Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Priehľadná
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Priehľadná
1 092 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Orion
Dóza Irma
2,4 l, na potraviny, sklenená
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódom
Orion
Dóza Irma
3,4 l, na potraviny, sklenená
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Váza Brenna
Vysoká, z recyklovaného skla, ø 34 cm, výška 75 cm
(4)
Doručenie od 14. 12. 2026
103,70 €
s kódom
122 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Závesné svietidlo Glass
V zlatej farbe, sklenené, 18x35x80 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Tanier Fuyu
Dezertný, ø 20 cm, sklenený
Doručenie od 2. 11. 2026
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenné svietidlo Oblin
V zlatej farbe, sklenené, 36x10x15 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
96,05 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Rosendahl
Dressing shaker Grand Cru
250 ml, sklenený
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
18,42 €
s kódom
21,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Váza Glom
Ručne vyrobená, sklenená, ø 18 cm, výška 28 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
75,65 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pohár Vinea
Na víno
Doručenie od 14. 12. 2026
9,06 €
s kódom
10,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
220 ml, na víno
Doručenie od 14. 12. 2026
9,06 €
s kódom
10,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenné svietidlo Portlan
V zlatej farbe, sklenené, 20x25x11 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
83,30 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenné svietidlo Softy
V zlatej farbe, sklenené, 15x38x14 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Germania
Zrkadlo Genova
Nástenné, 87x55 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mirrors and More
Zrkadlo Diana
Nástenné, s osvetlením, 60x160 cm
Doručenie od 5. 11. 2026
411,40 €
s kódom
484 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Sitra
Sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, v prírodnej farbe, šírka 110 cm, výška 28 cm, hĺbka 30,5 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
107,10 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Komponent - polica Sitra
Sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, šírka 110 cmvýška 1 cmhĺbka 24 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Sitra
Sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, v prírodnej farbe, šírka 110 cm, výška 98 cm, hĺbka 30,5 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Sitra
Sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 202 cm, hĺbka 1 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
487,90 €
s kódom
574 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Sitra
Sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 28 cm, hĺbka 30,5 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
98,60 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Kave Home
Komponent - polica Sitra
3 ks, sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, šírka 110 cmvýška 1 cmhĺbka 24 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
103,70 €
s kódom
122 € bez kódu
40,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Komponent - polica Sitra
Sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, šírka 90 cmvýška 10 cmhĺbka 24 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Kave Home
Komponent - polica Sitra
3 ks, sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, šírka 90 cmvýška 1 cmhĺbka 24 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
80,75 €
s kódom
95 € bez kódu
31,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Sitra
Sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 98 cm, hĺbka 30,5 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
252,45 €
s kódom
297 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Závesné svietidlo Mao
Čierne, sklenené, ø34x127,5 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
107,10 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Závesné svietidlo Mao
Čierne, sklenené, ø17x131 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
UMAGE
Komponent - doplnok Stories
Doručenie od 30. 10. 2026
102 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Premium
2 ks, 390 ml, na sekt
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
15,56 €
s kódom
18,31 € bez kódu
9,16 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Miska Fuyu
Sklenená, ø 16 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
súprava 2 ks
Blomus
Poháre v súprave
2 ks, 220 ml
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
25,90 €
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Odkladacie stolíky v súprave Tunisi
3 ks, so sklenenou doskou, v zlatej farbe, ø 32 cm, výška 71 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
164,90 €
s kódom
194 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Džbán Lemonade
Sklenený, oranžový, 1,3 l
Doručenie od 2. 11. 2026
57,80 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Light & Living
Závesné svietidlo Medina
V bronzovej farbe, sklenené, ø48x48 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
415,65 €
s kódom
489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Opviq lights
Nástenné svietidlo Viran
V mosadznej farbe, sklenené, 27x25x15 cm
(2)
Doručenie od 11. 11. 2026
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Opviq lights
Nástenné svietidlo Atmaca
V mosadznej farbe, kovové, ø15x24 cm
(8)
Doručenie od 11. 11. 2026
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Pohár Taurin
250 ml, na sekt
Doručenie od 29. 10. 2026
14,39 €
s kódom
16,93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Pohár Taurin
430 ml, na víno
Doručenie od 29. 10. 2026
16,08 €
s kódom
18,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Priehľadná
1
...
19
20
21
22
23