Half-Timbered House
Na baterky, stolová, z vosku, biela, šírka 6,5 cm, dĺžka 9 cm, výška 8 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Copenhagen Nyhavn Townhouse
Na baterky, stolová, z vosku, biela, šírka 6 cm, dĺžka 6 cm, výška 17,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Vilma Tree
2 ks, na baterky, stolová, sklenená, čierna, ø 6 cm, výška 11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Twist Hexagon
Na USB, stolová/prenosná, drevená/papierová, v tmavo prírodnej farbe, ø 12 cm, výška 18 cm
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia
Na baterky, stolová, plastová, biela, ø 12,5 cm, výška 17,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Bamboo
Do zásuvky, stolová, bambusová, čierna, šírka 14,5 cm, dĺžka 40 cm, výška 38,5 cm
Na sklade
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Lysekil
Do zásuvky, stolová, drevená/kovová, čierna, šírka 5 cm, dĺžka 30 cm, výška 29 cm
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Vilma
2 ks, na baterky, stolová, sklenená, ø 6 cm, výška 11 cm
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
16,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Baroque
Do zásuvky, závesná, papierová, tmavomodrá, ø 45 cm, šírka 21 cm
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Lumiwall
Do zásuvky, závesná, kovová/plastová, biela, šírka 1 cm, dĺžka 46 cm, výška 50 cm
(1)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Celina
Na baterky, závesná, sklenená, hnedá, ø 8 cm, výška 16 cm
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Alnäs
Do zásuvky, závesná, papierová, biela, ø 55 cm, šírka 13 cm
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia York
Na baterky, stolová, kovová, sivá, šírka 9,5 cm, dĺžka 21 cm, výška 12 cm
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Christmas Joy
Do zásuvky, stolová, drevená, čiern-obiela, šírka 10 cm, dĺžka 16 cm, výška 21 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Twist
Na USB, stolová/prenosná, plastová/papierová, biela/čierna, ø 8 cm, výška 14 cm
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Speranza
Do zásuvky, závesná, papierová/bambusová, biela/hnedá, ø 50 cm, šírka 18 cm
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Solina
Do zásuvky, závesná, papierová, oranžová, ø 60 cm, šírka 16 cm
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Bjurfors
Do zásuvky, drevený, červený, šírka 8 cm, dĺžka 52 cm, výška 76,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
73,60 €
s kódom
92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Copenhagen City Church
Na baterky, stolová, z vosku, biela, šírka 10 cm, dĺžka 18 cm, výška 20 cm
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Vilma
Na baterky, stolová, sklenená, ø 9,5 cm, výška 19 cm
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
8
9
10
11
12
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stojacie lampy
Stropné svietidlá a bodové svietidlá
Bodové svietidlá
Stolové lampy
Tienidlá
Žiarovky
Napájacie káble
Obľúbené filtre
Vonkajšie dekoratívne osvetlenie
Vianočné dekoratívne osvetlenie
Dekoratívne osvetlenie na stromček