Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne
...
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne so zľavovým kódom
Vešiaky a skrinky na kľúče
Háčiky
Organizéry a šperkovnice
Uskladnenie oblečenia
Vešiaky a stojany na oblečenie
Zarážky do dverí
Stojany na dáždniky
Vešiaky
Doplnky k obuvi
Koberce na schody
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 045 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Zarážka do dverí Multi-STOP®
Plastová, tmavosivá, 2,5x12 cm, výška 8 cm
(56)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Umbra
Nástenný vešiak Flip
Z topoľového dreva, čierny, šírka 51 cm, výška 6 cm, hĺbka 3 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na oblečenie Tower
Kovový, biely, 40x40 cm, výška 140 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, biele
(13)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Pútka v súprave
5 ks, závesné, oceľové
(207)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Zarážky do dverí v súprave Home
2 ks, látkové, 9x24 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Zarážka do dverí Multi-STOP®
Plastová, modrá, 2,5x12 cm, výška 8 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Vákuové vrece
(92)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave
3 ks, na nohavice, drevené, hnedé, dĺžka 25 cm, výška 16,5 cm
(120)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
3,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Nástenný vešiak Picket
Z borovicového dreva, tmavohnedý, šírka 38 cm, výška 17 cm, hĺbka 4 cm
(12)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Vieste
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(59)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Zarážky do dverí v súprave House
2 ks, látkové, 11x15 cm, výška 23 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Obal na šaty Milky
Biely, výška 137 cm
(36)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Lyžica na topánky A-Shoehorn
Biela
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Úložný box na oblečenie Wild Flowers
Z recyklovaného plastu, 58x28x48 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Compactor
Obal na šaty Nancy
Béžový, výška 137 cm
(13)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Zarážka do dverí Multi-STOP®
Plastová, zelená, 2,5x12 cm, výška 8 cm
(29)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Obal na oblek Rivoli
Hnedý, dĺžka 60 cm, výška 100 cm
(184)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Maximex
Háčiky v súprave
3 ks, závesné, plastové, biele
(9)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Obal na šaty
Čierny, výška 137 cm
(94)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Rowico
Nástenný vešiak Confetti
Z dubového dreva, čierny, šírka 70 cm, výška 7 cm, hĺbka 2 cm
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Spinder Design
Stojan na dáždniky Modern
Kovový, čierny, 18x18 cm, výška 50 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Sensu
Kovový, v terakotovej farbe, šírka 29 cm, výška 42 cm, hĺbka 4 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Rex London
Nástenný vešiak
Kovový, červený, šírka 3 cm, výška 9 cm, hĺbka 6 cm
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Spinder Design
Vešiaky v súprave Victorie
5 ks, kovové, biele, dĺžka 42 cm, výška 22 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
32 €
s kódom
40 € bez kódu
8 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Umbra
Nástenný vešiak Flip
Z jaseňového dreva, v prírodnej farbe, šírka 81 cm, výška 6 cm, hĺbka 3 cm
(11)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Homéa
Úložný box pod posteľ
Vákuový, plastový, výška 15 cm
(1)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Vešiak Glam
Kovový, čierny, ø 26 cm, výška 176 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Maximex
Organizéry na topánky v súprave
3 ks, plastové, sivé, 9x26 cm, výška 9,5 cm
(29)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
5,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Úložný box na oblečenie Heritage Tube Map
Z recyklovaného plastu, biely, 58x28x48 cm
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
3 ks, nástenné, plastové, biele
(9)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
6,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box na oblečenie Soft Storage XL
Látkový, béžový, 26x30x50 cm
(2)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenný vešiak Leaves
Kovový, v zlatej farbe, šírka 49,5 cm, výška 26 cm, hĺbka 6 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Nástenný vešiak Flip
Z topoľového dreva, hnedý, šírka 81 cm, výška 6 cm, hĺbka 3 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Ecologik
Vákuový, látkový, zelený, 65x45x27 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik Ume Steel
Nástenný, hliníkový, v matne striebornej farbe
(1)
Na sklade
13,43 €
s kódom
16,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Úložný box na oblečenie Vintage Ivy
Z recyklovaného plastu, 58x28x48 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Art
16 ks, priľnavé, čierno-biele, 20x65 cm
(10)
Na sklade
60 €
s kódom
75 € bez kódu
4,69 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Premium Valve M/L
2 ks
(100)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na šperky Rin
Kovový, 25x16 cm, výška 25,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Celano
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(24)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Vešiak na dvere Buddy
Plastový, biely, šírka 22 cm, výška 30 cm, hĺbka 11 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Nástenný vešiak Nostalgia
Kovový, čierny, šírka 22 cm, výška 9 cm
(144)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Nástenný vešiak Anillos
Z borovicového dreva, biely, šírka 40 cm, výška 5,5 cm, hĺbka 6 cm
(1)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Vešiak na dvere Nostalgia
Kovový, čierny, šírka 37 cm, výška 18 cm
(85)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Zarážky do dverí v súprave
2 ks, látkové, 10x12 cm, výška 15 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Rizzoli
S poličkou, kovový, čierny/v prírodnej farbe, šírka 76 cm, výška 76 cm, hĺbka 34 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
229,60 €
s kódom
287 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Compact Express
6 ks
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
7
8
9
...
22
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Skrinky na topánky
Zostavy do predsiene
Vešiaky
Vešiaky na stenu
Stojany na oblečenie
Nemý sluha
Stojany na dáždniky
Zarážky do dverí