Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Cooksmart ®
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Dekorácie
Pre deti
Voľný čas a zábava
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Cena
Značka
Dostupnosť
+ Ďalšie (1)
Cooksmart ®
83 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Podložka na stôl Coastal Birds
Svetlomodrá, sklenená
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Pokladnička Forest Fable
Sklenená, ø 7 cm, výška 13 cm
(5)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Pokladnička Coastal Birds
Sklenená, ø 7 cm, výška 13 cm
(2)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Utierky v súprave Hen House
3 ks, bavlnené, sivé/hnedé, 45x65 cm
(12)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynské rukavice v súprave Forest Fable
2 ks, bavlnené, hnedé/krémovobiele, 19x37 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(20)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Cooksmart ®
Prestieranie Hen House
4 ks, korkové, s potlačou, 21x29 cm
(5)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
3,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Cooksmart ®
Kuchynské rukavice v súprave Hen House
2 ks, bavlnené, sivé, 19x18 cm, tepelná odolnosť 100 °C
(7)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Utierky v súprave Forest Fable
3 ks, bavlnené, zelené/hnedé/krémovobiele, 45x65 cm
(7)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Sedák Hen House
Bavlnený, na zaväzovanie, s potlačou, 36x34 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynské rukavice v súprave Hen House
2 ks, bavlnené, sivé, 19x37 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(20)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Sedák Forest Fable
Bavlnený, na zaväzovanie, s potlačou, 36x34 cm
Na sklade
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Utierka s formičkou v súprave Forest Fable
2 ks, bavlnená, hnedá/krémovobiela, 45x65 cm
(12)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Cooksmart ®
Prestieranie Forest Fable
4 ks, korkové, s potlačou, 21x29 cm
(8)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Utierka s formičkou v súprave Hen House
2 ks, bavlnená, biela, 45x65 cm
(11)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Zástera Hen House
Bavlnená, sivá
(8)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Cooksmart ®
Kuchynské rukavice v súprave Forest Fable
2 ks, bavlnené, hnedé/krémovobiele, 19x18 cm, tepelná odolnosť 100 °C
(10)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Zástera Forest Fable
Bavlnená, hnedá/krémovobiela
(7)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Dózy v súprave English Meadow
3 ks, na sušienky, kovové
(3)
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Bauhaus
3 ks, bavlnené, 45x65 cm
(33)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Cooksmart ®
Utierky v súprave Stockholm
3 ks, bavlnené, biele/modré, 45x65 cm
(5)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Cooksmart ®
Prestieranie English Meadow
4 ks, korkové, s kvetinovým vzorom, 21,5x29 cm
(14)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
3,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Prestieranie Bauhaus
4 ks, korkové, geometrické, 21,5x29 cm
(24)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Cooksmart ®
Utierky v súprave Homestead
3 ks, bavlnené, svetlomodré/béžové, 45x65 cm
(10)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Tácky v súprave Homestead
4 ks, korkové, svetlomodré, 10x10 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Tácky v súprave Bauhaus
4 ks, korkové, 10x10 cm
(18)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Bauhaus
Bavlnená, 19x31 cm
(17)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Zástera English Meadow
Z Bio bavlny, modrá
(2)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Cooksmart ®
Utierky v súprave English Meadow
3 ks, z bio bavlny, žlté/modré, 45x65 cm
(11)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
5,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Tácky v súprave English Meadow
4 ks, korkové, svetlomodré/svetlosivé, 10x10 cm
(15)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica English Meadow
Bavlnená, modrá, 19x31 cm
(7)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Homestead
Bavlnená, svetlomodrá, 19x31 cm
(6)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Cooksmart ®
Tácky v súprave Hummingbirds
4 ks, korkové, sivé, 10x10 cm
(3)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Tácky v súprave Curious Cats
4 ks, korkové, modré, 10x10 cm
(100)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Prestieranie Curious Cats
4 ks, korkové, s potlačou, 21,5x29 cm
(63)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
4,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Curious Cats
3 ks, bavlnené, modré, 45x65 cm
(113)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
5,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Curious Cats
Bavlnená, modrá, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(111)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchynská chňapka Curious Cats
Bavlnená, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Zástera Curious Cats
Modrá
(16)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Curious Cats
Bavlnená, modrá
(45)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Tácky v súprave Curious Dogs
4 ks, korkové, modré, 10x10 cm
(79)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Prestieranie Curious Dogs
4 ks, korkové, s potlačou, 21,5x29 cm
(76)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
4,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Curious Dogs
3 ks, bavlnené, modré, 45x65 cm
(220)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
5,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Curious Dogs
Bavlnená, modrá, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(173)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchynská chňapka Curious Dogs
Bavlnená, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(37)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Curious Dogs
Bavlnená, modrá
(57)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Zástera s PVC vrstvou Beside the Seaside
Bavlnená, modrá
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Zástera s PVC vrstvou Country Floral
Bavlnená, zelená/modrá
(7)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Sedák Spotty Dotty
Bavlnený, na zaväzovanie, bodkovaný, 34x36 cm
(11)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
Načítať viac