Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kuchyne
...
Bytové doplnky
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kuchyne so zľavovým kódom
Kuchynské organizéry
Skladovanie a prenos potravín
Umývanie riadu
Kryty na sporák
Odpadkové koše
Upratovacie pomôcky
Nádoby na kompostovateľný odpad
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 075 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Palio
Oceľová, v striebornej farbe, 25x25 cm, výška 19 cm
(3652)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na papierové utierky
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 18x35 cm, výška 10 cm
(2563)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 1,2 l, na potraviny, plastové, biele
(64)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, z nehrdzavejúcej ocele, v zlatej farbe, 3 l
(154)
Na sklade
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Aquamarin
Keramický, biely/modrý, 494 ml, 10x10 cm, výška 13 cm
(83)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Košík na ovocie Scala
Ø 25,5 cm, kovový, čierny
(1)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stierka s držiakom Vacuum-Loc
Vacuum-loc, v striebornej farbe, dĺžka 25 cm
(1201)
Na sklade
17,09 €
s kódom
21,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Fablo
Pedálový, plastový, hnedý, 5 l
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička
Z nehrdzavejúcej ocele, čierna, 33x23 cm, výška 13 cm
(56)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Držiak na fólie a papierové utierky CupboardStore
Závesný, plastový, sivý, 22x26 cm, výška 9 cm
(123)
Na sklade
14,54 €
s kódom
18,18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na nože
Plastový, sivý
(61)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Odkvapkávacia podložka na riad Maxi
Gumová, sivá, 40x30 cm
(4)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Festival
Keramický, biely, 460 ml, 10x10 cm, výška 18 cm
(170)
Na sklade
Posledné kúsky
15,98 €
s kódom
19,98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Podnos
38x58 cm, servírovací, bambusový
(101)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 1,7 l, na potraviny, plastové, biele
(118)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
2,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na umývacie prostriedky Empire
Keramický, čierny, 12,5x37 cm, výška 19 cm
(1330)
Na sklade
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Dávkovač mydla Solo
Keramický, biely, 250 ml, ø 6 cm, výška 17,5 cm
(40)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odkvapkávač Aquatexplus Lava
Z nehrdzavejúcej ocele, sivý, 35x30 cm
(48)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na hrnčeky
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 14x28 cm, výška 6 cm
(2970)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Košík na pečivo Scala
Čierny, ø 28,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Carpino
Bez vŕtania, Turbo-loc, plastový, čierny, 250 ml, 10x8 cm, výška 13 cm
(47)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Odkvapkávač Extend
Nastaviteľný, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 36x32 cm
(40)
Na sklade
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Odpadkový kôš BLACK
Pedálový, kovový, čierny, 3 l
(72)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Cordoba
Keramický, tmavomodrý, 350 ml, 8,5x8,5 cm, výška 13 cm
(413)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Podnos Rommu
36x51 cm, servírovací, drevený
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Košík na ovocie
Ø 28 cm, kovový, čierny
(3)
Na sklade
19,62 €
s kódom
24,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na papierové utierky Marble
Čierny, ø 15 cm, výška 32 cm
(38)
Na sklade
15,65 €
s kódom
19,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Tile
2 ks, z tvrdeného skla, hnedé, patchwork, 30x52 cm
(250)
Na sklade
29,87 €
s kódom
37,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Odkvapkávač
Plastový, čierny, 43x31 cm
(147)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Prídavná polička
Kovová, biela, 54x25 cm, výška 15 cm
(50)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Stojan na pokrievky a panvice DrawerStore
Plastový, sivý, 31x20 cm, výška 15 cm
(108)
Na sklade
28,06 €
s kódom
35,08 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odvzdušňovací kľúč so zásobníkom
(142)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Sirmione
Keramický, zelený, 430 ml, ø 8 cm, výška 17,5 cm
(68)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Stierka na podlahu Rosole
Čierna, dĺžka 40 cm
(12)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Nožičky ku krytu na sporák v súprave
4 ks, plastové, sivé, 4x4 cm
(285)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Collungo
Pedálový, oceľový, matne biely, 5 l
(9)
Na sklade
27,58 €
s kódom
34,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odkvapkávacia podložka na riad
Plastová, čierna, 42x8 cm
(1086)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Dóza
2,1 l, na cibuľu a cesnak, kovová, biela
(889)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na papierové utierky
Kovový, čierny, ø 12,5 cm, výška 32,5 cm
(317)
Na sklade
Posledný kúsok
6,30 €
s kódom
7,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Skladací servírovací podnos
50x30 cm, servírovací/do postele, bambusový
(32)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stierka s držiakom Mola
Sivá, dĺžka 21 cm
(189)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Prídavná polička York
Rohová, drevená, matne čierna/v prírodnej farbe, 25x25 cm, výška 16 cm
(19)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na hrnčeky My Mug
Závesný, oceľový, čierny, 14x28 cm, výška 6 cm
(65)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Držiak na poháre na víno
Nástenný, kovový, čierny, 50,5x19 cm, výška 9 cm
(1)
Na sklade
30,34 €
s kódom
37,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Inca
Plastový, biely, 5 l
(565)
Na sklade
19,69 €
s kódom
24,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
iDesign
Organizér do chladničky Binz
Plastový, otočný, ø 29 cm, výška 11 cm
(250)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Dávkovač mydla Nova One
Kameninový, čierny, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 11,5 cm
(83)
Na sklade
30,09 €
s kódom
37,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na papierové utierky Nio
Bez vŕtania, biely, 7x27,5 cm, výška 4,5 cm
(42)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
44
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchyňa a jedáleň
Kuchynský textil
Kuchynské pomôcky a náčinie
Upratovanie a organizácia
Obľúbené filtre
Červené doplnky do kuchyne
Čierne doplnky do kuchyne