Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Priehľadná
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Priehľadná
1 089 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Tefal
Pokrievka Ingenio L9846153
Ø 16 cm
(4)
Na sklade
17,84 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Brandani
Potravinové škatuľky v súprave Optic
2 ks
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Vialli Design
Karafa Mia
900 ml, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
27,20 €
s kódom
32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pohár Neia
100 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
6,34 €
s kódom
7,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Orion
Fľaša Bugel
500 ml, sklenená
Na sklade
4,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Tefal
Pokrievka 28097512
Sklenená, ø 24 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,72 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Rotho
Úložný box Lona
S vekom, plastový, objem 29 l, 57x39x17 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
16,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Ann-Sofi Romme
Sklenená, ručne fúkaná, ø 6,5 cm
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Ann-Sofi Romme
Sklenená, ručne fúkaná, 5,5 cm
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Ann-Sofi Romme
Sklenená, ručne fúkaná, 8,5 cm
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pohár Neia
230 ml
Na sklade
Posledné kúsky
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Váza Frosted
Ručne vyrobená, sklenená, hnedá, ø 14 cm, výška 30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia House
Sklenená, LED, na baterky, s časovačom, 24x14x25 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Zaren
Sklenený, 60x120 cm, výška 36 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
379,10 €
s kódom
446 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Markslöjd
Závesné svietidlo Gota
Kovové, ø13x17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Brandani
Džbán Tropical
Plastový, 3 l
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Christmas
Sklenená, ručne fúkaná, ø 8 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Váza Kuki
Ručne vyrobená, sklenená, ø 14 cm, výška 24 cm
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Chladiaca nádoba Beaufort
Sklenená, 2,1 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pohár Neia
145 ml
Na sklade
Posledné kúsky
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Yes Everyday
Stolová lampa Carysa
Biela, sklenená, ø20x25,5 cm
Na sklade
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Váza Brenna
Vysoká, z recyklovaného skla, ø 22 cm, výška 51 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Novinka
Ego Dekor
Súprava doplnkov do kúpeľne Bubbles
Sklenená
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Nádoba na nápoje
5,2 l
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Nádoba na nápoje
3,5 l
Na sklade
11,04 €
s kódom
12,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Leopold Vienna
Poháre v súprave Corvina
2 ks, 365 ml, na sekt
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
La Rochére
Miska Riviera
Na zmrzlinu/na šalát, sklenená, 110 ml
Na sklade
5,95 €
s kódom
7 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Brandani
Hrnčeky v súprave Bridge
4 ks, 350 ml, sklenené
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
8,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Tanier Brisa
Dezertný, ø 16 cm, sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
9,35 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Poháre v súprave Hammershøi
2 ks, 490 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
24,69 €
s kódom
29,05 € bez kódu
14,53 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Konferenčné stolíky v súprave Triangle
3 ks, so sklenenou doskou, v zlatej farbe, ø 60 cm, výška 50 cm
Na sklade
Posledný kúsok
310,25 €
s kódom
365 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Poháre v súprave Hammershøi
2 ks, 240 ml, na sekt
(1)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Pohár Koyoi
200 ml
Na sklade
Posledné kúsky
24,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Váza Savita
Sklenená, ø 14 cm, výška 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Poháre v súprave Rocks
2 ks, 300 ml, na pivo
Na sklade
Posledné kúsky
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
17,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
iDesign
Dóza
3,2 l, na potraviny, plastová
(3)
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-15 % s kódom
La Rochére
Tanier Versailles
Dezertný, ø 12 cm, sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
9,35 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Ego Dekor
Fľaša na ocot Di Vino
Objem 0,5 ml, sklenená
(16)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Orion
Úložný box Multi Hand
S vekom, plastový, objem 13 l, 35x26x21,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Compactor
Vákuová dóza
1,7 l, plastová
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Pohár Koyoi
100 ml, na likér
Na sklade
Posledný kúsok
19,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Dózy v súprave Podium
5 ks, 500 ml/900 ml/1,3 l/1,9 l, na potraviny/na múku/na sypké potraviny/na cestoviny, plastové, sivozelené
(47)
Na sklade
Posledný kúsok
57,80 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Premier Housewares
Džbán Beaufort
Sklenený, 1,4 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
noo.ma
Váza Dam
Ručne vyrobená, sklenená, tmavohnedá, ø 18 cm, výška 22 cm
Na sklade
Posledné kúsky
58 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Poháre v súprave Hammershøi
2 ks, 350 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
29,35 €
s kódom
34,53 € bez kódu
17,27 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Váza Tubu
Ručne vyrobená, sklenená, 9x8 cm, výška 24 cm
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
15
16
17
...
23
Načítať viac