Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Priehľadná
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Priehľadná
1 092 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Odkladací stolík Niche
Sklenený, zelený, 42x42 cm, výška 43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
197,20 €
s kódom
232 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tefal
Pokrievka 28097812
Sklenená, ø 30 cm
(5)
Na sklade
22,17 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
250 ml, na víno
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,06 €
s kódom
10,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Stripe
4 ks, 450 ml
Na sklade
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
10,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Pohár Gildor
380 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Stripe
4 ks, 350 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Kúpeľňový organizér
Plastový, 26x25 cm, výška 15 cm
(4)
Na sklade
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Stripe
4 ks, 180 ml, na sekt
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Odkladací stolík Beam
So sklenenou doskou, modrý, ø 45 cm, výška 42 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
125,80 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Pohár Afeen
340 ml
Na sklade
Posledný kúsok
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Kúpeľňový organizér
Otočný, plastový, ø 28 cm, výška 17,5 cm
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Mirrors and More
Zrkadlo Fine
Nástenné, s osvetlením, ø 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
184 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Zapekacia misa GrandChef
19x34 cm, sklenená
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
47 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Hermia
Dózy v súprave
3 ks, na potraviny/na múku/na sypké potraviny, plastové, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
11,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Dózy v súprave Podium
5 ks, 500 ml/900 ml/1 l/1,2 l/1,9 l, na potraviny, sklenené, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
82,45 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Žiarovka Light
E27, 2000 K, so stmievačom, ø 4,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Úložný box Multi
S vekom, plastový, objem 50 l, 59x39x32,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Zavlažovacia guľa
Sklenená, 197 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mepal
Detská fľaša Campus
Plastová, ružová, 600 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenné svietidlo Gris
V zlatej farbe, sklenené, 20x28x14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Pohár Misa
560 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Poháre v súprave Brinley
4 ks, 350 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
14,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Miska Sileia
Kompótová/na šalát, sklenená, ø 10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
7,25 €
s kódom
8,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Pohár Misa
560 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Nočný stolík Tisty
V zlatej farbe, 60x30 cm, výška 40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brandani
Pohár Bacco
400 ml, na whisky
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Nočný stolík Butterfly
V zlatej farbe, 44,5x24,5 cm, výška 34,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
114,75 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Váza Aino
Ručne vyrobená, sklenená, ø 22 cm, výška 19 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Lékué
Potravinové škatuľky v súprave
3 ks, svetlozelené, 200 ml/500 ml/1 l
Na sklade
22,80 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Black+Blum
Fľaša Eau Good
600 ml, sklenená
Na sklade
Posledný kúsok
33,28 €
s kódom
39,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Beaufort
4 ks, 200 ml, na sekt
Na sklade
Posledný kúsok
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
8,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
BonBistro
Poháre v súprave Vitro
6 ks, 460 ml
Doručenie od 3. 11. 2026
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenský stôl Metropolitan
So sklenenou doskou, ø 90 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
277,95 €
s kódom
327 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Prism
4 ks, 240 ml, na sekt
Na sklade
Posledný kúsok
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
16 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Orion
Náhradné filtre do filtračnej kanvice v sade
3 ks
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
5,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Argo
So sklenenou doskou, čierny, 70x130 cm, výška 46 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
207,40 €
s kódom
244 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Poháre v súprave Rocks
2 ks, 270 ml, na koktail
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
23,68 €
s kódom
27,86 € bez kódu
13,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Prism
4 ks, 400 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
13,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Brandani
Pohár Carezza
350 ml, na whisky
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Verdalis
Umývateľný, s potlačou, ø 140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Konferenčný stolík Kob
So sklenenou doskou, zelený, 55x105 cm, výška 40,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
487,90 €
s kódom
574 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Mirrors and More
Zrkadlo Luna
Nástenné, s osvetlením, ø 60 cm
(1)
Doručenie od 3. 11. 2026
137 €
Do košíka
Do košíka
Spirella
Sprchový záves Sardai
Biely, 180x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
Žiarovka Dew Drop
E27, 2900 K, 1,5 W, ø 9,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
simplehuman
Dávkovač mydla
Kovový, 444 ml, 10x8 cm, výška 18 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Dutchbone
Konferenčný stolík Naia
So sklenenou doskou, hnedý, ø 80 cm, výška 40 cm
(4)
Doručenie od 23. 10. 2026
279 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Verdalis
Umývateľný, s potlačou, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Brandani
French press Bridge
Objem 350 ml, sklenený, zelený
Na sklade
Posledný kúsok
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
17
18
19
...
23
Načítať viac