Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Kancelárske stoličky
Kancelárske stoličky
...
Stoličky
Kancelárske stoličky
Kancelárske stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Čalúnenie
Vlastnosť
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
71 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Kancelárska stolička Tali
Čalúnená, s podrúčkami/otočná, béžová, nosnosť 100 kg
Doručenie od 16. 10. 2026
287,20 €
s kódom
359 € bez kódu
179,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Kancelárska stolička Tali
Čalúnená, s podrúčkami/otočná, svetlosivá, nosnosť 100 kg
Doručenie od 16. 10. 2026
287,20 €
s kódom
359 € bez kódu
179,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Kancelárska stolička Carry
S podrúčkami, čierna
Doručenie od 27. 10. 2026
288,80 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Kancelárska stolička Tissiana
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, béžová, nosnosť 130 kg, výška sedadla 39-51 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tomasucci
Kancelárska stolička Dony
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, sivá, nosnosť 80 kg, výška sedadla 46-54 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
296,80 €
s kódom
371 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Kancelárska stolička Tali
Čalúnená, s podrúčkami/otočná, čierna, nosnosť 100 kg
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
302,40 €
s kódom
378 € bez kódu
189 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Kancelárska stolička Glam
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, béžová, výška sedadla 44-54 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Kancelárska stolička Hype
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, čierna, nosnosť 120 kg, výška sedadla 42-54 cm
Na sklade
Posledné kúsky
351,20 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Kancelárska stolička Hype
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, koňakovohnedá, nosnosť 120 kg, výška sedadla 42-54 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
351,20 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Kancelárska stolička Madai
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, béžová, nosnosť 130 kg
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
354,40 €
s kódom
443 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Kancelárska stolička Madai
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, hnedá, nosnosť 130 kg
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
354,40 €
s kódom
443 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Kancelárska stolička Glam
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, béžová, výška sedadla 43-53 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
367,20 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Kancelárska stolička Mogi
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, oranžová, nosnosť 100 kg
Na sklade
Posledný kúsok
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Kancelárska stolička Cordo
Čalúnená, pojazdná/s podrúčkami, béžová, nosnosť 120 kg
Doručenie od 21. 10. 2026
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Kancelárska stolička Cordo
Čalúnená, pojazdná/s podrúčkami, v terakotovej farbe, nosnosť 120 kg
Doručenie od 21. 10. 2026
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Kancelárska stolička Cordo
Čalúnená, pojazdná/s podrúčkami, vínovočervená, nosnosť 120 kg
Doručenie od 21. 10. 2026
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Kancelárska stolička Mogi
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, béžová, nosnosť 100 kg
Na sklade
Posledný kúsok
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Kancelárska stolička Gaia
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čierna, nosnosť 120 kg, výška sedadla 43-55 cm
(5)
Doručenie od 23. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Kancelárska stolička Gaia
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, koňakovohnedá, nosnosť 120 kg, výška sedadla 43-55 cm
(5)
Doručenie od 23. 10. 2026
407,20 €
s kódom
509 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Kancelárska stolička Add
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, v horčicovej farbe, nosnosť 100 kg
Doručenie od 20. 10. 2026
443,20 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Kancelárska stolička Add
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, oranžová, nosnosť 100 kg
Doručenie od 20. 10. 2026
443,20 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Kancelárska stolička Mogi
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, v tehlovej farbe, nosnosť 100 kg
Doručenie od 20. 10. 2026
462,40 €
s kódom
578 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Kancelárska stolička Add
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami, svetlosivá, výška sedadla 52-52 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
468,80 €
s kódom
586 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
2
Súvisiace kategórie
Knižnice
Pracovné a písacie stoly
Nástenné knižnice
Police
Kancelársky nábytok
Organizéry do pracovne
Obľúbené filtre
Červené kancelárske stoličky
Biele kancelárske stoličky
Fialové kancelárske stoličky
Hnedé kancelárske stoličky
Kožené kancelárske stoličky
Látkové kancelárske stoličky
Béžové kancelárske stoličky