Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Zľavový kód
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Koberce a rohožky
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Svietidlá
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
46 764 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa In the Forest
Kameninová, sivá, ø 29 cm, objem 4 l
(51)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Lotte
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, sivomodrá
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
966,40 €
s kódom
1 208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmer (3)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Téglik na zubné kefky Ume
Kameninový, čierny, ø 8 cm, výška 10 cm
(33)
Na sklade
Posledné kúsky
17,94 €
s kódom
22,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
House Nordic
Košíky v súprave Jarana
3 ks, do kúpeľne, látkové, biele, výška 13 cm
(19)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
STOFF Nagel
Svietnik Nagel
Kovový
(3)
Na sklade
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Zrkadlo Barona
Kozmetické, s osvetlením/zväčšovacie, zväčšenie 5x, ø 20 cm
(52)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na papierové utierky Marble
Čierny, ø 15 cm, výška 32 cm
(38)
Na sklade
15,65 €
s kódom
19,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Nádobka na mydlo Cordoba
Keramická, tmavomodrá, 10,5x10,5 cm, výška 2,5 cm
(159)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Podložka na pečenie
70 x 50 cm, silikónová
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Cordoba
Keramický, tmavomodrý, ø 6,5 cm, výška 12 cm
(282)
Na sklade
6,11 €
s kódom
7,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Kôš na bielizeň Bamboo/Linen
Skladací, látkový, krémovobiely
(6)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Black Edition
2 ks, vákuové/vystužené, látkové, čierne, 65x45x27 cm
(9)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Selection
Záhradný stolík Dalia
Betónový, biely, ø 40 cm, výška 45 cm
(77)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Tile
2 ks, z tvrdeného skla, hnedé, patchwork, 30x52 cm
(250)
Na sklade
29,87 €
s kódom
37,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier Rivalta
So štetkou, oceľový, matne čierny, 18x23 cm, výška 70 cm
(267)
Na sklade
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box na oblečenie
Vákuový/vystužený, látkový, biely, 40x25x42 cm
(47)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Badi
Keramický, matne čierny, ø 8 cm, výška 11 cm
(176)
Na sklade
10,53 €
s kódom
13,16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Príbor Cristallo
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, sivý
(33)
Na sklade
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Obľúbené
Wenko
Tácky v súprave
8 ks, so stojanom, z plsti, čierne
(49)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
1,18 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Garniža Twilight
Roztiahnuteľná, oceľová, matne čierna, 76 - 213 cm
(45)
Na sklade
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, béžová/v svetlo prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
Na sklade
Posledný kúsok
352,80 €
s kódom
441 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Bee Happy
Bavlnená
(441)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Odkvapkávač
Plastový, čierny, 43x31 cm
(147)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Prídavná polička
Kovová, biela, 54x25 cm, výška 15 cm
(50)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Krájač Cube
Univerzálny, z nehrdzavejúcej ocele
(5)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Nest
Kovový, čierny, ø 19 cm, výška 46,5 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Pojazdný regál Siena
Kovový, biely, šírka 41 cm, výška 63 cm, hĺbka 23 cm
(1001)
Na sklade
12,80 €
s kódom
16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, biela/béžová, ø 29 cm, objem 4 l
(114)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Stojan na pokrievky a panvice DrawerStore
Plastový, sivý, 31x20 cm, výška 15 cm
(108)
Na sklade
28,06 €
s kódom
35,08 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odvzdušňovací kľúč so zásobníkom
(142)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Head
255 ml, keramický, žltý
(13)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Sirmione
Keramický, zelený, 430 ml, ø 8 cm, výška 17,5 cm
(68)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Stierka na podlahu Rosole
Čierna, dĺžka 40 cm
(12)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Organizéry do zásuvky v súprave
8 ks, plastové, 23,5x16 cm, výška 4,5 cm
(54)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Difuzér #46 Bergamot, Jasmine, Opuncia
S vôňou bergamotu/s vôňou opuncie, doba vône 20 týždne, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(12)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (8)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Nožičky ku krytu na sporák v súprave
4 ks, plastové, sivé, 4x4 cm
(285)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Collungo
Pedálový, oceľový, matne biely, 5 l
(9)
Na sklade
27,58 €
s kódom
34,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Obal na šaty Balance
Hnedý, výška 150 cm
(49)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odkvapkávacia podložka na riad
Plastová, čierna, 42x8 cm
(1086)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Dóza
2,1 l, na cibuľu a cesnak, kovová, biela
(889)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Joseph Joseph
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Duo
2 ks, sivá, sklenená
(71)
Na sklade
27,19 €
s kódom
33,99 € bez kódu
17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na toaletný papier Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, biely, 7x16 cm, výška 4,5 cm
(46)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na papierové utierky
Kovový, čierny, ø 12,5 cm, výška 32,5 cm
(317)
Na sklade
Posledný kúsok
6,30 €
s kódom
7,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Skladací servírovací podnos
50x30 cm, servírovací/do postele, bambusový
(32)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezový, v lesklej striebornej farbe
(18)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stierka s držiakom Mola
Sivá, dĺžka 21 cm
(189)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sprchový záves
Béžový, 180x200 cm
(88)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Metaltex
Prídavná polička York
Rohová, drevená, matne čierna/v prírodnej farbe, 25x25 cm, výška 16 cm
(19)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
7
8
9
...
975
Načítať viac