Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Zľavový kód
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Koberce a rohožky
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Svietidlá
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
46 736 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Iba na Bonami
The Beds
Nočný stolík Pola
Soft close (tiché dovieranie), v prírodnej farbe, 60x36 cm, výška 69 cm
Doručenie od 27. 11. 2026
771,20 €
s kódom
964 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Zástera Red Gingham
Ľanová, červená/sivá
Doručenie od 19. 11. 2026
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Kožušina Lambskin
Ovčia, čierna, 50x85 cm
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Roba
Zábrana do dverí
87x78 cm, kovová, biela
Doručenie od 20. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Anatomický vankúš Sasa
S výplňou z pamäťovej peny, s odnímateľným poťahom, 33x70 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Adeko
Detská posteľ CPD
80x140 cm, s výsuvným lôžkom, s úložným priestorom, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia/povrchová úprava: kefovanie, v prírodnej farbe
(5)
Doručenie od 5. 11. 2026
431,20 €
s kódom
539 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Príslušenstvo (2)
+ Rozmer (5)
-20 % s kódom
Restilo
Deka Mic
Mikroplyšová, krémovobiela, 160x210 cm
(8)
Doručenie od 16. 10. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Descanso
Obliečky Fiori
Na jednolôžko, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, béžové, 140x200 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
TV stolík Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, tmavosivý, šírka 140 cm, výška 56 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Double Latex
120x200 cm, stredne tvrdý, z latexovej peny, termoregulačný, čierny, hrúbka 18 cm
(8)
Doručenie od 20. 10. 2026
759,20 €
s kódom
949 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-20 % s kódom
Meise Möbel
Detská posteľ Fun
90x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, s USB portom, tmavomodrá
(1)
Doručenie od 31. 12. 2026
591,20 €
s kódom
739 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
+ Typ (2)
-20 % s kódom
Ragaba
Pracovný stôl
40x65 cm
(1)
Doručenie od 5. 11. 2026
213,60 €
s kódom
267 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vipack
Rošt
140x200 cm, lamelový/pre deti, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 110 kg
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
-20 % s kódom
Adeko
Detská posteľ DMS
80x160 cm, domčeková, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia/povrchová úprava: kefovanie, v prírodnej farbe
(11)
Doručenie od 5. 11. 2026
258,40 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Marquina
Umývateľný, s abstraktným vzorom/so vzorom kameňa, sivý, 140x240 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Descanso
Obliečky Fiori
Na jednolôžko, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, tmavomodré, 140x200 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Essentials
2 ks, sivé, 40x60 cm
Doručenie od 9. 11. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Triple Latex
90x200 cm, mäkký, z latexovej peny/z konských vlasov, termoregulačný, biely, hrúbka 18 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
635,20 €
s kódom
794 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Double Latex
140x200 cm, stredne tvrdý, z latexovej peny, termoregulačný, čierny, hrúbka 18 cm
(8)
Doručenie od 20. 10. 2026
935,20 €
s kódom
1 169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-20 % s kódom
Adeko
Detská posteľ Box 2
90x200 cm, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia/povrchová úprava: kefovanie, v prírodnej farbe
Doručenie od 9. 11. 2026
242,40 €
s kódom
303 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-20 % s kódom
Casa Selección
Záves Merely
Závesný systém tyč, menčestrový, modrý, 140x260 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Obrus Gingham
Bavlnený, ružový, 150x150 cm
(2)
Doručenie od 9. 11. 2026
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Basic
200x200 cm, extra tvrdý, čierny, hrúbka 11 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
503,20 €
s kódom
629 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Chránič matraca Freya
200x180 cm
(3)
Doručenie od 7. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Top
Z materiálu bouclé, antracitový, ø 25 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Cosmopolitan Design
Vankúš na gauč Kemi
Zamatový, hnedý, šírka 45 cm, váha 1 kg
(1)
Doručenie od 2. 12. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Veľkosť vankúša (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona White
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 130x200 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Vipack
Detská posteľ DALLAS
90x200 cm, domčeková/vyvýšená, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: farbenie, biela
Doručenie od 21. 10. 2026
653,60 €
s kódom
817 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Esschert Design
Fakľa
3 ks, z prútia, ø 6 cm, výška 63 cm
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
7,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Double Latex
120x200 cm, stredne tvrdý, z latexovej peny, termoregulačný, biely, hrúbka 18 cm
(8)
Doručenie od 20. 10. 2026
743,20 €
s kódom
929 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, čierny, 140x250 cm
(36)
Doručenie od 15. 10. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Trio
Závesné svietidlo Tarifa
Čierne, kovové, ø15x150 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet svetelných zdrojov (2)
-20 % s kódom
Markslöjd
Závesné svietidlo Rise
Biele/čierne, z opálového skla, ø25x31 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Coco Natural
140x200 cm, stredne tvrdý, biely, hrúbka 16 cm
(12)
Doručenie od 20. 10. 2026
523,20 €
s kódom
654 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
Premium
-20 % s kódom
Wigiwama
Detský pohovkový vankúš Teddy Pouch
Buklé, krémová, šírka 42 cm, váha 700 g
Doručenie od 21. 10. 2026
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Native Natural
Deka Hoop
Vlnená, zelená, 140x200 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Esschert Design
Stojan na kvety
Kovový, 79x51,5 cm, výška 65 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
123,20 €
s kódom
154 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Germania
Skrinka Monteria
Uzamykateľná, v dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, lesklá, biela, šírka 80 cm, výška 120 cm, hĺbka 37 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
451,20 €
s kódom
564 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obrus Flia
S prímesou ľanu, pruhovaný, béžový, 150x250 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vipack
Rošt
90x200 cm, lamelový/pre deti, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 110 kg
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Brushed
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, flanelová, khaki, 90x190 cm
(11)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Trio
Vonkajšie svietidlo Dawson
Antracitové, hliníkové, LED, IP54, 60x6x11 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Basic
200x200 cm, extra tvrdý, biely, hrúbka 11 cm
(29)
Doručenie od 20. 10. 2026
507,20 €
s kódom
634 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Double Latex
90x200 cm, stredne tvrdý, z latexovej peny, termoregulačný, biely, hrúbka 18 cm
(8)
Doručenie od 20. 10. 2026
607,20 €
s kódom
759 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Coco Black
90x200 cm, stredne tvrdý, čierny, hrúbka 16 cm
(28)
Doručenie od 20. 10. 2026
383,20 €
s kódom
479 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Osuška Diagonal
Froté, z bio bavlny, geometrická/pruhovaná, žltá, 70x133 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Detské lyžičky v súprave Lili
2 ks, plastové/zo silikónu, svetlomodré/oranžové, 2x polievková lyžica
Doručenie od 7. 12. 2026
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
5,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Foutastic
Utierky v súprave Sofya
6 ks, bavlnené, krémovobiele, 30x50 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
955
956
957
...
974
Načítať viac