Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne
...
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne so zľavovým kódom
Vešiaky a skrinky na kľúče
Háčiky
Organizéry a šperkovnice
Uskladnenie oblečenia
Vešiaky a stojany na oblečenie
Zarážky do dverí
Stojany na dáždniky
Vešiaky
Doplnky k obuvi
Koberce na schody
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 045 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Stojan na oblečenie Acorn
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, 70x66 cm, výška 170 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
339,20 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Organizéry na topánky v súprave ShoeCase
2 ks, plastové, sivé, 37,5x28 cm, výška 22 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Nástenný vešiak Flip
Z jaseňového dreva, v prírodnej farbe, šírka 51 cm, výška 6 cm, hĺbka 3 cm
(31)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Nástenný vešiak Celano
Kovový, sivý/v striebornej farbe, šírka 26 cm, výška 4 cm
(89)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Premium Valve M
2 ks
(54)
Na sklade
6,50 €
s kódom
8,12 € bez kódu
4,06 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Umbra
Vešiak Flapper
Z kaučukového dreva, biely/v prírodnej farbe, šírka 40 cm, hĺbka 40 cm, výška 168 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
179,20 €
s kódom
224 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, svetlosivé
(2)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Úložný box na oblečenie Garden Birds
Z recyklovaného plastu, modrý, 58x28x48 cm
(246)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Umbra
Stojan na dáždniky Bellwood
Biely, 24x22 cm, výška 68 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box pod posteľ Life
Vákuový/vystužený, látkový, výška 15,5 cm
(30)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Zarážky do dverí v súprave Dog
2 ks, látkové, sivé/béžové, 13x33 cm, výška 24 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Šperkovnica
So zrkadlom, 14x15 cm, výška 11 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kalune Design
Nástenný vešiak Dama
Kovový, v zlatej farbe, šírka 80 cm, výška 45 cm, hĺbka 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odkvapkávač na topánky Vario
Sivý
(273)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Stojan na šperky Ali
4x12 cm, výška 5 cm
(3)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Black Outdoor Kitchen Ima
Bez vŕtania, kovový, čierny
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
10,50 €
s kódom
13,13 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Nástenný vešiak Flip
Z topoľového dreva, tmavohnedý, šírka 81 cm, výška 6 cm, hĺbka 3 cm
(8)
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Vešiak na dvere Celano
Kovový, biely, šírka 39 cm, výška 11 cm
(57)
Na sklade
13,32 €
s kódom
16,65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Nest
Kovový, biely, ø 19 cm, výška 46,5 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Šperkovnica Spindle
Výška 13 cm
(1)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik
Závesný, oceľový, čierny
(93)
Na sklade
13,10 €
s kódom
16,38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Dax Play
S poličkou, kovový, sivozelený, šírka 52 cm, výška 12 cm, hĺbka 7,5 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Balvi
Šperkovnica Yoga
Porcelánová, ø 10 cm, výška 11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Nástenný vešiak Picket
Z borovicového dreva, tmavohnedý, šírka 61 cm, výška 17 cm, hĺbka 4 cm
(3)
Na sklade
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Úložný box na oblečenie Sharks
Z recyklovaného plastu, tmavomodrý, 58x28x48 cm
(30)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Obal na oblek Urban
Čierny, dĺžka 60 cm, výška 100 cm
(176)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Black Outdoor Kitchen
Závesný, nerezový, čierny
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Oval
Plastový, biely, 8x21 cm, výška 28 cm
(111)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér do skrine Soft Storage
Látkový, sivý, 60x30 cm, výška 50 cm
(15)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na šperky Tosca
Z dubového dreva, ø 13 cm, výška 35,5 cm
(92)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Hracia skrinka Fairies in the Garden
Drevená/kovová/plastová, detská, 14,5x13,5 cm, výška 8,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Organizér na topánky Business
Látkový, modrý, 36,5x14,5 cm, výška 36,5 cm
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Háčik do skrine
Z recyklovaného plastu, čierny, 6x22 cm, výška 10,5 cm
(2)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Lyžica na topánky A-Shoehorn
Sivá
(10)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Úložný box na oblečenie Vintage Apple
Z recyklovaného plastu, biely, 58x28x48 cm
(192)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Compactor
Organizér do skrine Oxford
Závesný, látkový, sivý, 18x30 cm, výška 94 cm
(8)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box na oblečenie Soft Storage XL
Látkový, sivý, 26x30x50 cm
(2)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Háčik Piccolo
Nástenný, kovový, hnedý
(1)
Na sklade
9,78 €
s kódom
12,23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Brick
Kovový, biely, 10x30 cm, výška 43 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Vešiak na dvere Lava
Kovový, čierny, šírka 38 cm, výška 15 cm, hĺbka 6 cm
(37)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
WOOOD
Vešiak Studio
Z brezového dreva, čierny, ø 45 cm, výška 178 cm
(40)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Vešiak na dvere Lava
Kovový, čierny, šírka 38 cm, výška 15 cm, hĺbka 4 cm
(24)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenný vešiak Long Leaf
Kovový, v zlatej farbe, šírka 65 cm, výška 43 cm, hĺbka 6 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
96 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Nadue
3 ks, nástenné, z bukového dreva, červené
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
3 ks, nástenné, plastové
(30)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
4 ks, bez vŕtania, nerezové, v striebornej farbe
(65)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
1,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Addis
Vešiaky v súprave
20 ks, plastové, biele, dĺžka 42 cm, výška 21 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
1,05 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Zarážka do dverí Multi-STOP®
Plastová, tmavosivá, 2,5x12 cm, výška 8 cm
(56)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
6
7
8
...
22
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Skrinky na topánky
Zostavy do predsiene
Vešiaky
Vešiaky na stenu
Stojany na oblečenie
Nemý sluha
Stojany na dáždniky
Zarážky do dverí