Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Zľavový kód
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Koberce a rohožky
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Svietidlá
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
46 723 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Universal
Koberec Montana Liso
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, ružový, 140x200 cm
(39)
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Yumi
Rozkladací, v dekore duba, 90x190 cm, dĺžka po rozložení 280 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
667,20 €
s kódom
834 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Odkvapkávač Extend Steel
Nastaviteľný, z nehrdzavejúcej ocele, tmavosivý, 36x32 cm
(4)
Na sklade
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Exclusive
Nástenná/rohová, oceľová, v striebornej farbe
(56)
Na sklade
19,62 €
s kódom
24,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Universal
Koberec Kasbah
Syntetický, shaggy, béžový, 133x190 cm
(132)
Na sklade
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Bauhaus
3 ks, bavlnené, 45x65 cm
(33)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Biely/v prírodnej farbe, drevený
(86)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa In The Meadow
Keramická, svetložltá, ø 24 cm, objem 1,1 l
(1)
Na sklade
23,54 €
s kódom
29,42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Odpadkový kôš
Plastový, čierny, 40 l
(187)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Prikrývka Medium
Celoročná, 160x200 cm
(26)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Obľúbené
Universal
Koberec Moar Hakuna
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, 160x230 cm
(618)
Na sklade
103,20 €
s kódom
129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Purple Dust
1,18 l, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, v levanduľovej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, čierna, 210 ml
(43)
Na sklade
9,94 €
s kódom
12,42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Libellules
350 ml
(273)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Sweet Harmony
Polohovacia/rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/s leňoškou, svetlosivá, trojmiestna, šírka 228 cm, hĺbka 162 cm, hĺbka sedadla 63 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
1 079,20 €
s kódom
1 349 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Roh a tvar (6)
+ Materiál čalúnenia (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Selection
Mlynček na korenie a soľ Rustic
Hnedý, drevený
(30)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Brasil
Plastová, čierna, ø 10 cm, výška 37 cm
(146)
Na sklade
12,57 €
s kódom
15,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Etažér Tower
Kovový, biely, 24,5x16 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Jang
1,2 l, so sitkom, z liatiny, sivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Regál Monaco
Kovový, lesklý, biely, šírka 41 cm, výška 104 cm, hĺbka 23 cm
(117)
Na sklade
Posledné kúsky
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Odkladací stolík Viborg
V dekore borovice, v prírodnej farbe, ø 60 cm, výška 43 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Universal
Koberec Anouk Abstract
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, 120x170 cm
(111)
Na sklade
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Maximex
Násada na batérie na odstránenie vodného kameňa
(246)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Taniere v súprave Viola
4 ks, ø 21 cm, kameninové, sivobéžové
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Flair Rugs
Koberec Abstract Collage
Ručne tkaný, vlnený, s nízkym vlasom, modrý/béžový, 150x240 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
446,40 €
s kódom
558 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Styler
Zrkadlo Aurea
Nástenné/stojacie, 50x140 cm
Na sklade
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Prada
S nápismi, 43x43 cm
(14)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Glam
Na kozmetiku, plastový, biely, 27x17 cm, výška 13 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Monti
Plastový, biely, 400 ml, 6x6 cm, výška 31 cm
(68)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bobochic Paris
Dvojlôžková posteľ Jade
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, zamatová, z HD peny, béžová
(5)
Na sklade
1 983,20 €
s kódom
2 479 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 360 ml
(117)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Belluno
Keramická, biela, ø 11,5 cm, výška 42 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Farmers Kitchen
3 ks, bavlnené, modré/béžové, 45x65 cm
(631)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier Debar
So štetkou, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 18x21 cm, výška 70,5 cm
(166)
Na sklade
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Jedálenská súprava Hestia
Pre 6 osôb, 30 ks, porcelánová, modrá
(209)
Na sklade
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box
Látkový, sivý, 42x36x16,5 cm
(41)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
+ Hĺbka (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Kožušina
Syntetická, biela, 80x150 cm
(23)
Na sklade
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Vešiak na dvere Celano
Kovový, v striebornej farbe, šírka 39 cm, výška 11 cm
(123)
Na sklade
13,32 €
s kódom
16,65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, plastový, čierny, 340 ml, 10x7,5 cm, výška 16 cm
(10)
Na sklade
25,38 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Sare
Nástenný, oceľový, čierny, 3 l
(42)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Jerry Fabrics
Detská obliečka Lilo and Stitch "Blue"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, modrá, bavlnená, 140x200 cm
(36)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Barová stolička Finch
S nastaviteľnou výškou, kovová, čierna, výška sedadla 59 cm
(48)
Na sklade
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Nova One
Kameninový, zelený, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 11,5 cm
(9)
Na sklade
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
ONA
Košík na ovocie Flores
Ø 19 cm, kovový, sivý
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa Original Cane
Kameninová, svetlohnedá, ø 24 cm, objem 2 l
(35)
Na sklade
26,21 €
s kódom
32,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (5)
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Bed In A Bag Linen Beige
70x190 cm, extra mäkký, skladací, sivý/béžový, hrúbka 5 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Cordoba
Keramický, biely, 350 ml, 8,5x8,5 cm, výška 13 cm
(260)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Velvet and Faux Fur
Mikroplyšový, tmavosivý, s odnímateľným poťahom, 55x55 cm
(8)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
1
...
19
20
21
...
974
Načítať viac