Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Zľavový kód
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Koberce a rohožky
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Svietidlá
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
46 762 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Sollux
Stolová lampa Gleam
Zelená, hliníková, s ohýbateľnou konštrukciou, 14,5x19,5x43 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Agnella
Koberec Morphic Botanica
Vlnený, s nízkym vlasom, okrúhly, sivý, ø 160 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
335,20 €
s kódom
419 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Loom
Syntetický, bouclé, s nízkym vlasom, béžový, 80x150 cm
(12)
Doručenie od 20. 10. 2026
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Constellation
S vianočným motívom, biely, 150x300 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Milu
4 ks, čalúnené, svetlosivé
(3)
Doručenie od 16. 10. 2026
287,20 €
s kódom
359 € bez kódu
89,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Jedálenský stôl Aila
S doskou z kameňa, ø 135 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
747,20 €
s kódom
934 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Konferenčný stolík Cailin
Krémovobiely, 56x90 cm, výška 40 cm
(3)
Doručenie od 16. 10. 2026
156,80 €
s kódom
196 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Holly
4 ks, čalúnené, hnedé
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
74,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Marckeric
Jedálenský stôl Aila
S doskou v dekore mramoru, ø 135 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
633,60 €
s kódom
792 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Arus
2 ks, čalúnené, menčestrové, svetlosivé, výška sedadla 66 cm
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
222,40 €
s kódom
278 € bez kódu
139 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Flair Rugs
Koberec Shuffle Shaped
Ručne tkaný, vlnený, s nízkym vlasom, 200x290 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
380 €
s kódom
475 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Flair Rugs
Koberec Labyrinth Shaped
Ručne tkaný, vlnený, s nízkym vlasom, tmavozelený, 120x180 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
222,40 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Flair Rugs
Koberec Memphis Wool
Ručne tkaný, vlnený, bez vlasu, svetlomodrý, 200x290 cm
(12)
Doručenie od 20. 10. 2026
268 €
s kódom
335 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Retro
Kovový, v striebornej farbe, šírka 75 cm, výška 5 cm, hĺbka 10 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Retro
Kovový, oranžový, šírka 75 cm, výška 5 cm, hĺbka 10 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, hnedé/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
430,40 €
s kódom
538 € bez kódu
269 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vankúš na gauč Blok
Ženilkový, béžový, šírka 60 cm, váha 800 g
(6)
Doručenie od 7. 12. 2026
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Jupiter
Termo, závesný systém tyč, svetlosivý, 140x260 cm
(5)
Doručenie od 22. 10. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Nočný stolík AtHand
Závesný/s poličkami, v dekore duba, v prírodnej farbe, 30x20 cm, výška 15 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
126,40 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Senza
Kovový, čierny, šírka 65 cm, výška 190 cm, hĺbka 28 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
261,60 €
s kódom
327 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Mosi
Z masívu munggur, v prírodnej farbe, 60x90 cm, výška 32 cm
(2)
Doručenie od 9. 12. 2026
544 €
s kódom
680 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Knižnica Maymai
Z dubového dreva, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 193 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
929,60 €
s kódom
1 162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Stolová lampa Torrent
Čierna/béžová, látková, ø33x60 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
TV stolík Lorenza
Z MDF, povrchová úprava: melamín, sivý/béžový, šírka 180 cm, výška 55 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
303,20 €
s kódom
379 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Inca
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
MOME
Komoda Nereida
Z mangového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 170 cm, výška 79 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
919,20 €
s kódom
1 149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Marckeric
Knižnica Alabama
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, čierna/v prírodnej farbe, šírka 58 cm, výška 175 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Marckeric
TV stolík Cequoia
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 230 cm, výška 44 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
277,60 €
s kódom
347 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Knižnica Alabama
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, čierna/v prírodnej farbe, šírka 144 cm, výška 175 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
355,20 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Luna
4 ks, čalúnené, čierne
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
292 €
s kódom
365 € bez kódu
91,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Luna
4 ks, čalúnené, khaki
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
292 €
s kódom
365 € bez kódu
91,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenský stôl Mudri
S doskou z akácie, 100x200 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
916 €
s kódom
1 145 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Flair Rugs
Koberec
Obojstranný/ručne tkaný, syntetický, s prímesou vlny, bouclé, bez vlasu, zelený, 60x110 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Bellwood
19x24 cm, stojací, drevený, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 12x18/rozmer fotografie: 13x18
(12)
Doručenie od 19. 10. 2026
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha, hnedý, šírka 67 cm, výška 38 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
Premium
-20 % s kódom
Agnella
Koberec Philip
Vlnený, s nízkym vlasom, béžový, 160x240 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Agnella
Koberec Ann
Vlnený, s nízkym vlasom, v petrolejovej farbe, 200x300 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
667,20 €
s kódom
834 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Agnella
Koberec Mia
Vlnený, s nízkym vlasom, v petrolejovej farbe, 133x180 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
243,20 €
s kódom
304 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Agnella
Koberec Fizz
Vlnený, s nízkym vlasom, 160x240 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Agnella
Koberec Lauren
Vlnený, s nízkym vlasom, zelený, 160x240 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Agnella
Koberec Ava
Vlnený, s nízkym vlasom, tmavozelený, 160x240 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Agnella
Koberec Eddy
Vlnený, s nízkym vlasom, béžový, 160x240 cm
(5)
Doručenie od 20. 10. 2026
435,20 €
s kódom
544 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Agnella
Koberec Ava
Vlnený, s nízkym vlasom, v medenej farbe, 160x240 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Agnella
Koberec Mia
Vlnený, s nízkym vlasom, v petrolejovej farbe, 200x300 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
599,20 €
s kódom
749 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Agnella
Koberec Lily
Vlnený, s nízkym vlasom, 200x300 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
599,20 €
s kódom
749 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Agnella
Koberec Medley
Vlnený, s nízkym vlasom, béžový, 200x300 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
631,20 €
s kódom
789 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Agnella
Koberec Medley
Vlnený, s nízkym vlasom, béžový, 160x240 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Agnella
Koberec Areca
Vlnený, s nízkym vlasom, v petrolejovej farbe, 200x300 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
599,20 €
s kódom
749 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
971
972
973
974
975
Načítať viac