Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Priehľadná
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Priehľadná
1 092 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Dakls
Svetelná dekorácia
V prírodnej farbe, z masívneho dreva, LED, na USB, ø8x9,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Celina
Sklenená, LED, na baterky, dĺžka 120 cm
(3)
Na sklade
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
iDesign
Organizér iD Wallspace
Nástenný, z recyklovaného plastu, 32x31x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
La Rochére
Pohár Troquet
200 ml, na whisky
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brandani
French press Bridge
Objem 350 ml, sklenený, zelený
Na sklade
Posledný kúsok
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Svietnik Heir
Sklenený
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
iDesign
Organizér iD Wallspace
Nástenný, z recyklovaného plastu, 39x32x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Stolová lampa Hestia
V zlatej farbe, sklenená, ø15x40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Tulip
2 ks, 350 ml, sklenené, na kakao/na latte
(6)
Na sklade
16,77 €
s kódom
19,73 € bez kódu
9,87 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
iDesign
Nástenný vešiak iD Wallspace
Plastový, šírka 65 cm, výška 15,5 cm, hĺbka 31 cm
Na sklade
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Leopold Vienna
French press
Objem 1 l, sklenený
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Wave
Sklenená, LED, na baterky, ø8x25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Curver
Úložný box Essentials Transparent
S vekom, plastový, objem 45 l, 57x40x30 cm
(17)
Na sklade
19,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Luna
Sklenená, LED, na baterky, s časovačom, ø9x10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Vilma
2 ks, sklenená, LED, na baterky, ø6x11 cm
Na sklade
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
16,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Philips Hue
Smart žiarovka LG
iOS/Android, Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa, E27, s možnosťou voľby farby/na diaľkové ovládanie, 7 W
Na sklade
Posledné kúsky
110 €
Do košíka
Do košíka
Philips Hue
Smart žiarovka LG
iOS/Android, Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa, E27, s možnosťou voľby farby/na diaľkové ovládanie, 7 W
Na sklade
Posledné kúsky
110 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Vilma
Sklenená, LED, na baterky, ø9,5x19 cm
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia King
Plastová, LED, na baterky, s časovačom, 11,5x9,5x25,5 cm
Na sklade
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Curver
Pojazdný regál
Plastový, čierny, šírka 37 cm, výška 100 cm, hĺbka 39 cm
(43)
Na sklade
108 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
BonBistro
Poháre v súprave Vitro
6 ks, 460 ml
Doručenie od 3. 11. 2026
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Actona
Konferenčný stolík Azalea
V prírodnej farbe, 60x110 cm, výška 35 cm
(11)
Doručenie od 2. 11. 2026
196 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
BonBistro
Poháre v súprave Vitro
6 ks, 330 ml
Doručenie od 3. 11. 2026
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
3,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Premium Valve L
3 ks
(41)
Doručenie od 6. 11. 2026
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
6,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Argo
So sklenenou doskou, 90x160 cm
(4)
Doručenie od 16. 12. 2026
462,40 €
s kódom
544 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Burano
So sklenenou doskou, 90x200 cm
(3)
Doručenie od 16. 12. 2026
379,10 €
s kódom
446 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Lotty
S doskou v dubovom dekore, 90x160 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 023,40 €
s kódom
1 204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up M
4 ks
(53)
Doručenie od 6. 11. 2026
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
3,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Karafa Milma
Sklenená
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
18,13 €
s kódom
21,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenský stôl Metropolitan
So sklenenou doskou, ø 90 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
277,95 €
s kódom
327 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Frosted
4 ks, 500 ml, na víno
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
15,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Actona
Konferenčný stolík Heaven
So sklenenou doskou, v prírodnej farbe, ø 82 cm, výška 40 cm
(8)
Doručenie od 29. 10. 2026
175 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
18 ks, 1,3 l/2 l/3,2 l, na potraviny, plastové, sivé
(28)
Doručenie od 11. 11. 2026
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Grocer
1 l, na potraviny, sklenená
(6)
Doručenie od 29. 10. 2026
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
Addis
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 27x15,5 cm, výška 7 cm
(6)
Doručenie od 6. 11. 2026
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Argo
So sklenenou doskou, čierny, 70x130 cm, výška 46 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
207,40 €
s kódom
244 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Heaven
So sklenenou doskou, ø 119 cm
(6)
Doručenie od 2. 11. 2026
246,50 €
s kódom
290 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bizzotto
Jedálenský stôl Iride
Sklenený, ø 130 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
380,80 €
s kódom
448 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Express M
2 ks
(23)
Doručenie od 6. 11. 2026
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrece Espace M
(129)
Doručenie od 6. 11. 2026
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
ONA
Paličky Tilly
Pre 2 osoby, 4 ks, sklenené
Doručenie od 3. 11. 2026
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Konferenčný stolík Kob
So sklenenou doskou, zelený, 55x105 cm, výška 40,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
487,90 €
s kódom
574 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Tromso
1,3 l, na potraviny, sklenená
Doručenie od 29. 10. 2026
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
Mirrors and More
Zrkadlo Luna
Nástenné, s osvetlením, ø 60 cm
(1)
Doručenie od 3. 11. 2026
137 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Obal na oblek
Čierny, dĺžka 60 cm, výška 150 cm
(23)
Doručenie od 26. 10. 2026
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Poháre v súprave Misa
4 ks, 560 ml
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Trio
Žiarovka Windstorkerze
E14, 2700 K, 4 W, ø 3,5 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Jedálenský stôl Ruth
So sklenenou doskou, 120x120 cm
(2)
Doručenie od 27. 10. 2026
312,80 €
s kódom
368 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
19
20
21
22
23
Načítať viac