Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Čaj a káva
Hrnčeky a šálky
Hrnčeky a šálky
...
Čaj a káva
Hrnčeky a šálky
Hrnčeky a šálky so zľavovým kódom
Hrnčeky
Šálky
Podšálky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Materiál
Typ
+ Ďalšie (7)
Zľavový kód
511 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Eviaya
3 ks, 290 ml, kameninové, na latte
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
15,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Šálka Hammershøi Poppy
Porcelánová, s tanierikom, biela, 380 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Cloe
3 ks, 460 ml, keramické
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
15,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Remember
Šálka Greta
Keramická, s tanierikom, ružová, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Šálky v súprave Nirela
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele, s tanierikom, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
24 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Florist
2 ks, 330 ml, keramické
(7)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
25,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Luna
4 ks, 400 ml, keramické, modré/krémovobiele
Na sklade
Posledný kúsok
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
14,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Linora
3 ks, 450 ml, keramické, biele/modré
(10)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
19,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Linora
3 ks, 450 ml, keramické, oranžové
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
19,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Linora
3 ks, 450 ml, keramické, v lososovej farbe/krémovobiele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
19,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Vita
6 ks, 250 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(215)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
10 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Cloe
3 ks, 460 ml, keramické, modré/béžové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Tatum
4 ks, 200 ml, keramické, modré/oranžové
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
15 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Check
4 ks, keramické, 375 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
15 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Bitz
Hrnčeky v súprave Gastro Black/Mix
4 ks, 300 ml, keramické, čierne
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
48,40 €
s kódom
60,50 € bez kódu
15,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Costa Nova
Šálky v súprave Grespresso
8 ks, kameninové, na espresso, 90 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
7,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Sheen
4 ks, 400 ml, keramické, modré/hnedé
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
16,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálky v súprave Christy
4 ks, kameninové, krémovobiele, 260 ml
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
16,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Avonlea
4 ks, keramické, na cappuccino, svetlomodré, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
16,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Deana
4 ks, 380 ml, keramické, modré
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
17,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Nigel
4 ks, keramické, modré, 300 ml
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
18 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Bessie
4 ks, 300 ml, keramické, svetlomodré
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
18,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Missy
4 ks, svetlohnedé
Na sklade
Posledné kúsky
60 €
s kódom
75 € bez kódu
18,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Carry
4 ks, keramické, na cappuccino, ružové, 235 ml
Na sklade
Posledný kúsok
64 €
s kódom
80 € bez kódu
20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Vivielle
4 ks, kameninové, na latte, tmavohnedé, 325 ml
Doručenie od 21. 10. 2026
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Costa Nova
Šálky v súprave Grespresso
8 ks, keramické, na espresso, 210 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
s kódom
90 € bez kódu
11,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Costa Nova
Šálky v súprave Grespresso
8 ks, keramické, na espresso, modré, 210 ml
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
72 €
s kódom
90 € bez kódu
11,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Rosalynde
4 ks, keramické, biele, 400 ml
Na sklade
Posledný kúsok
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
22,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Rosalynde
4 ks, keramické, zelené, 400 ml
Doručenie od 21. 10. 2026
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
22,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Bea
6 ks, 400 ml, keramické, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
16,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 40 ks
Costa Nova
Šálky v súprave Grespresso
40 ks, kameninové, na espresso, 100 ml
Na sklade
Posledný kúsok
203,20 €
s kódom
254 € bez kódu
6,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
...
7
8
9
10
11