Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Čaj a káva
Hrnčeky a šálky
Hrnčeky a šálky
...
Čaj a káva
Hrnčeky a šálky
Hrnčeky a šálky so zľavovým kódom
Hrnčeky
Šálky
Podšálky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Materiál
Typ
+ Ďalšie (7)
Zľavový kód
511 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanierik Ora Gloss
Biely, ø 14,5 cm
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Šálka Snowman
Porcelánová, s tanierikom, biela, 110 ml
(4)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Šálka Xmas Tree
Porcelánová, s tanierikom, biela, 110 ml
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Hrnček Gastro Grey/Cream
190 ml, keramický, sivý/béžový
(8)
Na sklade
7,53 €
s kódom
9,41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, biela, 90 ml
(69)
Na sklade
7,59 €
s kódom
9,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Barista
Porcelánový, čierny, ø 16,5 cm
Na sklade
7,68 €
s kódom
9,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Hrnček Gastro White/Green
300 ml, keramický, biely/zelený
(62)
Na sklade
Posledný kúsok
7,88 €
s kódom
9,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Paint
390 ml, kameninový, béžový
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Dakls
Hrnček Jolly
370 ml, porcelánový, biely
(14)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Paint
390 ml, kameninový, modrý/ružový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Hrnček Manon
380 ml, kameninový, vínovočervený
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Šálka Aquarel
Kameninová, béžová, 220 ml
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Dakls
Hrnčeky v súprave Rings
2 ks, 100 ml, keramické, na espresso, svetlohnedé
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Lunar
420 ml, kameninový, čierny/béžový
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Paint
390 ml, kameninový, ružový/sivý
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Paint
390 ml, kameninový, ružový/béžový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Paint
390 ml, kameninový, modrý/béžový
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Paint
390 ml, kameninový, modrý/béžový
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Hrnček
410 ml, smaltovaný, tmavosivý
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Livio
2 ks, 350 ml, sklenené, na cappuccino, ružové
(1)
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Livio
2 ks, 350 ml, sklenené, na cappuccino, modré
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Dakls
Hrnčeky v súprave Rings
2 ks, 100 ml, keramické, na espresso, modré
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Dakls
Hrnčeky v súprave Rings
2 ks, 100 ml, keramické, na espresso, tmavomodré
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, tmavozelená, 100 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,27 €
s kódom
10,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanierik Cyril
Zelený/slonovinový, ø 15,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Šálka Paula
Keramická, na cappuccino, svetlozelená, 195 ml
(10)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, oranžová, 210 ml
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanierik Cyril
Vínovočervený/slonovinový, ø 15,5 cm
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Šálka Ora Gloss
Z kostného porcelánu, biela, 205 ml
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, svetloružová, 90 ml
(67)
Na sklade
8,48 €
s kódom
10,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Barista
Porcelánová, na latte, čierna, 280 ml
Na sklade
Posledné kúsky
8,64 €
s kódom
10,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
S|P Collection
Šálka Cyril
Porcelánová, zelená/slonovinová, 215 ml
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Bolla
2 ks, 400 ml, sklenené
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Hrnček Versailles
200 ml, sklenený
(51)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Tulip
2 ks, 350 ml, sklenené, na kakao/na latte
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Sass & Belle
Hrnček Abstract Face
400 ml, porcelánový, biely
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Tulip
2 ks, 350 ml, sklenené, na kakao/na latte
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Bolla
2 ks, 400 ml, sklenené
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Bolla
2 ks, 400 ml, sklenené
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Šálka Cyril
Porcelánová, vínovočervená/slonovinová, 215 ml
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Hrnček Cafe
300 ml, modrý
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Hrnček Cafe
300 ml, čierno-biely
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Hrnček Cafe
300 ml, krémovobiely
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Hrnček Tone
560 ml, keramický, červený
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka Host
Keramická, na cappuccino, čierna/béžová, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Pacifica
Kameninová, červená, 210 ml
Na sklade
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Pacifica
Kameninová, zelená, 210 ml
Doručenie od 21. 10. 2026
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, svetlosivá, 90 ml
(21)
Na sklade
8,90 €
s kódom
11,12 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
1
2
3
4
5
...
11
Načítať viac