Zľava 15 % s kódom LETO15 | Ušetrite ešte dnes →
10 € pre vás RegistráciaPrihlásenieKošíkMenu

Hammel Furniture

Značka Hammel bola založená Vernerom Kristensenom a Sørenom Didriksenom už v roku 1961 a odvtedy vyrábajú nábytok tej najlepšej kvality. Jedinečné kúsky od tejto značky v sebe jednoducho spájajú dánske dizajnové tradície s filozofiou moderného vzhľadu.

3 dôvody, prečo zvoliť Hammel Furniture

Hammel Furniture je moderná a spoločensky zodpovedná firma, ktorej každý jednotlivý krok procesu kladie dôraz na kvalitu. Spĺňa nároky na súčasné výrobné procesy, ale zároveň si zachováva remeselnú precíznosť. Jej továrne v Hammeli a Skærbæku vyrábajú širokú škálu kvalitného nábytku, vrátane jedálenských stolov, konferenčných stolov, stoličiek a úložného nábytku.

Kvalita osvedčená časom
Vedeli ste, že niektoré nadčasové produkty Hammel Furniture majú na trhu úspech už viac ako 30 rokov? Časť produktov je vyrábaná v továrni, ktorej história siaha až do roku 1946.

Udržateľná výroba
Lokálna výroba, FSC certifikácia, továrne využívajúce 100 % zelenú energiu, recyklovaný doskový materiál –⁠⁠⁠ to sú kroky, ktoré značka podnikla na ceste k udržateľnosti.

Zamerané na zákazníkov
Dizajnéri v Hammeli počúvajú potreby ľudí, pre ktorých navrhujú. Vďaka tomu vzniká funkčný a flexibilný nábytok, ktorý je možné prispôsobiť podľa toho, v akej fáze života sa nachádzate.

Filtre a radenie
Produktový rad
Cena
Dostupnosť
Zľavy
Novinky
Filtre a radenie
Zobrazených bolo 48 z 443 produktov