Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Záhrada
Grily a príslušenstvo
Grily a príslušenstvo
...
Záhrada
Grily a príslušenstvo
Luxusné grily a príslušenstvo so zľavovým kódom
Grily
Grilovacie náradie
Príslušenstvo ku grilom
Záhradné ohniská
Riad na gril
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
+ Ďalšie (2)
Zľavový kód
77 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Gril
Na drevené uhlie
(2)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Nádoba na marinádu s mašlovačkou Grand Cru
Sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
22,30 €
s kódom
27,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Čistiaca kefa GrillOut
Na sklade
Posledný kúsok
20,34 €
s kódom
25,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Vidlička na mäso GrillOut
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Outdoorchef
Čistič na gril
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Gril
Na drevené uhlie, ø 36 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Maximex
Rukavica na grilovanie
2 ks
(2)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Outdoorchef
Sorbent
Na sklade
Posledný kúsok
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cattara
Kameň na pizzu Pizza
Z umelého kameňa
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
14,11 €
s kódom
17,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Juinsa
Grilovacia mriežka
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Cattara
Náčinie na grilovanie v súprave Wood
3 ks
(31)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Grilovacie náčinie
Z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cattara
Rukavica na grilovanie Heat Grip
(21)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Forma na hamburgery
(12)
Na sklade
10,74 €
s kódom
13,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Juinsa
Grilovacia mriežka
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Forma na hamburgery Patty
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Juinsa
Grilovacia mriežka
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Grilovacia tácka Luca
Z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Ihla na špíz
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Cattara
Čistiaca kefa
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
2,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Orion
Vidlice na trhané mäso v súprave
2 ks
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
4,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Grilovacie kliešte
Silikónové
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Vidlička na mäso Imperial
(39)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Servírovacie kliešte
Z nehrdzavejúcej ocele
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kliešte na vyprážanie
Z nehrdzavejúcej ocele
(178)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Grilovacie kliešte
Silikónové
(76)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Servírovacie kliešte
Z nehrdzavejúcej ocele
(33)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Čistiaca kefa
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Servírovacie kliešte
Z nehrdzavejúcej ocele
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
2
Súvisiace kategórie
Zástery
Varešky, naberačky a obracačky
Obaly na grily
Čističe na gril
Grilovacie náradie