Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekoratívne doplnky
Dekoratívne doplnky
...
Dekorácie
Dekoratívne doplnky
Dekoratívne doplnky so zľavovým kódom
Dekoratívne tácky
Svietniky
Zarážky na knihy
Závesné dekorácie
Magnety
Boxy na vreckovky
Ostatné drobné dekorácie
Vence
Pokladničky a škatuľky na prvý zúbok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
598 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Urbania Lighthouse High Tower
Na čajovú sviečku, keramický
(17)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Dekoratívna tácka Cement
27x26 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Hracia figúrka Merry Go Round
Polyresinová
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mioli Decor
Zarážka na knihy Forest
Kovová
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
23,62 €
s kódom
29,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Urbania Lighthouse Glassalen
Na čajovú sviečku, keramický
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dekoratívna tácka Ebenor
Keramická, ø 30 cm
Na sklade
Posledný kúsok
30,36 €
s kódom
37,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Betiel
3 ks, drevené, s vianočným motívom
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
11,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Balvi
Zarážka na knihy Fishing Cat
Kovová
(48)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Gingerbread
Adventný, keramický
(6)
Na sklade
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Vianočná figúrka Hammershøi Snowman
Porcelánová, výška 11,5 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Dekoratívna tácka Krosna
Kovová, ø 34,5 cm
Na sklade
27,20 €
s kódom
34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Sass & Belle
Pokladnička Saving To Go Places
Terakotová, 10x12,5 cm, výška 5,5 cm
(27)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Box na vreckovky Ume
Plastový, 14x26 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Nobili
Na čajovú sviečku, porcelánový
(11)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Dekoratívna tácka Anzio
Kovová, 32x33 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Premier Housewares
Zarážky na knihy Oxana
2 ks, kamenné
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Svietnik Urbania Lighthouse Church
Na čajovú sviečku, keramický
(72)
Na sklade
Posledný kúsok
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Dekoratívna tácka Pond
Ø 37 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Svietnik Hammershøi
Na čajovú sviečku, porcelánový
(34)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Dekoratívna misa Iani
Sklenená, ø 26 cm
Na sklade
Posledný kúsok
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Dekoratívna tácka Majsa
Mramorová, 18x38 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné figúrky v súprave Darren
2 ks, drevené, výška 38 cm
(6)
Na sklade
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Box na vreckovky Allegra
Kovový, 13x13 cm, výška 13 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Svietnik Urbania Lighthouse High Building
Na čajovú sviečku, keramický
(37)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Box na vreckovky Whitney
Plastový/bambusový, 13x26 cm, výška 8,5 cm
(25)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Box na vreckovky
Plastový/bambusový, 13x25 cm, výška 9 cm
(7)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dekoratívna tácka Marble
Mramorová, 16x31 cm
(3)
Na sklade
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Svietnik Urbania Lighthouse Classical
Na čajovú sviečku, keramický
(133)
Na sklade
Posledné kúsky
20,70 €
s kódom
25,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Balvi
Popolník Pebble
Ø 14 cm, výška 4,5 cm
(39)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Dekoratívna tácka Pure
Kovová, ø 39,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Svietniky v súprave Nirela
2 ks, kovové
Na sklade
24,90 €
s kódom
31,12 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Gingerbread Lighthouse
Na čajovú sviečku, keramický
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Trudy
Kameninový
(13)
Na sklade
16,54 €
s kódom
20,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Svietniky v súprave Hambra
2 ks, kamenné
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Svietniky v súprave Silvia
2 ks, kameninové
Na sklade
Posledný kúsok
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
16,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Box na vreckovky Casa
Plastový, 13x13 cm, výška 17 cm
(23)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Box na vreckovky Allegra
Kovový, 13x13 cm, výška 13 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Dekoratívna misa Carsoli
Kovová, 12,5x15 cm
(3)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na veniec Bird
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mioli Decor
Zarážka na knihy Birds
Kovová
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Drobná dekorácia
Kovová, 17x2 cm, výška 5,5 cm
(181)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Cyclist
Kovová
(6)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Svietnik Urbania Lighthouse Smithy
Na čajovú sviečku, keramický
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
21,31 €
s kódom
26,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Svietniky v súprave
2 ks, na čajovú sviečku, z cementu
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Pokladnička Forest Fable
Sklenená, ø 7 cm, výška 13 cm
(5)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Svietnik Quira
Kovový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Trudy
Kameninový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,77 €
s kódom
19,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Dekoratívna tácka Leila
Kovová, ø 30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
13
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Sošky
Magnety
Ostatné drobné dekorácie
Vence