Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Cooksmart ®
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Dekorácie
Pre deti
Voľný čas a zábava
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Cena
Značka
Dostupnosť
+ Ďalšie (1)
Cooksmart ®
83 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Oxford Denim
Bavlnená, modrá
(676)
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Bee Happy
Bavlnená
(442)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Woodland
3 ks, bavlnené, béžové, 45x65 cm
(832)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Woodland
Bavlnená/ľanová, béžová
(310)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera
Bavlnená, žltá/sivá
(230)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Woodland
Bavlnená/ľanová, béžová, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(658)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Farmers Kitchen
Bavlnená, modrá
(114)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Farmers Kitchen
3 ks, bavlnené, modré/béžové, 45x65 cm
(631)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Oxford Denim
Bavlnená, modrá, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(201)
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Retro Meadow
Bavlnená, žltá, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(462)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Country Animals
3 ks, bavlnené, sivé/béžové, 45x65 cm
(100)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Curious Dogs
Bavlnená, modrá, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(173)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Sedák Farmers Kitchen
Bavlnený, na zaväzovanie, s potlačou, 37x37 cm
(92)
Na sklade
Posledný kúsok
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Tácky v súprave Curious Cats
4 ks, korkové, modré, 10x10 cm
(100)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Curious Cats
Bavlnená, modrá, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(111)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Bumble Bees
Bavlnená, žltá/béžová, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(47)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Bumble Bees
3 ks, bavlnené, žlté/béžové, 45x65 cm
(83)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
6,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Retro Meadow
3 ks, bavlnené, žlté/sivé, 45x65 cm
(522)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
5,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Tácky v súprave Retro Meadow
4 ks, korkové, žlté, 10x10 cm
(134)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Tácky v súprave Curious Dogs
4 ks, korkové, modré, 10x10 cm
(79)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Sedák Woodland
S prímesou ľanu, na zaväzovanie, s potlačou, 37x37 cm
(163)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Curious Dogs
3 ks, bavlnené, modré, 45x65 cm
(220)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
5,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Sedák Bee Happy
Bavlnený, na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 34x36 cm
(65)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Prestieranie Curious Cats
4 ks, korkové, s potlačou, 21,5x29 cm
(63)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
4,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Prestieranie Curious Dogs
4 ks, korkové, s potlačou, 21,5x29 cm
(76)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
4,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Purity
Bavlnená, modrá
(45)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchynská chňapka Oxford Denim
Bavlnená, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(58)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Curious Cats
3 ks, bavlnené, modré, 45x65 cm
(113)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
5,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Forest Birds
3 ks, bavlnené, biele/zelené/modré, 45x65 cm
(63)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Oxford Denim
3 ks, bavlnené, biele/modré, 45x65 cm
(64)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Curious Cats
Bavlnená, modrá
(45)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Curious Dogs
Bavlnená, modrá
(57)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchynská chňapka Curious Cats
Bavlnená, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Country Animals
Bavlnená, sivá/béžová, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(52)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchynská chňapka Curious Dogs
Bavlnená, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(37)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchynská chňapka Bumble Bees
Bavlnená, žltá/béžová, 17x90 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Bumble Bees
Bavlnená, žltá/béžová
(40)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Sedák Retro
Bavlnený, na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 37x37 cm
(48)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Spotty Dotty
Bavlnená, biela, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Detská zástera Pirate
(36)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynské rukavice v súprave Hen House
2 ks, bavlnené, sivé, 19x37 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(20)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Country Animals
Bavlnená, sivá/béžová
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Tácky v súprave English Meadow
4 ks, korkové, svetlomodré/svetlosivé, 10x10 cm
(15)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Bauhaus
Bavlnená, 19x31 cm
(17)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Bauhaus
3 ks, bavlnené, 45x65 cm
(33)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Prestieranie Bauhaus
4 ks, korkové, geometrické, 21,5x29 cm
(24)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Tácky v súprave Bauhaus
4 ks, korkové, 10x10 cm
(18)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Sedák Bumble Bees
Bavlnený, na zaväzovanie, s potlačou, 34x36 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
Načítať viac