Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Doplnky do obývačky
...
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Doplnky do obývačky so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Vázy a sošky
Hodiny
Zarážky na knihy
Tapisérie
Veľkoformátové dekorácie
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 757 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Mikroplyšová, červená, 130x170 cm
(58)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Satin Stripe
4 ks, saténové, 75x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Wallity
Obraz
30x40 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Váza Esma
Ručne vyrobená, terakotová, zelená, ø 30,5 cm, výška 41 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
122,40 €
s kódom
153 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Teddy Kalp
Ružový, 38x33 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Etoilea
Bavlnený, s vianočným motívom, červený, s odnímateľným poťahom/s jednostrannou potlačou, 40x40 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Mila Home
Obliečka na vankúš Strawberry Latte
S abstraktným vzorom, 43x43 cm
(7)
Doručenie od 15. 12. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Everlasting
Ø 70 cm, tlačený
Doručenie od 4. 11. 2026
132 €
s kódom
165 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Teddy Kalp
Béžový, 38x33 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Sugar Candy
Oranžový/ružový, s odnímateľným poťahom, 60x15 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Sugar Candy
Zelený/ružový, s odnímateľným poťahom, 60x15 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obliečka na vankúš Toy Soldier
S vianočným motívom, 45x45 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Satin Stripe
4 ks, saténové, 75x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Satin Stripe
4 ks, saténové, 75x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Cocoon
Mikroplyšový, sivý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Doručenie od 9. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Termofor Bambi
Fleecový, svetloružový, 1,8 l
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Deka Peo
Z recyklovanej bavlny, s vianočným motívom, 130x160 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(15)
Doručenie od 4. 11. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Stojan na časopisy Album
Kovový, v striebornej farbe, 20,5x34 cm, výška 33 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Zarážka na knihy Mistra
Kovová
Doručenie od 7. 12. 2026
13,54 €
s kódom
16,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Obraz Arilan
100x100 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 9. 12. 2026
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Texture
100x140 cm, 3D, na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Round Soft Touch
Zamatový, sivý, ø 40 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Karlsson
Detský budík Peekaboo Ladybug
Ø 15 cm, výška 18 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Cosmopolitan Design
Dekoračný vankúš Rome Velvet
Zamatový, čierny, 42x42 cm
Na sklade
Posledné kúsky
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Nástenná dekorácia Cesta
Kameninová, 11x31 cm, výška 31 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Top
Z materiálu bouclé, čierny, ø 25 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Cosmopolitan Design
Dekoračný vankúš Rome Velvet
Zamatový, ružový, 50x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Dekoračný vankúš Anniversary
S prímesou bavlny, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Profile
29x41 cm
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Horizon
100x70 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Boyhood
Soška Admiral
Drevená, 14x5 cm, výška 7 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Texture
100x140 cm, 3D, na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Deka Mic
Mikroplyšová, svetlozelená, 210x160 cm
(80)
Doručenie od 16. 10. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Flint
Z umelej kožušiny, svetlosivá, 130x170 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Euromant
Deka Guadalajara
S prímesou bavlny, sivá, 140x180 cm
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Hartman
Deka Jolie
Zamatová, červená, 130x170 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Dekoračný vankúš Isnel
Z recyklovanej bavlny, zelený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
JAHU collections
Dekoračný vankúš Feathers
S odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Deka Peacock
Zelená, 130x155 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Váza Cone
Keramická, biela, ø 9 cm, výška 40,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Váza Cone
Keramická, biela, ø 8 cm, výška 29 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mila Home
Ergonomický vankúš Bagel
S výplňou z pamäťovej peny, čierny, ø 44 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Frosty
Mikroplyšová, svetlohnedá, 220x240 cm
(4)
Doručenie od 22. 10. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Selnar
60x90 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 7. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Obraz Astratto
83x123 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 2. 11. 2026
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Deravia
60x90 cm, ručne maľovaný/3D, s rámom/na plátne
Doručenie od 7. 12. 2026
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Erale
120x200 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 9. 12. 2026
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
51
52
53
...
58
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Zrkadlá
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Hodiny
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Koberce
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Žlté doplnky do obývačky
Zelené doplnky do obývačky
Fialové doplnky do obývačky