Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne
...
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne so zľavovým kódom
Vešiaky a skrinky na kľúče
Háčiky
Organizéry a šperkovnice
Uskladnenie oblečenia
Vešiaky a stojany na oblečenie
Zarážky do dverí
Stojany na dáždniky
Vešiaky
Doplnky k obuvi
Koberce na schody
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 045 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Compact Express
6 ks
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Simli Altin
16 ks, priľnavé, krémovobiele/v zlatej farbe, 25x65 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
96 €
s kódom
120 € bez kódu
7,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Úložný box na oblečenie Daisy
Z recyklovaného plastu, zelený/modrý, 58x28x48 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Compactor
Organizér do skrine Nancy
Závesný, látkový, béžový, 15x30 cm, výška 128 cm
(17)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Háčik Piccolo
Nástenný, kovový, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Háčik Bird
Nástenný, plastový, čierny
(44)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrece Single Space XL
(66)
Na sklade
6,36 €
s kódom
7,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Compactor
Obal na oblek Oxford
Sivý, výška 90 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Metaltex
Háčiky v súprave City
6 ks, závesné, plastové, čierne/sivé
(137)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
1,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(41)
Na sklade
4,96 €
s kódom
6,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kalune Design
Nástenný vešiak Dama
Kovový, v zlatej farbe, šírka 82 cm, výška 60 cm, hĺbka 10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Zilverstad
Šperkovnica Ballerina
Kovová, so zrkadlom/detská, 13x18 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Wenko
Vešiaky v súprave Paris
5 ks, drevené, čierne, dĺžka 44 cm, výška 25 cm
(9)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box pod posteľ Balance
Látkový, výška 15 cm
(48)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Smart
Kovový, čierny, 11x11 cm, výška 30 cm
(61)
Na sklade
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Germania
Nástenný vešiak Telde
V dekore duba, v prírodnej farbe, šírka 15 cm, výška 170 cm, hĺbka 3 cm
(6)
Na sklade
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Skrinka na kľúče Tower
Nástenná, kovová
(15)
Na sklade
27,71 €
s kódom
34,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Obal na šaty Air
Modrý, výška 150 cm
(47)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Háčik Galileo
Závesný, oceľový, v striebornej farbe
(686)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Zarážky do dverí v súprave
2 ks, látkové, sivé/béžové, 9x24 cm, výška 11 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Ochrana proti prievanu Cocoon
Sivá, 10x95 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Metaltex
Háčik Luxy
Závesný, oceľový, v striebornej farbe
(15)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Porto
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezový, v matne striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Premium Valve XL
2 ks
(20)
Na sklade
11,82 €
s kódom
14,77 € bez kódu
7,39 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Oval
Plastový, čierny, 8x21 cm, výška 28 cm
(53)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Vešiaky v súprave Spiral
2 ks, kovové, modré, dĺžka 11,5 cm, výška 11,5 cm
(15)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
3,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, plastové, v striebornej farbe
(168)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Dax Play
S poličkou, kovový, taupe, šírka 52 cm, výška 12 cm, hĺbka 7,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Brick
Kovový, čierny, 15x15 cm, výška 43 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Wenko
Vešiaky v súprave Noa
5 ks, kovové, čierne, dĺžka 44,5 cm, výška 17,5 cm
(6)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
6,28 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na oblečenie Tower
Pojazdný, kovový, čierny, 67x35 cm, výška 173 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
140 €
s kódom
175 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Wenko
Vešiaky v súprave Alessia
20 ks, kovové, sivé, dĺžka 41 cm, výška 21,5 cm
(2)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
1,19 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leitmotiv
Stojan na oblečenie Handy
Pojazdný, bambusový, v prírodnej farbe, 113x35 cm, výška 165 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stojan na oblečenie Mikey
Teleskopický/pojazdný, kovový, sivý, 90x38 cm, výška 170 cm
(70)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenný vešiak Leaf
Kovový, v zlatej farbe, šírka 66 cm, výška 26 cm, hĺbka 6 cm
(5)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Nástenný vešiak Kočičí svět
Kovový, hnedý, šírka 29 cm, výška 14 cm, hĺbka 4 cm
(183)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Nástenný vešiak A-Rack
Kovový, čierny, šírka 40 cm, výška 11 cm, hĺbka 5 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Stojan na oblečenie
Teleskopický/pojazdný, kovový, čierny/v striebornej farbe, 78x42 cm, výška 165 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
30,79 €
s kódom
38,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Pink Edition
Vákuový, plastový, ružový, 42x40x25 cm
(2)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenný vešiak Art
Kovový, čierny/v zlatej farbe, šírka 73 cm, výška 30 cm, hĺbka 7 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, matne biele
(2)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
1,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Homéa
Vákuové vrece Lavender
(6)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Nástenný vešiak
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, šírka 115 cm, výška 30 cm, hĺbka 9 cm
Na sklade
Posledný kúsok
97,60 €
s kódom
122 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Vešiak Aspen
Kovový, čierny, šírka 25 cm, hĺbka 21 cm, výška 171 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
24,27 €
s kódom
30,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Ochrana proti prievanu Mink
Tmavosivá, 10x90 cm
(31)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Metaltex
Stojan na šperky My Jewels
Kovový, 16x26 cm, výška 45 cm
(7)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Stojan na šperky Ferris
Ø 19 cm, výška 19 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Dax Play
S poličkou, kovový, čierny, šírka 72 cm, výška 12 cm, hĺbka 7,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
97,60 €
s kódom
122 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
1
...
8
9
10
...
22
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Skrinky na topánky
Zostavy do predsiene
Vešiaky
Vešiaky na stenu
Stojany na oblečenie
Nemý sluha
Stojany na dáždniky
Zarážky do dverí