Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne
...
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne so zľavovým kódom
Vešiaky a skrinky na kľúče
Háčiky
Organizéry a šperkovnice
Uskladnenie oblečenia
Vešiaky a stojany na oblečenie
Zarážky do dverí
Stojany na dáždniky
Vešiaky
Doplnky k obuvi
Koberce na schody
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 043 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Obal na šaty
Čierny, výška 137 cm
(94)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, plastové, v striebornej farbe
(168)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Metaltex
Háčiky v súprave City
6 ks, závesné, plastové, v striebornej farbe
(220)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrece Single Space L
(72)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Obal na oblek
Biely, dĺžka 56 cm, výška 100 cm
(82)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Maximex
Háčiky v súprave
2 ks, nerezové, v striebornej farbe
(19)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up M
2 ks
(89)
Na sklade
5,89 €
s kódom
7,36 € bez kódu
3,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Blandas
Bez vŕtania, nerezový, čierny
(196)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box pod posteľ Urban
Látkový/plastový, výška 18 cm
(471)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Milky
Látkový, biely, 70x50x30 cm
(100)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave Snap
2 ks, na nohavice, kovové, modré, dĺžka 40 cm, výška 10,5 cm
(105)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
3,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
4 ks, závesné, oceľové, čierne
(245)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
1,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Urban
Látkový, čierny, 55x45x25 cm
(215)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odkvapkávač na topánky Vario
Sivý
(273)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
4 ks, bez vŕtania, nerezové, v striebornej farbe
(65)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
1,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Metaltex
Háčiky v súprave City
6 ks, závesné, plastové, čierne/sivé
(137)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
1,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Nostalgia
Bez vŕtania, oceľový, čierny
(95)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Zarážka do dverí
Drevená, v prírodnej farbe, 3x12 cm, výška 4 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Melle
Nástenný, biely
(19)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up S
2 ks
(79)
Doručenie od 23. 10. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
3,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box pod posteľ
Látkový/plastový, výška 15 cm
(213)
Na sklade
6,24 €
s kódom
7,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Obal na oblek
Dĺžka 60 cm, výška 100 cm
(146)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Háčik Galileo
Závesný, nerezový, čierny
(95)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box pod posteľ Air
Látkový, výška 15 cm
(152)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Premium Valve S
2 ks
(147)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
3,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Pavia
2 ks, bez vŕtania, Static-Loc, oceľové, čierne
(82)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
3,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Zarážka do dverí Multi-STOP®
Plastová, béžová, 2,5x12 cm, výška 8 cm
(58)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Zarážka do dverí Multi-STOP®
Plastová, tmavosivá, 2,5x12 cm, výška 8 cm
(56)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Vieste
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(59)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Háčik Galileo
Závesný, oceľový, v striebornej farbe
(686)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Vešiaky v súprave Spiral
2 ks, kovové, modré, dĺžka 11,5 cm, výška 11,5 cm
(15)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
3,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box pod posteľ
Látkový/plastový, výška 15 cm
(101)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Obal na oblek Nancy
Béžový, dĺžka 60 cm, výška 100 cm
(11)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Háčik Bestlock Magic Bath
Bez vŕtania, kovový, čierny
(13)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrece Single Space XL
(66)
Doručenie od 23. 10. 2026
6,36 €
s kódom
7,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Premium Valve M
2 ks
(54)
Na sklade
6,50 €
s kódom
8,12 € bez kódu
4,06 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up L
2 ks
(66)
Na sklade
6,50 €
s kódom
8,12 € bez kódu
4,06 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Verna
Závesný, čierny
(28)
Na sklade
6,62 €
s kódom
8,28 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Black Outdoor Kitchen Ureo
2 ks, bez vŕtania, nerezové, čierne
(185)
Na sklade
6,65 €
s kódom
8,31 € bez kódu
4,16 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Celano
Bez vŕtania, nerezový, čierny
(131)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Nancy
Látkový, béžový, 46x46x20,5 cm
(67)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Hanging Vacuum S
2 ks
(207)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, závesné, bambusové, v prírodnej farbe
(38)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Edea
Bez vŕtania, nerezový, čierny
(21)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Zarážka do dverí Multi-STOP®
Plastová, zelená, 2,5x12 cm, výška 8 cm
(29)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Orion
Obaly na obleky v súprave Urovnejto
3 ks, sivé, dĺžka 60 cm, výška 90 cm
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Háčik Bestlock
Bez vŕtania, oceľový, čierny
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Maximex
Lyžice na topánky v súprave
2 ks, sivé
(2)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
22
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Skrinky na topánky
Zostavy do predsiene
Vešiaky
Vešiaky na stenu
Stojany na oblečenie
Nemý sluha
Stojany na dáždniky
Zarážky do dverí