Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Zľavový kód
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Koberce a rohožky
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Svietidlá
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
46 742 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa In the Forest
Kameninová, béžová, ø 26 cm, objem 2,7 l
(259)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Milo Casa
Podnožka Santo
Zamatová, tmavosivá, šírka 70 cm, hĺbka 60 cm, výška 46 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
317,60 €
s kódom
397 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Milazzo
Bez vŕtania, Vacuum-loc, oceľový, biely/v striebornej farbe, 11,5x9,5 cm, výška 11,5 cm
(685)
Na sklade
12,66 €
s kódom
15,82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Náhradná náplň do pohlcovača vlhkosti Cube 1000 g
Biela
(44)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa Original Cane
Kameninová, svetlohnedá, ø 29 cm, objem 4 l
(47)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (5)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Schodíky
Kovové, biele, s protišmykom, 127 cm, nosnosť 150 kg
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
168,80 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Váza
Kameninová, krémovobiela, ø 14,5 cm, výška 26,5 cm
(10)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, závesné, plastové, biele
(573)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Sensu
Kameninový, béžový, 300 ml, ø 7,5 cm, výška 13 cm
(8)
Na sklade
18,91 €
s kódom
23,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Larino
Bezdotykový, plastový, čierny, 400 ml, 13x9 cm, výška 21,5 cm
(43)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Woodland
3 ks, bavlnené, béžové, 45x65 cm
(832)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, tmavomodrý, 50x25 cm, výška 18 cm
(236)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Tortona
Oceľová, biela/v striebornej farbe, ø 9,5 cm, výška 38,5 cm
(77)
Na sklade
15,65 €
s kódom
19,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Universal
Behúň Ricci Menu
Syntetický, bez vlasu, čierny, 52x200 cm
(214)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Kefa na radiátor
(70)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Sagaform
Soľnička a korenička Oval Oak
Sklenená
(206)
Na sklade
19,70 €
s kódom
24,62 € bez kódu
12,31 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Metlička na matchu
V prírodnej farbe, bambusová
(3)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Taburet Nairobi
Z textílie buklé, béžový, ø 44 cm, výška 40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
97,60 €
s kódom
122 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Universal
Koberec Mira
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, žltý/zelený, 160x230 cm
(276)
Na sklade
Posledné kúsky
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier
Z nehrdzavejúcej ocele, v zlatej farbe, 17x21 cm, výška 55 cm
(57)
Na sklade
21,42 €
s kódom
26,78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Brooklyn
Oceľová, v striebornej farbe, 45x23 cm, výška 15 cm
(336)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na uteráky Bosio
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, matne čierny, 60x14 cm, výška 5,5 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan pro notebook Tower
Kovový, 26,5x21 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Fablo
Keramická, krémovobiela, ø 12 cm, výška 39,5 cm
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavné poličky Sky
2 ks, oceľové, v striebornej farbe, 45x23 cm, výška 26 cm
(918)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Universal
Behúň Sprinty Spring
Syntetický, bez vlasu, hnedý, 52x200 cm
(379)
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenský stôl Palma
90x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
443,20 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Oxford
Vákuový/vystužený, látkový, sivý, 56x42x33 cm
(6)
Na sklade
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Makamii
Pohovka Kalena
Ženilková, rozkladacia/s úložným priestorom, v tehlovej farbe, trojmiestna, šírka 238 cm, hĺbka 102 cm, hĺbka sedadla 70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
1 407,20 €
s kódom
1 759 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Flair Rugs
Koberec Rhumba
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, 160x230 cm
(74)
Na sklade
Posledný kúsok
206,40 €
s kódom
258 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Micadoni
Rohová pohovka Kendal
Zamatová, ľavý roh/s leňoškou, vodoodolná/vhodná pre domácich miláčikov, béžová, trojmiestna, šírka 256 cm, hĺbka 173 cm, hĺbka sedadla 67 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
1 719,20 €
s kódom
2 149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na uteráky Orea Uno
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, matne čierny, 40x7 cm, výška 5 cm
(41)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér na koreničky Tower
Otočný, plastový, čierny, 20x20 cm, výška 6 cm
(12)
Na sklade
22,85 €
s kódom
28,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Organizér do skrine Herkules
Kovový, čierny, 120x42 cm, výška 4 cm
(9)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sprchový záves
Biely, 180x200 cm
(110)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Box na vreckovky Gentleman
Z eko kože, 13,5x25 cm, výška 8,5 cm
(1)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Organizér Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(28)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Nola
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: lakovanie, hnedá, šírka 140 cm, výška 76 cm, hĺbka 45 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
435,20 €
s kódom
544 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Windsor & Co Sofas
Rohová pohovka Nuage
Zamatová, rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh/s leňoškou, vodoodolná/odolná proti škvrnám, tmavozelená, štvormiestna, šírka 285 cm, hĺbka 192 cm, hĺbka sedadla 70 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
1 983,20 €
s kódom
2 479 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Zrkadlo Exclusive
Kozmetické, zväčšovacie, zväčšenie 3x, ø 17 cm
(169)
Na sklade
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Kancelárska stolička Alison
Čalúnená, otočná, béžová, nosnosť 110 kg
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Marrakesh
Keramický, hnedý, ø 8 cm, výška 11 cm
(951)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
White Label
Taburet Milou
Svetlosivý, šírka 50 cm, hĺbka 35 cm, výška 45 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Súprava doplnkov do kúpeľne EasyStore
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(37)
Na sklade
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Slnečník Sun
Béžový, naklápací, okrúhly, ø 300 cm, výška 230 cm
(155)
Na sklade
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Potravinová podložka do chladničky
Plastová, zelená
(2933)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Nádobka na mydlo Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, plastová, v lesklej striebornej farbe, 12x12 cm, výška 6,5 cm
(265)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier
Z pochrómovanej ocele, v lesklej striebornej farbe, 18x16 cm, výška 59 cm
(22)
Na sklade
28,98 €
s kódom
36,22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
9
10
11
...
974
Načítať viac