Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Doplnky do obývačky
...
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Doplnky do obývačky so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Vázy a sošky
Hodiny
Zarážky na knihy
Tapisérie
Veľkoformátové dekorácie
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 761 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Váza Cone
Keramická, biela, ø 9 cm, výška 40,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Váza Cone
Keramická, biela, ø 8 cm, výška 29 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mila Home
Ergonomický vankúš Bagel
S výplňou z pamäťovej peny, čierny, ø 44 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Frosty
Mikroplyšová, svetlohnedá, 220x240 cm
(4)
Doručenie od 22. 10. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Selnar
60x90 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 7. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Obraz Astratto
83x123 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 2. 11. 2026
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Deravia
60x90 cm, ručne maľovaný/3D, s rámom/na plátne
Doručenie od 7. 12. 2026
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Erale
120x200 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 9. 12. 2026
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Deravia
120x200 cm, ručne maľovaný/3D, s rámom/na plátne
Doručenie od 9. 12. 2026
354,40 €
s kódom
443 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Selnar
60x90 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 7. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Erale
182,5x47,5 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 16. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Top
Mikroplyšový, ružový, ø 25 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Deravia
80x100 cm, ručne maľovaný/3D, s rámom/na plátne
Doručenie od 7. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Onure
80x100 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 7. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Full Beige
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
19,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Ripe Figs
40x50 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Mandarines
40x50 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Yellow Parus
32x32 cm, tlačený, na plátne
Doručenie od 19. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Lavender
75x56 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Summer Fruit
30x40 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Onure
120x200,5 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 9. 12. 2026
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Summer Branch
70x100 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 6. 11. 2026
83,20 €
s kódom
104 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Mounty
Mikroplyšová, sivá, 220x240 cm
(6)
Doručenie od 22. 10. 2026
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Light Timber II
2 ks, látkové, 60x60 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Styler
Obraz Golden Strelitzia
40x50 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Mounty
Mikroplyšová, krémovobiela, 220x240 cm
(6)
Doručenie od 22. 10. 2026
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Mounty
Mikroplyšová, sivá, 125x150 cm
(6)
Doručenie od 22. 10. 2026
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Golden Fall
Ľanová, 50x50 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Spotted Vase
50x70 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Posy
30x30 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
16,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Váza Zenta
Z recyklovaného skla, ø 13 cm, výška 32 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Concrete II
2 ks, látkové, 60x60 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Bricks
2 ks, látkové, 60x60 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Styler
Obraz Umbrellas
30x40 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Váza Vechhia
Keramická, krémovobiela, ø 19 cm, výška 30 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
29,60 €
s kódom
37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Stones
70x100 cm, tlačený, na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Soft Magnolia
50x70 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Blue Grasses
56x75 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Gold Palm
80x120 cm, tlačený, sklenený
Doručenie od 6. 11. 2026
89,60 €
s kódom
112 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Terrazzo
2 ks, látkové, 60x60 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Mounty
Mikroplyšová, krémovobiela, 125x150 cm
(6)
Doručenie od 22. 10. 2026
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Akustický panel Stone Balance
Látkový, 88x118 cm
Doručenie od 6. 11. 2026
158,40 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Deka Mid Century
Mikroplyšová, žltá, 130x160 cm
(3)
Doručenie od 20. 10. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Bold
63x93 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Medium Timber II
2 ks, látkové, 60x60 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Gallery
83x123 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Merry Christmas
4 ks, s vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Merry Christmas
4 ks, s vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
52
53
54
...
58
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Zrkadlá
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Hodiny
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Koberce
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Žlté doplnky do obývačky
Zelené doplnky do obývačky
Fialové doplnky do obývačky