Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Koberce a rohožky
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Svietidlá
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Domáci miláčikovia
Tipy na darčeky
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
52 720 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Envelope
Rozkladací, s prídavnou doskou, 65x90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
449,65 €
s kódom
529 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Koberec Takashi
Ručne tkaný, vlnený, bouclé, bez vlasu, okrúhly, svetlosivý/slonovinový, ø 200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
149,60 €
s kódom
176 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Flair Rugs
Koberec Checkerboard
Ručne tkaný, vlnený, s nízkym vlasom, béžový, 160x230 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
362,10 €
s kódom
426 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Dekoratívna tácka Savi
Mramorová, 14x30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, biela, ø 26 cm, objem 2,7 l
(7)
Na sklade
30,92 €
s kódom
36,38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odkvapkávač Basic
Plastový, čierny, 26,5x47,5 cm
(106)
Na sklade
32,10 €
s kódom
37,77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Tácka Meggie
24x35 cm, servírovacia
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Organizér Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 25x11,5 cm, výška 32,5 cm
(24)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
White Label
Stolička Noxx
Čalúnená, krémovobiela, výška 46 cm, nosnosť 100 kg
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík Gioma
Biely, 18x35 cm, výška 33,5 cm
(33)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kuchynský organizér Magna
Bez vŕtania, oceľový, čierny, 8x33 cm, výška 34 cm
(100)
Na sklade
Posledný kúsok
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Life
Syntetický, shaggy, tmavosivý, 200x290 cm
(6)
Na sklade
151,30 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Nožičky ku krytu na sporák v súprave
4 ks, plastové, sivé, 4x4 cm
(286)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Fluffy
Syntetický, shaggy, okrúhly, ružový, ø 160 cm
(10)
Na sklade
75,65 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Priemer (4)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Cooksmart ®
Kuchynské rukavice v súprave Forest Fable
2 ks, bavlnené, hnedé/krémovobiele, 19x18 cm, tepelná odolnosť 100 °C
(10)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Paul
V dekore duba, 50x110 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
303,45 €
s kódom
357 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obraz Silpa
200x120 cm, s rámom/na plátne
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
397,80 €
s kódom
468 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Jade
Prateľná, tmavozelená, 45x75 cm
(15)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Vianočné ozdoby v súprave Gingerbread
2 ks, keramické, 5 cm
(10)
Na sklade
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
16,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Germania
Nástenný vešiak Utah
Antracitový, šírka 15 cm, výška 170 cm, hĺbka 3 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
76,50 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská knižnica Charlie
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, šírka 108 cm, výška 32 cm, hĺbka 37 cm
(2)
Na sklade
125,80 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Villeroy&Boch
Detský koberec Roar like a Lion
Syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, krémovobiely, ø 160 cm
Na sklade
Posledné kúsky
136 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Opviq lights
Stojacia lampa Table
Čierna/hnedá, kovová, s poličkou, 40x40x160 cm
(60)
Na sklade
Posledné kúsky
124,95 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
Žiarovka Soft Glow
E27, 2100 K, 4 W, so stmievačom, ø 6 cm
(65)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Curious Dogs
Bavlnená, modrá, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(173)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
WC kefa Davos
Plastová, čierna, ø 9,5 cm, výška 35 cm
(107)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Flair Rugs
Behúň Medina
Ručne tkaný, s prímesou juty, bez vlasu, so strapcami, biely/v prírodnej farbe, 60x230 cm
(30)
Na sklade
163,20 €
s kódom
192 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
(18)
Na sklade
176,80 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Kúpeľňový regál Tower
Kovový, matný, biely, šírka 47,5 cm, výška 68 cm, hĺbka 13 cm, na kolieskach
(69)
Na sklade
134,30 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Makamii
Pohovka Nona
Menčestrová, na každodenné spanie/rozkladacia, vhodná pre domácich miláčikov, svetlohnedá, dvojmiestna, šírka 195 cm, hĺbka 100 cm, hĺbka sedadla 56 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
1 580,15 €
s kódom
1 859 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Maximex
Magnetické zmäkčovače vody v súprave
2 ks
(149)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
8,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Gingko
Stolová lampa Sylva
V tmavo prírodnej farbe, z orechového dreva, LED, s možnosťou voľby farby/so stmievačom, ø12x21 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Kúpeľňová polička
Bez vŕtania, nerezová, v striebornej farbe
(84)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Váza
Ručne vyrobená, sklenená, tmavozelená, ø 19 cm, výška 23 cm
(2)
Na sklade
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Záchodová doska Sea Shell
S automatickým zatváraním, 37,5 x 45 cm, plastová, biela
(34)
Na sklade
76,50 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na umývacie prostriedky Empire
Keramický, čierny, 12,5x37 cm, výška 19 cm
(1330)
Na sklade
23,26 €
s kódom
27,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box na oblečenie
Vákuový/vystužený, látkový, biely, 40x25x42 cm
(47)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Bianca
Pléd Attica Velvet Embroidered
Prešívaný, zamatový, béžový, 240x260 cm
(2)
Na sklade
73,10 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Opviq lights
Stolová lampa Alev
Zelená, keramická, ø25x38 cm
(11)
Na sklade
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Akustické panely v súprave Oak
2 ks, 60x240 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
187 €
s kódom
220 € bez kódu
110 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
DecoKing
Svetelná reťaz Clip
Plastová, LED, na baterky, dĺžka 635 cm
(132)
Na sklade
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Elle Decoration
Koberec Roya Violette
Ručne tkaný, jutový, bouclé, bez vlasu, so strapcami, krémovobiely, 160x230 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
353,60 €
s kódom
416 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Genova Matt
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, nerezová, v matne striebornej farbe
(32)
Na sklade
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Karup
Dvojlôžková posteľ Ziggy
180x200 cm, bez čela, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: lazúrovanie, hnedá
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
883,15 €
s kódom
1 039 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Adeko
Detská posteľ RMW
140x200 cm, domčeková, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia/povrchová úprava: kefovanie, v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
381,65 €
s kódom
449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Príslušenstvo (2)
+ Rozmer (9)
-15 % s kódom
Styler
Obraz Lan 3D Illusion
70x100 cm, 3D ilúzia/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
(8)
Na sklade
128,35 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Design
Pedálový, oceľový, krémovobiely, 12 l
(11)
Na sklade
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Scenario 2
90x120 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
371,45 €
s kódom
437 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
26
27
28
...
522
Načítať viac