Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kuchyne
...
Bytové doplnky
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kuchyne so zľavovým kódom
Kuchynské organizéry
Skladovanie a prenos potravín
Umývanie riadu
Kryty na sporák
Odpadkové koše
Upratovacie pomôcky
Nádoby na kompostovateľný odpad
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 087 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Odpadkový kôš
Plastový, čierny, 40 l
(187)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Košík na ovocie Flores
Ø 19 cm, kovový, sivý
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Držiak na obrúsky Tableware
Porcelánový, biely/hnedý, 10x6 cm, výška 11 cm
(425)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Príborník do zásuvky
Drevený, v prírodnej farbe, 30 x 38 cm
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Košík na ovocie Flores
Ø 19 cm, kovový, čierny
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Umbra
Stojan na papierové utierky Squire
Oceľový, čierny, ø 17 cm, výška 32 cm
(18)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Nerno
Keramický, čierny, 490 ml, ø 8 cm, výška 18,5 cm
(22)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Badi
Keramický, žltý, 320 ml, 9,5x8 cm, výška 16 cm
(16)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Ošatka na kysnutie chleba Lístky
32x15 cm, ratanová
(44)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na pokrievky Tokyo Lava
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 12x17 cm, výška 19 cm
(20)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Metaltex
Držiaky na poháre na víno v súprave Rail
2 ks, nástenné, oceľové, v striebornej farbe, 41x11 cm, výška 4 cm
(11)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rotho
Organizér do chladničky Cauma
Plastový, výška 11 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
-20 % s kódom
Esschert Design
Dóza Secret Du Potager
Na cibuľu a cesnak, kovová, sivá
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Stojan na kuchynské náčinie
Kovový, čierny/v prírodnej farbe, 12x12 cm, výška 14 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stojan na kapsule
V striebornej farbe, ø 8 cm, výška 38 cm
(49)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Košík na ovocie Flores
Ø 19 cm, kovový, zelený
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Brandani
Potravinová škatuľka
Sivá, 600 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Sunshine & Rainbow
S vidličkou, plastový, béžový, 750 ml
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Ladelle
Desiatové vrecko Eco
Látkové
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Desiatové vrecko Eco
Látkové
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rayen
Stojan na kapsule
Závesný, sivý, 28x12 cm, výška 4 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Fľaša Drink-It
500 ml, plastová, v lososovej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
12 €
s kódom
15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tácka Serve
20x30 cm, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
12,16 €
s kódom
15,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Joseph Joseph
Vrecia na odpadky IW4
20 ks, sťahovacie, 50 l
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
12,22 €
s kódom
15,28 € bez kódu
0,76 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Joseph Joseph
Vrecia na odpadky IW1
20 ks, sťahovacie, 36 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,25 €
s kódom
15,31 € bez kódu
0,77 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Joseph Joseph
Vrecia na odpadky Totem Max
20 ks, sťahovacie, 30 l
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
12,25 €
s kódom
15,31 € bez kódu
0,77 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
6 ks, 1,5 l, na potraviny, plastové, sivé
(63)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Prachovka z pštrosieho peria
Sivá/v prírodnej farbe
(474)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Metaltex
Držiaky na poháre na víno v súprave Lava
2 ks, nástenné, z nehrdzavejúcej ocele, čierne, 11x26 cm, výška 4 cm
(10)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Sirmione
Keramický, zelený, 430 ml, ø 8 cm, výška 17,5 cm
(68)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička
Z nehrdzavejúcej ocele, čierna, 33x23 cm, výška 13 cm
(56)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Metaltex
Držiaky na poháre na víno v súprave Rail
2 ks, nástenné, oceľové, v striebornej farbe, 26x11 cm, výška 4 cm
(167)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Organizér na čistiace prostriedky Universal
Objem 16 l
(43)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na kuchynské utierky Film Hook
Bez vŕtania, plastový, biely, 2x5,5 cm, výška 5,5 cm
(20)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Idro
Keramický, antracitový, 330 ml, 8,5x9,5 cm, výška 16 cm
(9)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky
Nástenný, oceľový, v striebornej farbe, 36x8 cm, výška 32 cm
(273)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Sacile
Keramický, sivý, 400 ml, 11x8,5 cm, výška 16 cm
(5)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Tremea
Keramický, v bronzovej farbe, 300 ml, 12x11,5 cm, výška 14 cm
(5)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Pascoli
Keramický, matne biely, 500 ml, 12x11 cm, výška 13 cm
(6)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Idro
Keramický, v zlatej farbe, 330 ml, 5,5x9,5 cm, výška 16 cm
(9)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky Pepito
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 36x8 cm, výška 32 cm
(60)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Lorca
Keramický, modrý, 335 ml, 7x8,5 cm, výška 18 cm
(113)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Pottery
Keramický, svetlohnedý, 296 ml, ø 8 cm, výška 17,5 cm
(105)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Príborník do zásuvky
Plastový, čierny/sivý, 41 x 33 cm
(60)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Terralba
Z polyresínu, béžový, 490 ml, 7x9 cm, výška 16 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Dóza Black
500 ml/1,2 l, čierna
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Dóza Omnia
1,7 l, na potraviny, plastová, šalviová zelená
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Tácka Mango
20x39 cm, drevená
(2)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
11
12
13
...
44
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchyňa a jedáleň
Kuchynský textil
Kuchynské pomôcky a náčinie
Upratovanie a organizácia
Obľúbené filtre
Červené doplnky do kuchyne
Čierne doplnky do kuchyne