Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Zľavový kód
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Koberce a rohožky
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Svietidlá
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
46 761 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na hrnčeky My Mug
Závesný, oceľový, čierny, 14x28 cm, výška 6 cm
(65)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Stupienok Secura
Plastový, sivý, výška 10 cm, nosnosť 250 kg
(119)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Súprava pre montáž bez vŕtania Premium Shiny
Vacuum-loc
(171)
Na sklade
10,96 €
s kódom
13,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave Simple Arch
4 ks, geometrické, 43x43 cm
(76)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na toaletný papier Turbo-Loc
Bez vŕtania, Turbo-loc, z pochrómovanej ocele, sivý, 14x9 cm, výška 6 cm
(294)
Na sklade
13,78 €
s kódom
17,23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier Bambusa
Bambusový, v prírodnej farbe, 15x14 cm, výška 35,5 cm
(120)
Na sklade
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Držiak na poháre na víno
Nástenný, kovový, čierny, 50,5x19 cm, výška 9 cm
(1)
Na sklade
30,34 €
s kódom
37,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Life
Vákuový, látkový, sivý, 42x40x25 cm
(25)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Life
Vákuový/vystužený, látkový, biely, 65x45x27 cm
(72)
Na sklade
20,05 €
s kódom
25,06 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Rohová pohovka Ariella
Menčestrová, pravý roh/do L, béžová, trojmiestna, šírka 231 cm, hĺbka 161 cm, hĺbka sedadla 58 cm
(37)
Na sklade
Posledné kúsky
747,20 €
s kódom
934 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Roh a tvar (4)
+ Materiál čalúnenia (2)
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Smart
Kovový, čierny, 15x15 cm, výška 48 cm
(2)
Na sklade
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na oblečenie Herkules
Teleskopický, kovový, biely, 120x11 cm, výška 300 cm
(417)
Na sklade
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Umbra
Kúpeľňové poličky Cubiko
2 ks, bez vŕtania, oceľové, čierne
(48)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, svetlomodrý, 50x25 cm, výška 18 cm
(83)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Trivo
Látkový, sivý, 3x39 l
(231)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Inca
Plastový, biely, 5 l
(565)
Na sklade
19,69 €
s kódom
24,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Turbo-Loc
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, sivý, 9x7,5 cm, výška 10 cm
(205)
Na sklade
14,15 €
s kódom
17,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Vacuum L
6 ks
(30)
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
5,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
iDesign
Organizér do chladničky Binz
Plastový, otočný, ø 29 cm, výška 11 cm
(250)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Brandani
Poháre v súprave Calliope
6 ks, 450 ml
Na sklade
Posledný kúsok
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
9,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Mažiar Dash
Kamenný, ø 15,5 cm
(10)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Taburet Nalani
Z textílie buklé, zelený, šírka 38 cm, hĺbka 38 cm, výška 45 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
143,20 €
s kódom
179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Kúpeľňová polička
Bez vŕtania, nerezová, v striebornej farbe
(84)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Dávkovač mydla Nova One
Kameninový, čierny, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 11,5 cm
(83)
Na sklade
30,09 €
s kódom
37,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na papierové utierky Nio
Bez vŕtania, biely, 7x27,5 cm, výška 4,5 cm
(42)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík Kanguro
Závesný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 26x40 cm, výška 14 cm
(116)
Na sklade
7,60 €
s kódom
9,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Hanse Home
Rohožka Washable
Béžová, 60x80 cm
(16)
Na sklade
26,22 €
s kódom
32,77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Náhradný návlek na mop
(121)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Protišmyková podložka
Do zásuvky, 50x150 cm
(464)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 5 ks
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Compress Lavender
5 ks
(13)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
2,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, biela, 200x200 cm
(63)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, oceľový, matne čierny, 5 l
(65)
Na sklade
23,36 €
s kódom
29,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (5)
-20 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Mattis
160x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, taupe
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
869,60 €
s kódom
1 087 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Príslušenstvo (2)
+ Rozmer (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Skrinka na lieky
Závesná, lesklá, sivá, šírka 30 cm, výška 40 cm, hĺbka 12 cm
(141)
Na sklade
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na kuchynské utierky
Závesný, čierny, 7x60 cm, výška 6 cm
(44)
Na sklade
Posledné kúsky
10,53 €
s kódom
13,16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Hanse Home
Detský koberec Snuggle Pucki
Prateľný/ručne tkaný, bavlnený, béžový, 120x152 cm
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Úložný box na oblečenie
Vákuový, plastový, sivý, 60x45x25 cm
(3)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier Rivalta
So štetkou, z nehrdzavejúcej ocele, biely, 18x23 cm, výška 70 cm
(256)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Džbán Hezha
Keramický, zelený, 1,51 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sprchový záves Astera
S kvetinovým vzorom, biely/sivý, 180x200 cm
(95)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér do skrine Soft Storage
Látkový, béžový, 60x30 cm, výška 50 cm
(18)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Strúhadlo Multi-Prep Compact
Univerzálne
(7)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mazzini Sofas
Podnožka Vanda
Ženilková, zelená, šírka 100 cm, hĺbka 80 cm, výška 36 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
387,20 €
s kódom
484 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa Original Cane
Kameninová, svetlohnedá, ø 32 cm, objem 5 l
(90)
Na sklade
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (5)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Odkladací stolík Wa
Kovový, modrý, ø 32 cm, výška 50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
216,80 €
s kódom
271 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Pohovka Pop
Rozkladacia/s úložným priestorom, vhodná pre domácich miláčikov, béžová, trojmiestna, šírka 214 cm, hĺbka 97 cm, hĺbka sedadla 63 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
887,20 €
s kódom
1 109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (2)
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa In the Forest
Kameninová, béžová, ø 26 cm, objem 2,7 l
(259)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Milo Casa
Podnožka Santo
Zamatová, tmavosivá, šírka 70 cm, hĺbka 60 cm, výška 46 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
317,60 €
s kódom
397 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
8
9
10
...
975
Načítať viac