Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Priehľadná
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Priehľadná
1 092 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Dutchbone
Konferenčný stolík Naia
So sklenenou doskou, hnedý, ø 80 cm, výška 40 cm
(4)
Doručenie od 23. 10. 2026
279 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Dóza Luna
Na sypké potraviny, sklenená
(15)
Doručenie od 30. 10. 2026
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Zero
4 ks, 430 ml, na víno
Doručenie od 26. 10. 2026
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Burano
Sklenený, 90x180 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
343,40 €
s kódom
404 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Dóza Luna
Na sypké potraviny, sklenená
(15)
Doručenie od 30. 10. 2026
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Randolf
So sklenenou doskou, v prírodnej farbe, 80x80 cm, výška 40 cm
(4)
Doručenie od 2. 11. 2026
184,45 €
s kódom
217 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Jedálenský stôl Ruth
So sklenenou doskou, 120x120 cm
(2)
Doručenie od 27. 10. 2026
308,55 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Trio
Žiarovka Globe
E27, 2700 K, 7 W, ø 9,5 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Svietnik Michelle
Sklenený
Doručenie od 30. 10. 2026
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Opviq lights
Nástenné svietidlo Roe
V mosadznej farbe, sklenené, 24x24x15 cm
Doručenie od 11. 11. 2026
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
ONA
Kanvica na čaj Liv
950 ml, sklenená, jantárová
Doručenie od 3. 11. 2026
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rotho
Dóza Loft
500 ml, na potraviny, plastová
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
5,50 €
s kódom
6,47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Leopold Vienna
Poháre v súprave Corvina
2 ks, 490 ml, na víno
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Misky v súprave Beaufort
4 ks, na zmrzlinu, sklenené, ø 12 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Argo
So sklenenou doskou, ø 150 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
436,90 €
s kódom
514 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenský stôl Metropolitan
So sklenenou doskou, ø 90 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
277,95 €
s kódom
327 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Konferenčný stolík Samos
Sklenený, ø 80 cm, výška 40 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
337 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Argo
So sklenenou doskou, ø 150 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
487,90 €
s kódom
574 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Poháre v súprave
6 ks, 395 ml
(2)
Doručenie od 11. 11. 2026
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
3,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rotho
Organizér do chladničky Cauma
Plastový, výška 11 cm
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
Tescoma
Prídavná polička FlexiSpace
Závesná, plastová, 19x29 cm
(5)
Doručenie od 14. 10. 2026
19,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Katrine
2 ks, so sklenenou doskou, v striebornej farbe, 55x115 cm, výška 37,5 cm
(8)
Doručenie od 29. 10. 2026
242,25 €
s kódom
285 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Misa Gather
Na šalát, sklenená, ø 33 cm
Doručenie od 13. 11. 2026
72,25 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Váza Brenna
Z recyklovaného skla, ø 21 cm, výška 36 cm
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
28,76 €
s kódom
33,83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Plam
So sklenenou doskou, čierny, 70x120 cm, výška 38 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
125,80 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Orion
Zapekacia misa
20x32,5 cm, sklenená
(4)
Doručenie od 22. 10. 2026
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Kanvička na zalievanie
Sklenená, 1,4 l
(4)
Doručenie od 21. 10. 2026
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Esschert Design
Zaváracie poháre v súprave
6 ks, 230 ml, sklenené
(8)
Doručenie od 21. 10. 2026
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
3,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Poháre v súprave Mikkeller
2 ks, 500 ml, na pivo
Doručenie od 19. 10. 2026
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
18,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Váza Zenta
Z recyklovaného skla, ø 13 cm, výška 32 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bizzotto
Konzolový stolík Iride
Sklenený, 35x110 cm, výška 75 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
303,45 €
s kódom
357 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Rotho
Dóza Loft
2 l, na potraviny, plastová
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
9 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Unique Furniture
Odkladacie stolíky v súprave Bronco
2 ks, sklenené, čierne, 50x50 cm, výška 50 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
158,95 €
s kódom
187 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Konferenčný stolík Uku
So sklenenou doskou, v striebornej farbe, 60x80 cm, výška 80 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
424,15 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Dóza Irma
1,85 l, na potraviny, sklenená
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Stelton
Filtračná kanvica EM77
Plastová, sivá, 2 l
Doručenie od 19. 10. 2026
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Adularia
Sklenený, 90x160 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
578,85 €
s kódom
681 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Rojaplast
Pergola Bruce F
305x436 cm, výška 285 cm
(4)
Doručenie od 21. 10. 2026
964 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Plam
So sklenenou doskou, v striebornej farbe, 70x120 cm, výška 38 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
143,65 €
s kódom
169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Grocer
3 l, na potraviny, sklenená
(5)
Doručenie od 29. 10. 2026
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pohár Neia
260 ml, na víno
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
6,34 €
s kódom
7,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Salt&Pepper
Poháre v súprave Flora
4 ks, 300 ml
(1)
Doručenie od 3. 11. 2026
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
7,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Homéa
Dóza
4 l, na potraviny, plastová
(2)
Doručenie od 20. 11. 2026
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (8)
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Konferenčný stolík Kob
So sklenenou doskou, čierny, 55x105 cm, výška 40,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
456,45 €
s kódom
537 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Argo
So sklenenou doskou, 100x200 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
534,65 €
s kódom
629 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Dice
2 ks, sklenené, 50x50 cm, výška 35 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
283,05 €
s kódom
333 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Mono
2 ks, 315 ml
Doručenie od 3. 11. 2026
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
LEGO®
Váza Botanicals
Plastová, ø 8 cm, výška 17 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
19
20
21
22
23
Načítať viac