Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekoratívne doplnky
Dekoratívne doplnky
...
Dekorácie
Dekoratívne doplnky
Dekoratívne doplnky so zľavovým kódom
Dekoratívne tácky
Svietniky
Zarážky na knihy
Závesné dekorácie
Magnety
Boxy na vreckovky
Ostatné drobné dekorácie
Vence
Pokladničky a škatuľky na prvý zúbok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
599 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Box na vreckovky Rin
Kovový, 8x26 cm, výška 13 cm
(36)
Doručenie od 15. 10. 2026
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Box na vreckovky Rotello
Plastový/bambusový, 24x13 cm, výška 7,5 cm
(37)
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
15,82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Svietnik
(10)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Zenová záhrada
Betónová/kamenná/bambusová, 20x20 cm, výška 3 cm
(21)
Na sklade
9,30 €
s kódom
11,62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Trudy
Kameninový
(13)
Na sklade
16,54 €
s kódom
20,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Hammershøi
Porcelánový
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Esschert Design
Zenová záhrada
Betónová/kamenná/bambusová, ø 24 cm, výška 4 cm
(35)
Na sklade
11,02 €
s kódom
13,77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Svietnik Famari
Na čajovú sviečku, kovový
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville Mini
Zarážky na knihy Charlie
2 ks
(11)
Na sklade
28,46 €
s kódom
35,57 € bez kódu
17,79 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Betiel
3 ks, drevené, s vianočným motívom
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
11,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na veniec
(11)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Nobili
Na čajovú sviečku, porcelánový
(11)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Popolník Spinning
Kovový, ø 11 cm, výška 10 cm
(11)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Book Guard
Kovová
(12)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Drobná dekorácia Vadim
6x45 cm, výška 18,5 cm
(7)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Dakls
Závesné dekorácie v súprave
2 ks, drevené, 2x12 cm, výška 12 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočné figúrky v súprave
18 ks, výška 5 cm
(7)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Závesná dekorácia
21,5x3 cm, výška 39 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Veniec Acebo
Vianočný, ø 10 cm
(17)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Veniec
Vianočný
(8)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unlimited Design for kids
Veniec Snowy
Vianočný
(10)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Box na vreckovky Casa
Plastový, 13x13 cm, výška 17 cm
(23)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Zenová záhrada
Betónová/kamenná/bambusová, 22x30 cm, výška 4 cm
(27)
Na sklade
12,05 €
s kódom
15,06 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Gingerbread
Adventný, keramický
(6)
Na sklade
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Cyclist
Kovová
(6)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Little Red
Kovová
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Svietnik
Na čajovú sviečku, sklenený
(6)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Box na vreckovky
Plastový/bambusový, 13x25 cm, výška 9 cm
(7)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Sherlock
Kovová
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 31 ks
Roba
Súprava magnetiek Alphabet
31 ks
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Eliot
Kamenný
(7)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Pokladnička Day Dreams
Kameninová, 5x20 cm, výška 10 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Pokladnička Forest Fable
Sklenená, ø 7 cm, výška 13 cm
(5)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Dekoratívna misa Sausage Dog
Porcelánová, 5x14 cm
(5)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
VDE Tivoli 1996
Vianočná figúrka Fungo
Keramická, výška 23,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Boltze
Svietniky v súprave Linga
2 ks, na čajovú sviečku, kameninové
(5)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Popolník Spinning
Kovový, ø 9 cm, výška 10 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Zone
Súprava magnetiek A-bulletin
6 ks
(5)
Doručenie od 26. 10. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
2,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na veniec Bird
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Závesná dekorácia
20x20 cm
(8)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná figúrka Dog
Drevená, výška 21 cm
(6)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Evalyn
Na čajovú sviečku, sklenený
(6)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Christmas Tales
Porcelánový
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Svietnik
(6)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Veniec
Ø 25 cm
(11)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Dekoratívna tácka Cement
27x26 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Urbania Lighthouse Glassalen
Na čajovú sviečku, keramický
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Svietnik Folk Floral
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
13
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Sošky
Magnety
Ostatné drobné dekorácie
Vence