Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekoratívne doplnky
Dekoratívne doplnky
...
Dekorácie
Dekoratívne doplnky
Dekoratívne doplnky so zľavovým kódom
Dekoratívne tácky
Svietniky
Zarážky na knihy
Závesné dekorácie
Magnety
Boxy na vreckovky
Ostatné drobné dekorácie
Vence
Pokladničky a škatuľky na prvý zúbok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
599 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Pokladnička Presley the Panda
Plastová, BPA free, 10x10 cm, výška 15,5 cm
(36)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Závesná dekorácia Nonna Rosa
Ø 20 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Dekoratívna tácka Ikigai
Ø 14 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Drobná dekorácia Service Bell
Kovová, ø 9 cm, výška 6 cm
(104)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietniky v súprave Abba
4 ks, polyresinové, s vianočným motívom
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Bellac
Papierová, 183 cm
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Elmir
Kovový
Na sklade
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Arc
2 ks, kovové
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Ruby
Látková, 30 cm
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Mirabel
Adventný, kovový
(4)
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Dekoratívna tácka Servir
Ø 30 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Zarážka na knihy Joey
Keramická
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Box na vreckovky Tower
Kovový, ø 17 cm, výška 14 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná figúrka Dog
Drevená, výška 21 cm
(6)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Box na vreckovky Marble
14x25,5 cm, výška 6,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Dekoratívna tácka Akaki
Kovová, 25x52 cm
Na sklade
Posledný kúsok
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Svietnik Cactus
Keramický
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Dekoratívne tácky v súprave Amare
2 ks, keramické, 26x35 cm
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Design Letters
Svietniky v súprave Mini
4 ks, adventné, porcelánové
(2)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Pokladnička Coastal Birds
Sklenená, ø 7 cm, výška 13 cm
(2)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietniky v súprave Sanga
9 ks, sklenené
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
31,67 €
s kódom
39,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Svietnik Biano
Na čajovú sviečku, kovový
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Evalyn
Na čajovú sviečku, sklenený
(6)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Svietnik Charlie
Drevený
Na sklade
Posledné kúsky
22,85 €
s kódom
28,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Space Walk
Kovová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville Mini
Zarážky na knihy Santos
2 ks
Na sklade
Posledné kúsky
22,13 €
s kódom
27,66 € bez kódu
13,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Pokladnička Football
Kovová, 8,5x8,5 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Závesné dekorácie v súprave Swallow
3 ks, výška 14,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Ranin
Kovový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Dekoratívna tácka Lakey
Kameninová, 21,5x32 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dekoratívna misa Shell
Z polyresínu, 33x27 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Zarážka na knihy Tower
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Balvi
Pokladnička Oink
Keramická, 20x17 cm, výška 18,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Hammershøi
Porcelánový
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
súprava 31 ks
Roba
Súprava magnetiek Alphabet
31 ks
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Svietniky v súprave
3 ks, z umelého kameňa
(1)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná pančucha Paw
Látková, 40 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Box na vreckovky Canyon
Plastový, 14x26 cm, výška 9 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Dekoratívna tácka Ivette
Mramorová, ø 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Dekoratívna tácka
Kovová, 23x27 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Dekoratívna tácka
Kovová, 23x27 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Svietnik Zalvori
Kamenný
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Závesná vianočná dekorácia Dopis Pro Ježíška
Drevená, 17 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Zilverstad
Pokladnička Locomotive
Kovová, 15x5 cm, výška 8,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Dekoratívne tácky v súprave Radiant
3 ks, sklenené, ø 22 cm
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Svietnik Pumpkin
Keramický, s halloweenským motívom
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Dekoratívne tácky v súprave Embrace
3 ks, kovové, ø 33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
104,80 €
s kódom
131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Balvi
Zarážky na knihy Joypad
2 ks, kovové
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
14,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
13
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Sošky
Magnety
Ostatné drobné dekorácie
Vence