Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kuchyne
...
Bytové doplnky
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kuchyne so zľavovým kódom
Kuchynské organizéry
Skladovanie a prenos potravín
Umývanie riadu
Kryty na sporák
Odpadkové koše
Upratovacie pomôcky
Nádoby na kompostovateľný odpad
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 087 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kefa CleanTech 2in1
(2)
Na sklade
17,17 €
s kódom
21,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
Odpadkový kôš Portes
Pedálový, plastový, matne čierny, 3 l
(4)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kilner
Set na výrobu kvásku so stierkou
Sklenený
(15)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Ash
890 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, svetlosivý
(182)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termoska Legendary Classic Bottle Black 2.0
1,4 l, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
(6)
Na sklade
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Košík na ovocie Flores
Ø 19 cm, kovový, čierny
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček AeroLight™ Transit Cream Gloss
600 ml, z nehrdzavejúcej ocele, krémovobiely
(1)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odkvapkávač Colonia Plus
Oceľový, sivý/v striebornej farbe, 48x30 cm
(283)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Organizér na koreničky
Otočný, plastový, ø 27 cm, výška 3,5 cm
(11)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Odpadkový kôš Amber
Pedálový, kovový, biely, 3 l
(14)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Metaltex
Prídavné poličky York
2 ks, drevené, matne čierne/v prírodnej farbe, 27x8 cm, výška 16 cm
(20)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na kuchynské náčinie Mera
Bambusový, v prírodnej farbe, 11x11 cm, výška 18 cm
(40)
Na sklade
8,90 €
s kódom
11,12 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
8 ks, sivé
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
3,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Odkvapkávač Deluxe
Kovový, čierno-biely, 41,5x17 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na papierové utierky Easyroll Lava
Závesný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, výška 10 cm
(56)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Podnos Mango
30x40,5 cm, servírovací, drevený
(9)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Stojan na papierové utierky Buddy
Oceľový, čierny, ø 19 cm, výška 34 cm
(39)
Na sklade
24,62 €
s kódom
30,78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na papierové utierky Jet
Bez vŕtania, Static-Loc, kovový, čierny, 12x30 cm, výška 15 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Nádoba na kvasenie zeleniny MODROBÍLÁ
2,8 l, keramická
(15)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Ash
600 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetlosivý
(26)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Sagaform
Držiak na obrúsky Nature
Biely, 19x19 cm, výška 11,5 cm
(46)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky Pepito
Nástenný, oceľový, v striebornej farbe, 36x8 cm, výška 58 cm
(298)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Bambusa
Bambusový, v prírodnej farbe, 220 ml, 7x9 cm, výška 16,5 cm
(43)
Na sklade
Posledné kúsky
15,70 €
s kódom
19,62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice Tower
Kovový, čierny, 19,5x16,5 cm, výška 19,5 cm
(25)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík
Kovový, v striebornej farbe, 35x18,5 cm, výška 33,5 cm
(273)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kuchynský organizér Tower
Kovový, čierny, 50x12,5 cm, výška 37 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Rim
Nástenný, kovový, čierny, 200 ml, ø 9 cm, výška 14 cm
(4)
Na sklade
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Freska
Na med
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Rotello
Čierny, 250 ml, 7,5x9 cm, výška 13 cm
(34)
Na sklade
9,66 €
s kódom
12,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík Gioma
Čierny, 18x35 cm, výška 33,5 cm
(55)
Na sklade
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odkvapkávacia podložka na riad Linea
Gumová, sivá, 30x40 cm
(69)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na pokrievky Lido
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 28x16 cm, výška 14 cm
(28)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Náhradný návlek na mop
(73)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stojan na umývacie prostriedky DIISH
Kameninový, čierny, 11x18 cm, výška 17 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Prídavná polička Louisa
Drevená, v prírodnej farbe, 30x30 cm, výška 15 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Desiatový box Freska
Delený, sklenený
(33)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stojan na pokrievky a panvice Lido
Oceľový, v striebornej farbe, 28x14 cm, výška 16 cm
(76)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Nádoba na kompostovateľný odpad Essentials
Kovová, tmavosivá, 16x20 cm, výška 22 cm, 4 l
Na sklade
28 €
s kódom
35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Odkvapkávač Colonia
Oceľový, v striebornej farbe, 48x30 cm
(152)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Istres
Nástenný, plastový, biely, 320 ml, 7,5x6 cm, výška 18,5 cm
(30)
Na sklade
13,36 €
s kódom
16,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Odos
Z polyresínu, biely, 381 ml, ø 10 cm, výška 18 cm
(33)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Odkvapkávač Deluxe
Kovový, čierno-biely, 43x32 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Držiak na obrúsky Squire
Kovový, čierny, 12x10 cm, výška 15 cm
(34)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Villena
Betónový, sivý, 150 ml, 8x7 cm, výška 16 cm
(34)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Sausage Dog
3 ks, 3 ks, plastové, červené, 600 ml
(13)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Orion
Termoska Termo
2,2 l, na jedlo, krémovobiela
(40)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Obľúbené
Addis
Vrecia na odpadky
20 ks, kompostovateľné, 7 l
(43)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,37 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Kryty na sporák v súprave Kitchen Rules
2 ks, z tvrdeného skla, čierne, s nápismi, 30x52 cm
(16)
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
8
9
10
...
44
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchyňa a jedáleň
Kuchynský textil
Kuchynské pomôcky a náčinie
Upratovanie a organizácia
Obľúbené filtre
Červené doplnky do kuchyne
Čierne doplnky do kuchyne