Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Čaj a káva
Hrnčeky a šálky
Hrnčeky a šálky
...
Čaj a káva
Hrnčeky a šálky
Luxusné hrnčeky a šálky so zľavovým kódom
Hrnčeky
Šálky
Podšálky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Materiál
Typ
+ Ďalšie (7)
Zľavový kód
511 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Vila
400 ml, kameninový, modrý/béžový
(1)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Šálka Kylie
Keramická, na latte, biela, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Green Gate
Šálka
Porcelánová, na cappuccino/na latte, biela, 300 ml
(6)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanierik Grespresso
Kameninový, tmavomodrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanierik Grespresso
Kameninový, tyrkysovomodrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Hrnček Pixie
350 ml, keramický, na latte, zelený
(33)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanierik Grespresso
Kameninový, červený
(1)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Carbon
2 ks, 80 ml, sklenené, na espresso
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
12,63 €
s kódom
15,79 € bez kódu
7,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Muggies
420 ml, kameninový, béžový
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Muggies
450 ml, kameninový, béžový
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Muggies
420 ml, kameninový, hnedý
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
S|P Collection
Hrnček Arto
400 ml, kameninový, hnedý/béžový
Doručenie od 23. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Hrnček Arto
400 ml, kameninový, hnedý/béžový
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Muggies
460 ml, kameninový
Doručenie od 23. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Sass & Belle
Šálka Colette
Keramická, modrá, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Muggies
430 ml, kameninový, modrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Muggies
430 ml, kameninový, modrý
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Muggies
430 ml, kameninový, modrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Muggies
460 ml, kameninový, modrý
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Muggies
420 ml, kameninový, oranžový
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Sass & Belle
Šálka Colette
Keramická, ružová/krémovobiela, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Muggies
420 ml, kameninový, ružový
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Muggies
460 ml, kameninový, sivý
Doručenie od 23. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Pantone
Šálka Mocha Mousse 17-1230
Porcelánová, na espresso, svetlohnedá, 120 ml
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka Cafe
Keramická, na latte, svetlohnedá, 300 ml
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Muggies
500 ml, kameninový, tmavozelený
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Šálka Colette
Keramická, tyrkysovomodrá, 250 ml
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Muggies
420 ml, kameninový, zelený
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Muggies
450 ml, kameninový, zelený
Doručenie od 23. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Pantone
Šálka Black 419
Porcelánová, na espresso, čierna, 120 ml
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Muggies
460 ml, kameninový, čierno-biely
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, modrá, 210 ml
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
12,18 €
s kódom
15,22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Novinka
Pantone
Šálka Blue 2150
Porcelánová, na espresso, modrá, 120 ml
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
11,99 €
s kódom
14,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Novinka
Pantone
Šálka Red 2035
Porcelánová, na espresso, červená, 120 ml
(114)
Na sklade
Posledné kúsky
11,99 €
s kódom
14,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, svetloružová, 210 ml
(43)
Na sklade
Posledné kúsky
11,97 €
s kódom
14,96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Pantone
Šálka Light Pink 182
Porcelánová, na espresso, svetloružová, 120 ml
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,94 €
s kódom
14,93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
ONA
Šálky v súprave Billie
2 ks, kameninové, béžové, 230 ml
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Linne
255 ml, keramický, v bronzovej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
ONA
Šálky v súprave Billie
2 ks, kameninové, v horčicovej farbe, 230 ml
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
ONA
Šálky v súprave Billie
2 ks, kameninové, ružové, 230 ml
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Hrnček Louison
250 ml, sklenený, na latte
(54)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Sass & Belle
Hrnček Mojave
360 ml, keramický, žltý
(36)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Šálka Gastro Dark Blue/Black
Keramická, na cappuccino/s tanierikom, čierna/modrá, 240 ml
(2)
Na sklade
11,86 €
s kódom
14,83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Grespresso
380 ml, kameninový, biely
(716)
Na sklade
11,84 €
s kódom
14,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Grespresso
380 ml, kameninový, modrý
(716)
Na sklade
Posledné kúsky
11,84 €
s kódom
14,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Grespresso
380 ml, kameninový, oranžový
(716)
Na sklade
Posledné kúsky
11,84 €
s kódom
14,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Grespresso
380 ml, kameninový, svetloružový
(716)
Na sklade
11,84 €
s kódom
14,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Grespresso
380 ml, kameninový, svetlosivý
(716)
Na sklade
11,84 €
s kódom
14,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Objem (3)
1
...
5
6
7
...
11
Načítať viac