Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne
...
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne so zľavovým kódom
Vešiaky a skrinky na kľúče
Háčiky
Organizéry a šperkovnice
Uskladnenie oblečenia
Vešiaky a stojany na oblečenie
Zarážky do dverí
Stojany na dáždniky
Vešiaky
Doplnky k obuvi
Koberce na schody
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 043 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Organizér na topánky Deep Black
Látkový, čierny, 36,5x14,5 cm, výška 36,5 cm
(274)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie
Látkový, biely, 68,5x58,5x25,5 cm
(295)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Obal na šaty Nancy
Béžový, výška 137 cm
(13)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Nástenný vešiak
Kovový, červený, šírka 3 cm, výška 9 cm, hĺbka 6 cm
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Obal na šaty Air
Modrý, výška 150 cm
(47)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
House Nordic
Vešiaky v súprave Massa
10 ks, kovové, ružové, dĺžka 41 cm, výška 18 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
0,89 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Obal na oblek Business
Modrý, dĺžka 60 cm, výška 100 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Rondo
Bez vŕtania, nerezový, čierny
(50)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Tanierik na šperky Heart
8x10 cm, výška 1 cm
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Stojan na šperky Sausage dog
Keramický, 6x15 cm, výška 1,5 cm
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Stojan na šperky Cat
Keramický, 7,5x12 cm, výška 1,5 cm
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vešiak Zigga
Kovový, žltý, dĺžka 12,5 cm, výška 20,5 cm
(1)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Vešiak na dvere Chrome
Kovový, v striebornej farbe, šírka 11 cm, výška 16 cm, hĺbka 23 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Napínače do topánok v súprave Adaptable
Čierne
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Melle
Nástenný, čierny
(22)
Doručenie od 19. 10. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Obal na šaty
Výška 150 cm
(148)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Blandas
Bez vŕtania, nerezový, biely
(55)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Rondo
Bez vŕtania, nerezový, v striebornej farbe
(133)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Savona
Bez vŕtania, nerezový, biely
(53)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Metaltex
Háčiky v súprave Lonardo
6 ks, závesné, oceľové, v striebornej farbe
(23)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
1,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave
3 ks, na nohavice, drevené, hnedé, dĺžka 25 cm, výška 16,5 cm
(120)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
3,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Celano
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(24)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Háčik Luxy
Závesný, oceľový, v striebornej farbe
(15)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Obľúbené
House Nordic
Vešiaky v súprave Massa
10 ks, kovové, čierne, dĺžka 41 cm, výška 18 cm
(20)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
0,94 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 10 ks
House Nordic
Vešiaky v súprave Massa
10 ks, kovové, sivé, dĺžka 41 cm, výška 18 cm
(13)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
0,94 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Vešiak na dvere
Kovový, v matne striebornej farbe, šírka 13 cm, výška 11 cm, hĺbka 3 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Vešiak na kravaty a opasky The Dandy
Závesný, drevený, v prírodnej farbe, výška 18 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Vešiak Aranya
Detský, ratanový, v prírodnej farbe, dĺžka 30 cm, výška 17 cm
(5)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Háčik
Nástenný, kovový, biely
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Vešiak Aranya
Detský, ratanový, hnedý, dĺžka 30 cm, výška 17 cm
(5)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrece Express M
(31)
Doručenie od 23. 10. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box na oblečenie Balance
Látkový, sivý, 55x40x20 cm
(100)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrece Espace L
(96)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Tanierik na šperky Girl Power
Porcelánový, ø 11,5 cm, výška 2 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Rivoli
Látkový, hnedý, 70x50x30 cm
(1329)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave
4 ks, plastové, modré, dĺžka 42 cm, výška 19 cm
(103)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
2,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Black Outdoor Kitchen
Závesný, nerezový, čierny
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Vešiak na dvere Lava
Kovový, čierny, šírka 38 cm, výška 15 cm, hĺbka 4 cm
(24)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Nástenný vešiak Nostalgia
Kovový, čierny, šírka 22 cm, výška 9 cm
(144)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave Bubble
5 ks, biele/sivé, dĺžka 46 cm, výška 17,5 cm
(54)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Addis
Vešiaky v súprave
10 ks, plastové, sivé, dĺžka 42 cm, výška 21 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
0,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vešiak na kľúče
Drevený
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Háčiky v súprave Bestlock
2 ks, bez vŕtania, oceľové, čierne
(32)
Na sklade
7,98 €
s kódom
9,97 € bez kódu
4,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
OYOY Living Design
Háčiky v súprave Pieni
3 ks, závesné, nerezové, v mosadznej farbe
(1)
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
3,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Nancy
Látkový, béžový, 70x50x30 cm
(60)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Úložný box na oblečenie
Vákuový, plastový, sivý, 40x40x25 cm
(4)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Domopak
Vešiaky v súprave
3 ks, látkové, hnedé, dĺžka 42 cm
(44)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
3,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Háčik Bird
Nástenný, plastový, biely
(42)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
22
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Skrinky na topánky
Zostavy do predsiene
Vešiaky
Vešiaky na stenu
Stojany na oblečenie
Nemý sluha
Stojany na dáždniky
Zarážky do dverí