Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Priehľadná
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Priehľadná
1 092 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave Jemma
6 ks, 350 ml
(262)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Premium Valve M/L
10 ks
(451)
Na sklade
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 1,2 l, na potraviny, plastové, biele
(64)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
24 ks, 550 ml/1,2 l/1,7 l, na potraviny, plastové, biele
(194)
Na sklade
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 1,7 l, na potraviny, plastové, biele
(119)
Na sklade
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
2,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
súprava 5 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Vacuum XL
5 ks
(38)
Na sklade
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
7,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
iDesign
Organizér na koreničky Linus
Otočný, plastový, ø 29 cm, výška 4,5 cm
(388)
Na sklade
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 1,2 l, na potraviny, plastové, sivé
(76)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 210 ml, na sekt
(183)
Na sklade
29,64 €
s kódom
34,87 € bez kódu
5,81 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Fľaša na olej Nevo
Objem 100 ml, sklenená, čierna
(55)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, plastová
(307)
Na sklade
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Space M
10 ks
(33)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
3,14 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
iDesign
Organizér do chladničky Binz
Plastový, otočný, ø 29 cm, výška 11 cm
(250)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
24 ks, 550 ml/1,2 l/1,7 l, na potraviny, plastové, sivé
(181)
Na sklade
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Vacuum XL
3 ks
(181)
Na sklade
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
7,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 6 ks
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 300 ml, na víno
(116)
Na sklade
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
9,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Lékué
Set na výrobu kvásku so stierkou
2 ks, 700 ml, sklenený
(16)
Na sklade
29,56 €
s kódom
34,78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie
18,5 x 17,5 cm, sklo, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(6)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Sagaform
Soľnička a korenička Oval Oak
Sklenená
(206)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 230 ml, na víno
(148)
Na sklade
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
5,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Samolepka
Zrkadlová, na dvere/na stenu/na nábytok, 58x150 cm
(5)
Na sklade
14,27 €
s kódom
16,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, plastová
(196)
Na sklade
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 6 ks
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 220 ml, na víno
(308)
Na sklade
25,24 €
s kódom
29,69 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Konferenčný stolík Bayonne
So sklenenou doskou, čierny, ø 79 cm, výška 42 cm
(21)
Na sklade
145,35 €
s kódom
171 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Joseph Joseph
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Duo
2 ks, sivá, sklenená
(71)
Na sklade
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
17,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Orion
Matcha súprava
Sklenená
Na sklade
16,99 €
s kódom
19,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
súprava 5 ks
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Compress Lavender
5 ks
(13)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
2,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
Žiarovka Soft Glow
E27, 2100 K, 4 W, so stmievačom, ø 6 cm
(39)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Arya
So sklenenou doskou, 90x160 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
381,65 €
s kódom
449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Bayonne
So sklenenou doskou, čierny, 50x95 cm, výška 42 cm
(14)
Na sklade
164,90 €
s kódom
194 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Sagaform
Dekantér Oval
1 l
(167)
Na sklade
Posledné kúsky
31,65 €
s kódom
37,24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Mepal
Dóza Modula White
1,6 l, na potraviny, plastová, biela
(333)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
House Nordic
Zrkadlo Pagani
Nástenné, 57x160 cm
(13)
Na sklade
104,55 €
s kódom
123 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Nádoba na nápoje Savita
4,8 l
(10)
Na sklade
66,30 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Obal na oblek
Dĺžka 60 cm, výška 100 cm
(146)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Potravinové škatuľky v súprave Freska
3 ks, plastové/sklenené/silikónové
(198)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Quadro
Bez vŕtania/rohová, Vacuum-loc, plastová, v striebornej farbe
(116)
Na sklade
33,57 €
s kódom
39,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hermia
Poháre v súprave Nova
18 ks
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vialli Design
Hrnček Bolla
300 ml, so sitkom, sklenený
(19)
Na sklade
11,77 €
s kódom
13,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Ikata
6 ks, plastové, 11 cm
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
2,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Obal na šaty
Výška 150 cm
(148)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Grand Cru Nouveau
4 ks, 260 ml
Na sklade
Posledné kúsky
32,54 €
s kódom
38,28 € bez kódu
9,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
Žiarovka Soft Glow
E27, 2100 K, 4 W, so stmievačom, ø 6 cm
(65)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Argo
So sklenenou doskou, ø 119 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
330,65 €
s kódom
389 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
DecoKing
Svetelná reťaz Clip
Plastová, LED, na baterky, dĺžka 635 cm
(132)
Na sklade
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Mepal
Dózy v súprave Modula
7 ks, 450 ml/1 l/1,5 l/2 l, na potraviny, plastové, biele
(272)
Na sklade
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér do chladničky na vajíčka
Plastový, výška 8 cm
(10)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Zrkadlo Organic
Nástenné, 50x100 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
65,45 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
23
Načítať viac